Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nespesna

    Re: vashley

    Třeba to zjistila Vanessa as+Z
  • blonde

    holky

    ahoj holky,,tak sem konečně zase zpátky... :) tak o čem se bavíte ať se můžu přidat... :) *14*
  • anulka123

    Ashley+Vanessa

    Jojo...ale je to škoda..byly vždycky takkwé veselé když byli spolu..sice Vanessu nemám moc v lásce ale jako Ashley kámoška jee f pohoděě
  • nespesna

    blbos

    no tak se říka že blondýny jsou blbé blbost!!!
  • blondýna

    jo ale zdá se mi že už si nedělá takový zajímavý učesy vždycky nosila každou chvilku něco jinýho ..ale má to dobrý rozpuštěný a jestli ji někdo považoval za barbie tak to může považovat všechny bloncky jako třeba mě *1*
  • medousssek

    vashley

    a te´d něco o Vanesse a o Ashley. vždycky se chovali jako nejky kámošky, ale teď??? teď se k sobě chovají jako by se vůbec neznaly. nechodí spolu vubec nikam-jejich společné papz fotky už se neobjevili pěkně dlouho.. uvidíme jestli Ashley Vanessu pozve na oslavu
  • nespesna

    copy

    Nejvíc se milíbí jak má copy. *4*
  • anulka123

    Tak teďka třeba týýv vlasy

    Mně se víc Ashley líbilajako blondýnky..jako líbí se mi i teď stěma hnědýma vlasama..ale jako nlodýna byla roztomilejšíí
  • nespesna

    A+Z

    A+Z !!!!!!!
  • medousssek

    ashleyny vlasy

    Ashleyny vlasy se mi mooc líbí, vždycky je má perfektně upravené a umí si sněma pohrát,. mě se líbí víc jako bruneta protože když byla blondýnka, všichni ji považovali za Sharpay evans.. a teď už jako Sharpay ani trochu není.-)
  • nespesna

    Re: tak jo

    ASHLEY a ZAC
  • anulka123

    medoussku

    Jojo..ona má ráda toho svýho..:D
  • nespesna

    pište

    Tak někdo pište. *16*
  • tak jo

    Vlasy-mě se ashley vlasy taky líbí měla je vždycky užasná,i když se mi líbila víc jako blondýna přišla mi taková jemnější...a zac a vanessa nevim nevim příjde mi že i zac si vanessy moc neváží chtěla bych spíš aby si našla někoho jinýho,i když by to byl nezvyk a ashley a zac by se k sobě celkem hodily...a vanessa pořád vykládá že ho bere jako bratra
  • nespesna

    Re: Vashley

    taky souhlasí.
  • nespesna

    114

    co 114
  • medousssek

    Vashley

    já bych byla taky o moc rači kdyby byl nakonec Zac s Ashley, ale tak oni se aasi nemají rádi takže my můžeme chtít ale záleží to jenom na nich :-D
  • nespesna

    Re: tak teda Vashley

    nevím
  • nespesna

    líbí

    Měse od Ashley vlasy líbí.
  • anulka123

    Vashley

    No mě Vanessa k Zacovi prostě nesdí..tisíckrát víc by se k němu hodila Ashley..Vanessa mi příjde že si Zaca vůbec neváží..že ho považuje za samozřejmnost..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit