Přejít na výpis diskuzí

Ashley Olsen

OSOBNOST 31.12.2006 
197 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sos

    Nevíte někdo kde se dají stáhnout jejich filmy???
  • sos

    Čauky! Nemáte někdo adresu Michaela Jacksona? Napište mi ji prosím na nathaliakaulitz@seznam.cz *14*
    • Re: sos

      nemam a nemas ty maila na: orlando bloom,olsenky,lohan,duff nebo tak neco
      prosiiiiiiiiiiiiim kohokoliv *3*
  • Olsenky

    Ashley a Mary-Kate Olsen fakt zbožňuju!!! *3* ještě s Hilary Duff to sou nejlepší herečky na světěěěěěěě *1*
    • Re: Olsenky

      Hej tak to souhlasím s tebou když tak sa mrkni na můj blog http://hilary---duff.blog.cz
  • Ashley je nej

    Ashley je nej herečka je prostě úžasná mám ji moccccccinky ráda . Ani Mary-Kate *3* Ale ash zboznuju *14*
    • Re: Ashley je nej

      Čauky, nemáš adresu Michaela Jacksona? Napiš mi ji prosím na nathaliakaulitz@seznam.cz
  • pokec

    ahojky !!! chtěla bych si psát s někým kdo má taky rád olsenky tak se mi pls ozvěte na e-mail : ridgebacka@centrum.cz
    dík :)
  • *Achojík*

    Ash je nejlepší herečka a s Mary-Kate jsou skvělé sestry.Mají hezký styl všeho a jsou prostě nejlepší!!!! *14* *4*
  • webovka :D

    mám sqělou webovku o olsenkách tak se na ni mrkněte !!! :D www.mary-kateandashley-twins.websnadno.cz
  • AUTOGRAMY!

    NABÍZÍM AUTOGRAMY SVĚTOVÝCH HVĚZD! Bydlela jsem nějakou dobu v USA a sbírala podpisy celebrit. Mám jich kolem 30ti, takže pokud máš zájem o originál autogram nějaké své oblíbené hvězdy, tak se ozvi a domluvíme se! stars.autogramy@seznam.cz
    • Re: AUTOGRAMY!

      ahojenky sem velikanananska obdivovatelka olsenek kupuju si podobny vecicky ktery nosej sou uzasny ty jejich filmiky sou bziii mam doma sbirku plakatu olsenek sem do nich blaaazen tak papa jen kdyby nekdo mel jejich autogramy rada bych je za neco vymenila pa
  • olsenky

    Olsenky jsou nejlepší.a já je mám obzvlášť ráda.jednou sem je totiž viděla když jsem byla na vzdělávacim zájezdu v New Yorku.obě byli super oblečený a dokonce se i ochotně vyfotili a dali mi autogram.pořád se smáli a byli v pohodě.moc jim to slušelo.až mi bude 18 tak si budu muset koupit nějakej dům hned vedle nich abych je mohla navštěvovat.sehnala sem tam i pár kousků z jejich vlastní tvorby.hlavně kosmetiku a oblečení.zajímalo by mě proč nějakej takovej obchod neudělají třeba i v Čechách.takhle si to musíme kupovat na netu a je to trochu dražší než když si to koupíte v obchodě.settkání s Olsenkama byl zážitek na celý život a jsem za něj hrozně vděčná.
    • Re: olsenky

      Jo? Tak to je dobrý.Mě se taky líbí jejich styl.Teda spíš styling Ash. :-) Má ho takovej...romantickej.Slyšela sem,že maj butik i v Německu.Kolik v Americe stálo to oblečení? *4*
  • Ashlynka

    Olsenky jsou prostě nejlepší herečky a mladý holky co znam.líbí se mi jejich filmy,styl oblékání a to jaký jsou.obě jsou krásný a úspěšný.a maj svojí hvězdu na chodníku slávy.na svůj věk toho dokázali hrozně moc.akorát nevim proč se Ash obarvila taky na hnědo.když byla blondýna tak jí to slušelo víc.i když jí to sluší i teď.pro mě jsou to hvězdy číslo 1 a vždycky budou.Ashley je můj velký vzor.prostě je zbožňuju.a ty co je nesnáší jenom závidí jejich slávu a úspěšnost.běžte se bodnout krávy!!!
    • Ashley

      Ashley je prome dobra i vynikajici i Mary-Kate dobra,a leste dobry sestry a herecky mam le rad
      *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší