Přejít na výpis diskuzí

Ashley Olsen

OSOBNOST 31.12.2006 
197 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejky

    Všechno nejky k tvým 23.narozeninámm Ash! *3*
  • sfds

    AHOJTE LIDI MÁM TU TED SLEVU NA SBIRKY...MAM ICH STRASNE MOC..A CHCI SE ICH CO NEJSKUR SBAVIT...JE TO SE SLOVENSKYCH ALE AJ S CESKYCH CASAKU NEKERE SU AJ S NEMECKYCH TAKE AJ S POLSKYCH CASAKU KDO BUDE MNET ZAJEM TAK NECH NAPISE NA MAIL 12lizzy22@azet.sk POSLU AJ FOTA JESTLIK BUDE TREBA
    • Re: sfds

      ahoj hele a jak bys mi to jao poslala chtela bych tvoje casopisi s nema zbiram je ..uplne je zboznuju mam o nich uz jeden cely sesit uplne plny *15* *14* *14*
    • Bloog

      ahoj mám blog o olsenkách!!
      Jukněte pls!
      i-love-olsen-twins.blog.cz *1*
  • ok

    miluju vas obe mate icq??? *14* *14*
  • zaheta

    jo olsenky jsou cool *4* *3*
  • obrazek007

    fakt se pohadali?

    hej je to pravda za se olsenky pohadali????????? *9* *9* *9* *7* *7* *7* *9* *9*
  • dadiqa

    Ashley

    Ash je skwela herecka...mam ju welmi rada aj ked MK mam radsej...ale je skwela, pekna, uzastna...mam ju rada *1*
    • Re: Ashley

      Ja s tebou súhlasím,sú obe moje vzorý!!! *14* *3* *1* *15* *3* *13* *7*
    • darkdragonfly

      Re: Ashley

      mě je zase simpatičtější ashley, příjde mi jako daleko větší osobnost, která se i přes ty léta v Hollywoodu zachovala tvář, MaryKate je takový věčí děcko, není pro mě ničím zajímavá...
  • hero1111

    Asi sem se zamiloval

    TY holky jsou boží,rád bych je chtěl poznat,doufámm že na nějakou holku -podobnou na Mary-kate nebo na Ashley někdy potkám
    mám vás rád holky
  • Olseeenky

    ahoooj plosim nema nekdo dvd nebo plakaty s olsenkama? ja je desne miluju a schanim jejich filmy a plakaty pls kdyztak se ozvete na e-mail budu moc rada
  • Nicol

    Ahojky lidicky ja mam taky dvojce Ashley a je to ta nej sestra jo a Ashley je tan nej herecka na svete moje sestra ma radsi M-K ta taky ujde..............!!!! *3* *1* *4* *4* *1* *1* *4*
  • Ashley je NAJ!!!

    Ashley olsen je ta NAJ herecka na svete!!! a je strasne klasna!!!:) tak xcem vyzerat!!! *14* je proste dokonala!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší