Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jessinka666

    blonde

    Jo a moc Ashley je prostě best nesmí jí žádná Vanessa předběhnout !! *4*
  • blonde

    jessinka666

    Já nwn..to záleží na ostatních...:p ale budeme dělat častěji takovýhle akce..to se nám moc povedlo... *14*
  • jessinka666

    Proč?

    Newím proč si myslí že Vanessa je nej !!KaŽDÝ MÁ k tomu jiný názor .Ale kdžy byla včera tady ta párty tak tady bylo hodně lidí a hodně FaNOUŠKŮ Ashley možná až Vanessa bude mít narozeniny tak se to zase zvedne ale ta je má až někdy v prosincu mno hold budeme muset uspořádat ještě víc párty Ashley co třeba párty k novému CD ? *4*
  • blonde

    medousssku

    jo táák..tak to máš pravdů mnoo.. :) i ten název "Zashley" je hezčí *14*
  • Vše nejlepší.

    Vše nejlepší k 24 nerozeninám Ashley ,asi na tuto stránku nechodíš škoda.
  • medousssek

    blonde

    ale kdybych si měla vybrat mezi Zanessou a Zashley, tak u mě jednoznačně vede zashley, protože vanessa je hroznáááá.. a i jako kamarádí jsou zashley best forever
  • blonde

    medousssku

    proč Zashley?..oni spolu přece nechodí ne? *3*
  • medousssek

    blonde

    to promě taky vždycky bude nejlepšííí:-) a taky Ashley and Zashley FOREVER
  • blonde

    medousssku

    Jo to máš pravdů i kdyby zase byla na 5.místě tak pro mě to bude ta nejlepší modelka,herečka,zpěvačka a prostě nejlepší osobnost!*14* ,,nikdo mě nikdy nepřesvědčí o opaku!..prostě Ashley forever together....
  • Re: jo

    ty na vanessu chodíš taky a nikomu to neva,ale ja sem už nevkročím,aby mě tu někdo nadával ne ? *16*
  • Re: To snad NE

    to je fakt tak se omlouvám,ale nehraju to na obě strany jen mám obě ráda ....nevím proč máte zato,že když mám ráda jednu musím nenávidět druhou sem ráda že sem dala ashley dárek tak mi tu nenadávejte....ale oni se tam chěli dohadovat otom že avnessa je za ni taks em jim vysvětlila že tady byla oslava ale si říkejte co chcete
  • medousssek

    Ashley je NEJ

    Ale aji kdyby ashley znovu klesla, mě to vadit nebude.. Stejně byla, je a bude pro nás ta nej herečka a zpěvačka...
    A to máte pravdu. V diskuzi nás stejně nepředhoníí.. a jestli potom budou dělat taky párty tak sou trapnýý. musí se hned po všech opičit!!!!A ta rebarbora to asi fakt hraje na obě strany
  • nespesna

    jo

    a já se taky nechcu dohadovat. *4*
  • blonde

    smůla..

    ale v diskuzi nás stejně nedohoní..mají smůůlu..pchee.. *14* *14* *14*
  • blonde

    medousssku

    jo já sem taky zvědavá kdy se objeví ty moje tapety... *7* ,,a ta rebarbora to hraje na obě strany!..byl to náš nápad tak ať si s tou svojí vanessou vymyslej něco svýho a nepřebírají nám NAŠE NÁPADY! Ashley je stejnak enjlepší a já se budu co nejvíc snažit aby Ashley byla pořád na 4.místě nebo i líp na 3. a né že půjde zpátky na 5.místo..to si ona nezaslouží!lowííkujůů jíí... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • medousssek

    To snad NE

    teď jsem se byla mrknout na Vanessyn profil do diskuze a rozebírají tam, že je ashley před vanessou. a ta rebarbora co tady byla tam píše že je to jenom kuli té oslavě..a že vanesska taky bude mít abnrozky. jako ta párty narozeninová byl nš nápad, tak ať se opovážijou udělat oslavu taky...
  • medousssek

    tapety

    To je taková škoda, že se ještě neukázali ty tapety.. udělala jsem juich fakt hodně a oni tady opořád nejsou
  • medousssek

    Ahojky

    Ahojky. Myslím, že můžeme být rádi že je ash před Vanessou na 4. místě.. To nedokážeme dohonit Miley cyrus.. to prostě nejde Ashley má 21-22 tísív a miley má 62-63 tisíííc. to se prostě nedá splnit. myslím, ale že na sebe mužeme být pyšní že sme za včerejšek dokázali Ashley posunout
  • blonde

    ahoj

    ahoj všichni,,tak sem zjistila že Ashley oslavila včera svoje narozky na Hawaii se svým přítelem Scottem Speerem....paparazzi je načapali na letišti LAX airport....Ashley to opět slušelo...Dávám sem jednu fotku kde je Ashley a v pozadí napsáno "happy birhtday Ashley" snad se co nejdřív zautorizuje..více najdete na: http://ashleytisdale.org/english/
  • blonde

    rebarboro114

    jo to máš pravdu, udělali jsme vlastně Ashley hezkej dárek.. *14* ,,to mě vůbec nenapadlo..si dobráá... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit