Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dárek

    Sice bych měla být smutná,protože vanessa je za ashley,ale mně je to fuk *14* Uvědomili ste si že sme vlastně Ash dali dárek !!! postoupila *1*
  • blonde

    nespesna

    jako já se s tebou nebudu o tom dohadovat ale nedává to logiku prostě kapiš?...už musím..Ashleynka je nejlepšíí....forever.. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nespesna

    vrátím

    já se zachvíli vrátím.za 15 minut.
  • nespesna

    pokecat

    prostě si natom můžem pokecat. *4*
  • nespesna

    počkám

    já si počkám až napíšeš.
  • blonde

    nespesna

    a co je na tom dobrýho?...no já nwm jak vy ostatní ale já to nechápu... *14*
  • nespesna

    dobře

    no dobře a coje na tom špatního? *7*
  • blonde

    nespesna

    proč v 6:00 ? co to má co společnýho s tim, že Ashley pak bude první??...MIley Cyrus sotva dohoníme!...a pak ještě Jacksona *9* ,,myslím si, že zatím nám stačí že Ashley je na tom 4. kdyby tolik Jackson nevylít nahoru tak Ash mohla být teď na 3. místě.. *9*
  • blonde

    medousssku

    jo já sem z toho taky upe vedle...sem šťastná..kdyby to tak Ashley viděla,jak se snažíme *4*
  • nespesna

    6:00

    holky v 6:00 hod tady každámusí byt aby mohla být 1. *3*
  • nespesna

    lidí

    včera tu fakt bylo hodně lidí bylo to super!!Ashley by mohla být první.!!! *14* *14*
  • blonde

    jupíííííí

    To je super holky,,včera tu muselo být vážně hodně lidí když Ashley stoupla před Vanessu...JUPÍÍÍ....ale teď to musíme fakt udržet!...Ashley je prstě nejlepší..už by mohli být fotky z včerejší osavy Ashley ne?....jdu hledat.. *14* Ashley is best!
  • medousssek

    To je super

    já jsem z toho vážně uplně vedle :-D
  • medousssek

    Super

    to vážně není možnýý. já zírám. Ashley je před nessou. No to je super...:-) jsem táák šťastnáá.. My jsme to dokázali.. te´d to ale hoílky musíme udržet aby zase vanessa nestoupla....
  • jessinka666

    Jsme konečně před Vanessou

    Jo konečně se Ashley dostala o stupínek víž a to přes Vaness.Včera tady bylo hodně lidí a opravdu to pomohlo.
  • 12mileynka12

    Re: To je Fuk

    jn asi jo
  • martinkooooooo

    love

    Ashley je nadherna *14*
  • Vše n...

    Vše nejlepší k narozeninám Ashley!!! *14*
  • blonde

    párty

    ahoj holky..jojo byla to skvělá párty..ale škoda že sem pak odešla jenže mi zase vypadl komp kvůli tomu blbýmu počasí..no neva napsali jsme spoustu komentíků a užili si ten den krásně... :) doufám že Ashley si ho taky užila skvěle...ta bude pařit určitě až do rána frajerka jednáá....D tak etě jendou Ash všecko NEJLEPŠÍ k narozkám milujů tě...a jinak ahoooj... *14*
  • pussynka

    Ash, HapPy Birthay !!!

    Chtěla bych popřát Ash, všecko nejlepčí skvělý songy, jaký měla do teď třeba jako It's Alright, I'ts OK :) Máš ještě celej život před sebou, tkže všechno nejlepčí a užívej života :* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit