Přejít na výpis diskuzí

Ashley Olsen

OSOBNOST 31.12.2006 
197 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mary-Kate má víc fotek,ale stejně jsou obě sexi
  • ahooj ashley jsi lepsi nez tvoje sestra a taky o hodne hezci.jen tak dal
  • Ashlay spolu s mary-kate sou moje nejoblíbenejší herečky. mám ich moc moc ráda.
  • jsou skvělí škoda že jsou ted zničený!!!!!!!
  • dotaz

    olsenky jsou super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pro obě

    To jsem zvědavej kdy se na internetu objevijou vaše fotky s pořádně rostaženýma nohama.Já doufám že brzo.
  • oprava:skvělá Viděla jsem tvoje a Mary-Katy všechny filmy jsou bezva;-) Paaa
  • Ahoj Ashley!jsi fakt skvělý herečka..jen tak dál!!!!!!!
  • nesnáším jí jako její ségru.SErou se do všeho o čem nemaj ani páru.Se vsadim, že za pár tejdnů, nebo měsíců vydaj svůj první singl.To bude humáč.Tý jo.Ježiškote... prostě bléééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé ééééééééééééééééééééééééééééééé
  • hello my name is Ashley Fuller Olsen.Good bye

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit