Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jessinka666

    elizabeths

    Já bych to navrhovala na odpoledne!!
  • jessinka666

    elizabeths

    Jo jo jsi fakt super!!Díky
  • OK

    OK tak já sesmolim článek a za chvíli ho tam hodim ;), teda až se domluvíme v kolik a tak ;)...
  • jessinka666

    BLONDE

    JÁ mám taky moc ráda AsHLEY
  • blonde

    elizabeths

    jo to je dobrej nápad...i to určitě pomůže a napiš tam taky to, že pokud ještě nejsou v Ashley fanklubu tak ať se zaregistrujou a daj si ji do fanklubu..at má ash víc fanousků *14* *14*
  • Nápadík

    Mno já to můžu písnout k sobě na blog, mám sice návštěvnost jen kolem 100 lidí za den, ale spousta jich Ash miluje ;)...
  • blonde

    jessinka666

    aha..jojo ona je suprová a kamarádská :) a má moc ráda Ashley stejně jako jáá.. *14*
  • jessinka666

    Vždy

    Protože ona je BEST *3*
  • blonde

    jessinka666

    jakto?... *7*
  • jessinka666

    blonde

    Škoda že tady není Áďa jako medoussek ta by to hned vyřešila *4* *5*
  • jessinka666

    elizabeths

    Jo to sem právě myslela ale jak o tom se ostatní dozví ?
  • blonde

    holky

    já etě přesně nevím jestli bych tady zítra byla,protože mi do toho možná něco vleze ale snad tady budu.a o čem přesně chcete mluvit na téma "GP" ??
  • jj zítra a téma GP

    jj dala bych jí zítra a téma GP :)...
  • jessinka666

    Jo

    Jo zítra by to bylo mco dobrý protože v neděli nemůžu a myslím si že zítra tady tady bude hodně lidí.Je Víkend sice ale tady může bít hodně lidí.Ale jak to oznámíme !!A na jaký téma třeby na Ashleyno nové CD? *4*
  • blonde

    jinej den...

    tojn,,jaký téma by to bylo?...ale nikdo o tom neví.muselo by to být až tak zejtra nebo jinej den,prostě aby o tom ostatní věděli a přišlo co nejvíc fanoušků...:p *14*
  • Dobrej nápad

    A na jaký téma??? Ale nápad je to dobrej ;)...
  • Re: blonde

    jj!!!
  • jessinka666

    Co kdyby

    Co kdybi sem tět uspořádali ještě nákou
    párty moc bychom Ashley pomohli v Top celebritách a zase by tady bylo hodně moc lidiček a dobrej pokec!!
  • Re: Proč?

    To s tou párty ohledně CD je dobrej nápad... Btw, upravila jsem vám trochu album GP, páč tam máte dost zastaralej seznam písniček z alba (ona ho nakonec předělala), vim to z jejích oficiálních stránek ;), ale jen jsem přidala písničky co vám chyběly a tamty jsem tam nechala a pak jsem písla slova k Acting Out a až mě to zas pustí do oprav dopíšu slova k dalším ;)... Doufám, že vám nevadí, že jsem tu nová a hnedka se vám tu pletu do úprav profilu...
  • blonde

    jessinka666

    to máš pravdůů,,mi to nedovolíme... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit