Přejít na výpis diskuzí

Ashley Olsen

OSOBNOST 31.12.2006 
197 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej holky k zítřejším nározkám!!!!
  • Holčičky

    Obě Olsenky jsou úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž žžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž žžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaassssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn éééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé éééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé éééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!úžasné
  • Ashley

    Ashley je bombová, suprová herečka. Mám jí moc ráda i když se i ještě včera více líbila Mary-Kate Olsen ( Její dvojče )Viděla jsem některé jejich filmy a hrály tam Hezky !! Tak se mějte !! Vaše Ashley fuller olsen
  • NEJ

    Supr herečka
  • herečky

    Holky jste fakt nejlepší!!!!!Viděla jsem zatím všechny filmy a doufaám že ještě náký přibydou.
    • Re: herečky

      ahoj nemas plssss nejake filmy s OLSENKAMA?? plsky ja strasne moc schanim plakaty a dvd s nima
  • :)

    ahoj prej bydlíte v super dvoubytáku říkala vaše sousedka nebo nějak tak jako vaše sousedka její 13
  • láska

    milujitě ashly
  • kočky

    jste super mám vás moc rád a jste super a nejkrasnější holky na světě.
  • ASHLEY

    JE HROZNĚ KRÁSNÁ A SKVĚLE HRAJE MÁM JÍ MOC RÁDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Holky

    Jsou super,jsou krasny,bohaty a drzi spolu.Co si jeste muzou prat???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit