Přejít na výpis diskuzí

Ashley Olsen

OSOBNOST 31.12.2006 
197 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou super

    Mary-Kate a Ashley jsou super, a kdo říká že ne tak se plete.Krásný, chytrý, nadaný a kdoví co ještě. Škoda jen,. že na internetu je málo stránek o nich. Lidi dělejte nový Pleas. Pá.
  • ASHLEY

    ASHLEY JE SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR,ALE TEˇD JE ONA I MARY-KATE DOST NECHUTNĚ HUBENÁ.Jinak mají i skvělý filmy na který se můžu dívat fort dokola a pořád mě budou bavit
  • ashley

    ashley je moje nejoblibenejsi herecka
  • mary-kate

    ja osobně jí mám moc ráda a obě sou moc hezké a kdo říké že najsou hazké tak ať drží hubu jenom jim závidí
  • Miluji její filmy

    Je mi moc simpatická i její sestra,jsou bezva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ashleyyyyyynka

    Ashleynka je nejlepsi na celem svete!!!!
  • super ashley

    Sorry nejsem ashleyolsen.3ale Ashley.3dik a pa
  • super ashley

    Ashley Olsen je proste nej a nej nevim proc ale hned kdyz sem videla se mi obe zalibili ale pak jsem zjistila kdo je kdo a ashley je proste lepsi jsem rada ze tyhle stranky existujou a please jak si muzu zalozit svoji??ashleyolsen.3@seznam.cz
  • ashley and mary-kate

    holky jste moc super...!!!?!!!líbí se mivase filmy ...no a samozdrejme i vase postava jste moc krasna devcata....SKODA ZE TAKOVEJCH NENI VIC.........:-(.....no neda se nic delat...kazdopadne se mejte super a uzijte si svoje keše(penize) ktery jste si za ty roky vydelaly a mohli by jste jet na dovolenou k nam do ČECH to by bylo super.......no tak papapa
  • olsenky

    ahojda olsenky je mi jasny ze si tohle nebudete nikdy cist protoze ani neumite česky ale to je jedno jste moc hezke holky a mate krasny filmy......JEN TAK DAL...tak papa kocky doufam ze natocit dalsi film ktery bude minimalne dobry tak jako ty predchozi tak papa a mohl by tu byt i vas zivotopis tak ho sem nekdo dejta JASAN ...dika za precteni a mejte se super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit