Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medousssek

    Ahojky

    Všichni máte pravdu, Ash je pro náás BEST navždycky.. ať je klidně zase za avnessou. My stím umíme žít, ale oni ne!Když Vanessu Ashley předběhne, tak už ztoho dělají konec světa, ale my sme byli uplně v klidu když byla Ashley za vanesou, akorát sme se snažili aby ju předběhla a to se nám povedlo, ale nikohjo sme k ničemu nenaváděli
  • nicky0012

    jo!!

    jo ash je nejlepší na tý diskuzi u vanessy no mě málem kleplo dyž jsem to četla ashley tam bránim (moc to nepomáhá)!!mno ale oni jsou stupidní když tohle napíšou jsou trapní a ashly bude vždycky pro nás nej!!a ikdyž bude klidně 50 tak my víme že za to mužou oni a že ashley je na 1 místě pro nás pro všechny at se klidně staví nahlavu nás to nerozhodí!! *14* milujeme ashley *14*
  • marcikrckova

    ashley

    Je to bestová herecka, zpevacka a modelka
  • blonde

    Holky

    Už sem viděla ty krásné fotečky Ash z Hawaje tý to tam tak slušíí..prostě dokonalost sama!... *14* ,,ty oranžové plavečky jsou fakt dost luXusní..takovýý cůů takyýý... *14* *14* *14*
  • blonde

    missutka162

    JOjo to máá.... :) *3*
  • missutka162

    ....

    ashley je jednička *3* *3* *3* má úžasný vkus pro modu *1* *1* *1*
  • blonde

    medousssku a jessinko666

    Jo to máte pravdu jsou upe bez mozků,aby se náhodou nezbláznili když je Ashley před Vanessou,bylo by mi to fuk kdyby zase Ashley bal na 5.místě protože pro mě ona bude vždycky na 1.místě a nějakej žebříček na osobnostech to nemůže změnit.Když jsou takhle trapný a všude naváděj tak to už je fakt ubohý!..Jo přesně mi držíme při sobě a budeme se snažit aby všechno bylo tak jak chceme *3* ,,protože Ashley je pro nás ta nejlepší herečka a zpěvačka... *14* *14* I love Ashley *14*
  • jessinka666

    medoussek

    Jo to já taky . Je vydět že opravdu nemají rozum!! Já jak sem si to tam pčřečetla takk mně to tak naštvalo .
  • medousssek

    jessinka666

    já sem ráda že my fanoušci Ashley toto neděláme...... a žeaspoň trošku držíme při sobě
  • jessinka666

    medoussek

    Jo to je a jak něco to opravdu může udělat jen člověk co nemá mozek !!
  • medousssek

    jessinka666

    no každopádně je to jejich věc, buď si ju vymažou a nebo ne!...ale takhle to rozepisovat po netu je opravdu trapnéé
  • jessinka666

    To ne

    To máš pravdu ale jak tohle někdo může napsat potm je největší pokrytecká nula a stejně jestli to někdo udělá je pěknej však víme co .Já bych tohle neudělala ani náhdou protože do mejch věcí a koho mám ráda se nikdo nebude plíst a ASHLEY zůstane mím vzorem a mou nej celebrytou a nikdo mi nebude říkat at si jí od někud vymažu.Myslím že ti lidi co mají aspon trchu rozum si ASHLEY NEVYMAŽOU .A ti co to udělají jsou opravdu na hlavu. *13*
  • medousssek

    Fanoušci

    Fanoušci ashley si ji určitě z fanclubu nevymažou, ale ti co ashley nenávidí, tak ti určitě jo... jneom aby jejich Vanesska byla před by kvuli tomu třeba aji zabili nebo co? mě to ale vadit nebude, ať je klidně Ashley jako nejhorší celebrity na osobnostech.. mě je to fuk. já teda nejsu taková kráva jako oni.. každopádně se to ale budeme snažit udržet. jo a taky kdyžtak blonde aji ostatní přiďte v 8 nebo v 9-.. pokecáme tady:-)
  • blonde

    medousssku

    No to je jako konec,,to si děláš srandu,to už jsou tak zoufalý z toho jak je Ash před Vanessou,že dělaj takovýhle píčoviny??..a dost!...To je moc jako ale..doufám, že nikdo neni tak blbej ,že si Ash vážně vymaže!.... *13*
  • jessinka666

    MEDOUSSEK

    Cože to si děláš srandu ne to snad není možný toto jako co si ti lidi dovolujou !!Jo a budu tady v těch v 8 a 9 .TAKY DU NA OBĚD Ahoj.
  • medousssek

    jessinka666

    jo a Kiki víš co zase někdo rozesílá po osobnostech? aby si všichni vymazali naši ash z fanclubu aby Vanessa mohla být předníí. to už snad není normální. my taky nerozesíláme ať přestanou chodit lidi na vanessu atd atd.. tohle už je fakt moooc ti její přiblblý fanoušci
  • medousssek

    jessinka666

    Já dneska taky udělám pár tapet... a budeš tady třeba v 8 nebo v 9 hodin, že bysme tady mohli ješět o ASHLEY pokecat :-)já du na oběd tak pááááá
  • jessinka666

    Tapety

    jj to je fakt moc dobře tět dělám taky tapety další nemám co dělat tak aspon bude mít Ashley o trochu víc tapet
    *3* *4*
  • medousssek

    tapety

    to je vááážně super že už se ty tapety všechny přidli :-) jsou mooooooooooooooooc krááásnéé. a super kiki žes přidala tolik fotek....
  • blonde

    jessinka666

    jéé tak to se na ty fotky z Hawaje už moc těším.... *14* ,,Ashley to na nich moc slušelo :p

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit