Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jessinka666

    Dopis dárek !!??

    Newím co chcete posílat !!
  • blonde

    simca2

    no já nwm kdy se to bude posílat..anulka to má ten dopis..jo a jakej je ten dárek?,...to jsou ty fotky všechny?..
  • blonde

    simco2

    jojo budem přidávat víc fotek....jenže jak vidíte tak strašně dlouho trvá než se zautorizujou..a já když přidám těch fotek hodně tak se zautorizuje třeba jen polovina,,a to mě pak štve..nwm co s tim je *7*
  • simca2

    a

    a kdy budete ten dopis posilat myslite ze to stihnete do konce cervence???kdyz mame ten darek k narozeninam vite???tak aby to nebylo blby to poslat v listopadu vite co tim myslim???? *7*
  • selenavan

    a keby...

    a keby som ashley nemala rada tak tu nepíšem že je good herečka a tak...
  • jessinka666

    Simca2

    VŠECHNY Fotky z Hawaje jsou přídány akorát se musí zchválit!!
  • simca2

    budeme

    budeme pridavat tapety a obrazky ne aby ash stoupla na 3.miste nebo na jakem je!! myslim ze je na ctvrtem ale ze me to bavi pridavat tapety a obrazky tak proto.me je jedno ze Ashley je za van at je klidne na 50. miste ale promě a pro moji sestru vzdzcky bude jednicka!!!! *14* *14* *14* a jemi jedno co si ostatni oni mysli nechapu jak si oni muzou myslet ze je namyslena jen to hrala v high school musical!!!Ale jak rikam me je jedno co si oni lide mysli pro nas je nej!!!! *14* *14* *14*
  • selenavan

    prepáčte

    včera bola na mojom profile kamoška a ona je krava také kraviny posiela a tak ma tu nikto nemá rád a bola tu aj chvílu rano aj ja som bola chvílu ráno ospravedlnujem sa
  • blonde

    jessinka666

    jo já se mám přímo skvěle,,dneska sem se vyspala nějak dobře do nálady.. *14*
  • jessinka666

    Ashley

    Nemusíš přidávat fotky z Hawaje přidala sem je já *3*
  • blonde

    simca2

    njn co naděláš,,když je to baví se hádat....:-D to mě by to nebavilo,,sem ráda že si tady normálně ppíšeme,,a domlouváme se na kcích na oslavách atd...je to daleko hezčí a lepší než kdyby jsme se tady pořád dohadovali o tom jestli je Vann lepší než Ashley...ten kdo má rád Ash tak si píše tady s náma a ten kdo Vann tak je na jejím profilu mne??..to přece neni nijak těžký pochopit.. *3*
  • jessinka666

    blonde

    Jo díky mám se dobře a ty ?
    *4*
  • simca2

    ashley

    Ashley je best a taky poslu neake fotky z Hawaje a taky jsem se divala na van diskuzi a vsimla jsem si ze se tam jenom hadaji a hadaji nejsou jako my jako parta jako kamosky vite co tim myslim (dopis pro ASh,darek k narozeninam, oslava k narozeninam pro ash...nemaji ji moc radi kdyz tohle nedelaji a jenom se hadaji....no proste hruza u van diskuzi *16* *16* *13* *13* Ashley je nejlepsí a nikdy ji neprestanu mit rada i moje sestra omajda ji ma strasne a my ji nikdy neprestanem mit radi... Ash je best!!!! *4* *4* *4* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *14* *14* *14*
  • blonde

    jessinka666

    heh,,jojo já taky ještě nějaký udělám... a jak se máš?
  • jessinka666

    blonde

    Jo to jo to ji určitě zvedně já tět du dělat daůší tapety !!
  • jessinka666

    Ashley Tisdale: One Woman Show

    Album, které již byly propuštěny v některých částech Evropy, má více edgier rock-pop atmosféra než její debutové album tvrdohlavý od roku 2007, a je rozhodně odrazem kolik Ashley vzrostl od té doby oba osobně a profesní-moudrý. "Jsem odbočka 24, takže je více kytara-řízený, více pop-rock, a myslím si, že moji fanoušci jsou čím se mnou stejně. První album, pro mne byla zkušenosti, kdy se druhé album, věděla jsem přesně, co jsem chtěla z ní tak jsem zachycují více než 25 písní, než jsem dostala přesně to, co jsem chtěla, "řekla TeenMusic. Portrét Magazine: Oslava 24. narozenin jí tento měsíc, Ashley Tisdale již dosaženo úspěchu, že ostatní jen snil. S vydáním svého druhého alba ve státech, tento měsíc, stejně jako nový film, Portrét kontrol, co tato hvězda byla až. Ashley je druhák alba Guilty Radost hity skladů ve státech na 28. července. *4*
  • blonde

    jessinka666

    tojono moje tapety se taky nezautorizovali ještě všechny...Tak uvidíme...:) jojo já se taky moc těším na ty fotky z Hawaje i když jsem je už viděla...ale tak aspoň když si jich sem přidala tolik,,tak Ashley zase zvednem...:) *14*
  • jessinka666

    Už se přidala jedna tapetka doufá že se zítra přidají ještě další tapetky a hlavně těch hodně fotek z té hawaje !! *5*
  • blonde

    ahůůj holky...

    Ahoj holky,,promiŇte že jsem tady nebyla...ale jak tak koukám tak tady stejně nikdo nebyl....Ale všichni tady máte pravdů,Ashleyinkáá je prostě nejlepšíí..milujůů jíí... *14*
  • vananneh

    Re: Ahojky

    Já ne!Já mam stejně ráda Van i Ash:)A pro mě sou obě na 1.místě!Nemyslim tady ale prostě u mě!:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit