Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jessinka666

    Fotečky

    Ahoj přidala jsem asi 60 nebo 70 fotek Ashley z Hawaje a ještě náký z HSM .Tak doufám že se vám budou líbít a doufám že Ashley se zase o trošičku zvedne !! *3* *5* *1*
  • nespesna

    nepíše

    ach jo tady nikdo nepíše.
  • nespesna

    temá

    kdybych měla téma tak to řeknu. *9*
  • blonde

    tapetkýý

    Holkýý,,už se konečně zautorizoali ty naše narozeninové tapetky,,všechny jsou moc krásnéé... :) to se nám povedloo, že? *3*
  • simca2

    nej

    hodně stestí knarozeninam Ashley prejí Markéta(simca2)Magdalena(omajda) *4*
  • nespesna

    spát

    tak ahoj já du spát kdybych tu ještě byla tak to nevadí.
  • nespesna

    ach

    ach já jsem tak štastná. *14*
  • nespesna

    promi

    ahoj holky prominte že sem tu njebyla bylo hezky tak jsem byla venku.
  • blonde

    ahoj všichni

    ale teď tak hledám po netu fotky Ash z té Hawaje a našla jsem něco, jenže ty fotky jsou strašně malinkatý a když na ně kliknu tak se to neobjeví strašně mě to štve..zkuste to někdo z vás otevřít pls..je to na téhle stránce:

    http://ashley-hq.org/

    a jsou hned nahoře a je tam v oranžových plavkách...ale nejde mi to prostě otevřít.zkuste to pls a napište jak jste dopadli... *3*
  • blonde

    medousssku

    já sem tu taky nebyla...a nepřišla si o nic...
  • medousssek

    Ahoojky

    Ahojky lidičky, promiňte že jsem tady na té párty nebyla, ale moje kámoška mě dneska pozvala na GARDENM PARTY u ní doma, takže jsem samozřejmě dala přednost GARDEN PARTY před počítačem. myslím, že jsem aloe o nic nepřišla
  • blonde

    párty...

    ahoj lidi....Tak ta dnešní párty se nám moc nevyvedla...Já sem tady ani nebyla uplně mi to vypadlo z hlavy...Tak někdy jindy ahojky zatim... :)
  • jessinka666

    Tady nikdo není

    Ahjo tady skoro nikdo není a my děláme makrely ak já už stejně musím tak zatim pa
  • jessinka666

    elizabeths

    Jo to máš pravdu tam jsou písničky upa boží Ashley v nich umí vyjádřit svý pocity !A upa všechno
  • GP Je nej!!!

    ´Podle mě je GP o něco lepší než Headstrong... Prostě GP je to nej cd co jsem kdy slyšela ;)...
  • jessinka666

    JO JO

    Jo tak jo
  • Ona začala xD

    Já se k anglině akorát přidala xD... nwm, kdy začne xD... Tak to tu rozjedem ne??? xD... Třeba se někdo přidá ;)...
  • jessinka666

    Párty

    Tak co párty kdy začne ?
  • blonde

    hey?

    proč tady píšete anglicky?, *7*
  • Hi!!!

    Tak je tu někdo???
    angelinka2 -> Hi, where are you from???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit