Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medousssek

    Blonde

    tak při´d co nejdřív...
  • blonde

    medousssku

    já budu muset za chviličku zase odejít..něco tady dělaj s tou elektrikou a naši něco s tim kutí..snad zase hned přijdu.. *7* ...
  • medousssek

    AChjooooo

    Navíc mi ani nejfdou přidávat videa .-(
  • medousssek

    blonde

    já jsem taky hned vystartovala k PC když se ta bouřka trochu uklidnila,, škoda-ale stím nic nenaděláme
  • happy birthday

    vsechno nej k narozkam
  • blonde

    medousssku

    no to máš pravdu, teď jsem moc dlouho neviděla jejich žádný společný fotky..no tak uvidíme zejtra mno...:D no já se mám skvěle...:) no jako doufám, že přijde víc lidí...jsme tady jenom my..a to všichni slibovali jak přijdou..já sem přišla i přes to, že nešla elektrika ale sem tady...:)
  • medousssek

    Re:blonde

    jj minule jí pozvala ale přece minulej rok spolu chodili všude, nakupovat ke kadeřníkovi, do posilovny... a teď?.... nic-žádné paparazzi fotky, žádná videa, prostě nic..... jinak mám se super, co ty?
  • medousssek

    ....

    třeba je taky všiude bouřka a nemužou jít na PC, a nebo se na to všichni vykašlali:-(
  • blonde

    medousssku

    jo to máš pravdů..to by mě taky zajímalo jestli ji pozve..ale ještě na minulý narozky jí pozvala pametáš na tu oslavu??...koukala jsme na videjka na youtubkua tak byla :p tak musíme počkat do zítřka až paparazzi budou mít nějaké fotky...:D:D:D a jinak jak se máš?... *14*
  • medousssek

    blonde,....

    My si atdy píšem asi jenom MY 2... to je hooodně blbýý no :-(
  • medousssek

    ...

    asi joo.. všichni se na ty fotky hrozně moc těší .-)
  • medousssek

    Re: ....

    mě by ale moooc zajímalo, jestli pozve aji Vanessu, protože poslední dobou se sní moc neukazovala a všude všichni říkaj že jsou teď nepřítelkyně.. tak newím jsem zvědavá.. Pokudd ji pozve tak jsou nej kámošky a pokud ne, tak se spolu asi fakt nebavííí
  • blonde

    medousssku

    my máme uplně stejný myšlení ty napíšeš o zítřejších fotkách a já taky... *14* ,,njn....Ashley je prostě nejlepšíí.... :)
  • blonde

    ....

    už vidím ty zířejší fotky z Ashleyný oslavičky... *14* ,,,určitě zase pozvala všechny svý přátelé a moc si to užívaj... :)....moc jí to přejůů protože Ashley je prostě nejlepšíí a dneska má narozky je to prostě naše frajerkáá... *14* *14* *14*
  • medousssek

    Re: co myslíte?

    no já typuju že na HAwaii ale taky možná v Malibu.. no já newím, a´t je to kde je to, hlabvní je, že si to určitě užívá. už se těším na fotky z její B-day party :-)
  • blonde

    co myslíte?

    no tak holky jaký dáme téma??...myslím že budete souhlasit když budeme mluvit o dnešním velkým dnu Ashley.. *14* ,,jak myslíte že to oslavuje??..bude to slavit zase na Malibu nebo snad na Hawaii?? *7*
  • medousssek

    Blonde

    no to máš uplnou pravdu.. Moc lidí tady zrovna není,.... ale tak na tom zase tak nezáležíí, určitě si to ashley užívá, vždyť jsou to její narozky, te´d určitě pořádně oslavuje :-D
  • blonde

    medousssku

    no já sem přidala včera ale ještě se tu neobjevili a teď jdu ještě přidat...jak koukám moc lidí tu není co?...Ale Ashley si to doufám pořádně užííváá... *14* *14* *14* *14* lowuju jíí....forever.. *14*
  • medousssek

    BOUŘKA

    to já jsem taky přišla až teď protože tady byla bouřka a nechtěla jsem ryskovat, že by to tomu PC něco udělalo. Jibnak jsem dneska už přidala asi 10 tapet a včera taky ale pořád se tady ještě nepřidali:-(
  • blonde

    ahojiky

    ahoj všichni moc se omlouvám, že sem přišla až teĎ ale pořád nám tu vypínají elektriku a možná nám ji zase vypnou takže nwm jak tu budu dlouho....JInak Ashley všechno nejlepšíí k narozkáám..24 wow... *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit