Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A+Z

    asi jono ale ashley ted má novýho přítel..taky myslím že to vanessa a zac spolu dlouho nevydrží,aby se nezačlay nudit když sou spolu tak dlouho...taky si myslím že ashley měla zaca ráda,ale třeba nechtěla ublížit své kamošce,ale ted to zas vipada že kamošky nejsou ... a na fotkách to teda A+Z vipadalo *7* *7*
  • nespesna

    ostatní

    co i myslí ostatní.
  • anulka123

    Holky mám nápad

    Co kdyby každá vymyslela jedno téma..a až bysme se o tom tématu dobavili tak by prostě jináá navrhla další téma..co říkáte??
  • nespesna

    jiného

    Každy si myslí něco jiného.
  • medousssek

    ZASHLEY

    Podle mě by se ashley k Zacovi mooc hodila. podle mě i víc než se k němu hoí Vanessa. protože mi připadá že když jsou Zashley spolu dělají blbosti a tak... já bych si moc přála aby byli spolu.. a myslím si že spolu chodili protože spolu mají hodně fotek a taky ještě v HSM1 byli pořááááááááááád spolu - myslím při natáčení
  • anulka123

    medoussku

    Co myslíš ty medoussku??
  • nespesna

    Re: Navrhuju:D

    Dobrej nápad. *3*
  • anulka123

    A+Z

    Já si myslím..že oni spolu nikdy nechodili..myslím si že Ashley byla dlouho zsmilovná do Zaca..a že Zac si vybral Vanessu.Ashley pak měla Jareda..a se Zacem jsou jenom kamarádi..těžko říct jak to bylo nebo jak to je..ale já si myslím tohle..
  • nespesna

    Já taky

    Já si taky mislím že taky spolu chodily. *7*
  • A+Z

    Jo tak já si taky myslím,že spolu chodili,ale jestli by byly ted spolu to nwm vanessa by asi nebyla nadšená,ale podle měby to ashley taky slušelo se zacem
  • Zashley

    Podle mě spolu v minulosti chodili... Mno, ale nwm bulvár toho napíše xD...
  • anulka123

    Navrhuju:D

    Tak já navrhuju..co třeba Ashley Tisdale+Zac Efron??Co kdyby byli pár??Co byste tomu říkali??
  • téma

    tak něco společnýho s ashley to je jasný,ale co že ? je toho spousta ,ale aby nás to bavilo *7*
  • medousssek

    pro všechny

    tak navrhněte nějaký téma
  • nespesna

    fakt

    No tak náketema někdo řenněte. *4*
  • nespesna

    Ajak

    A očem si máme psát? *7*
  • anulka123

    BEST!!

    jJ SKVĚLÝÝ
  • ..

    tak si nějak začnem psát moc to tu nežije *1*
  • medousssek

    super

    už je nás tady zase víííc. super
  • už sem tu

    už sem tu taky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit