Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medousssek

    Párty!

    Ahojky tak doufám, že se to atdy ještě trošku rozjede. zatím nás tady MOC není...
  • anulka123

    páááárty

    Párty..párty..
  • NAROZKY !! 24

    tyo už 24 to to letí *5* ae všechno nej nej přeju ash a at se ji pořád daří v karieře a zůstane pořád tak pěkná *14* *14*
  • Re:

    di do prdele píčo *13*
  • nespesna

    Všechno nej

    Ashley všechno nej a taky hodně zdraví. *3*
  • ashley11

    Prání k narozeninám

    Ashley, takže všechno nejlepšííí, ikdyž to už máš ..tak ať ti to vydrží, seš moc krásná a nadaná, určitě bezva holka. Zůstaň taková jaká jsi, neblbni jako ostatní celebrity. Vždyť seš vzorem spousta holek mezi který patřim i já. Kariéra se ti už naplno rozjela tak přeju aby to vydrželo i nadále. Hodně štěstí, zdraví, lásky, ať vám to se Scotem klape ;). Tvoje největší fanynka Aney :* Xoxo
  • martinkooooooo

    hh

    ASHLEY je najlepsia *14* *14* *14*
  • miley.the.best

    Vše nej k narozkám

    Všechno nej k 24. narozkám *4* *4*
  • dianna114
    Všechno nejhorší k narozeninám,Ashley!
  • andy-ash

    vše nej

    Ashley přeju ti vše nej k narozkám hodně lásky,štěstí a hlavně zdraví *14* *14* *14* *14* *14*
  • sharpay1995

    nej

    Ashley, všechno nellepší k 24. narozeninám!!!! *14* *14* *14*
  • Re: Re: btw ještě ke gp

    Koupila, v BONTONLANDU v Praze na Novym Smíchově a v internetovym obchodě bontonland.cz ho maj taky (odkaz jsem hodila do novinek) ;)...
  • vananneh

    Re: btw ještě ke gp

    A kde sis to CD koupila nebo stáhla??:)
  • kamca12

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ !!

    Všechno nejlepší Ashley k 24. narozeninám! *3*
  • ashley.sharpay

    Všechno nejlepšíííííííííííí

    Ahoj Ash přeju ti všechno nej,nej k Tvým 24.narozkám tvoje Agi!!! *14*
  • Re: 1

    Léto 2007 na Nově... Ale předtim to dáváli na Jetixu a to bylo asi jen 2 měsíce předtim ;)...
  • btw ještě ke gp

    Btw, naskenuju nebo nafotim i obal, ať je komplet ;)...
  • Ahojky...

    Ahojky... Včera jsem se tu zaregistrola a chtěla bycch Vám pomoct s profilem o Ashley... Přidala jsem 2 písničky co Vám chyběly u alba GP, páč ho mám doma... Až budu mít víc času tak k písničkám z GP dopíšu slova, páč jsou přiložený k albu... A chci se zeptat ví někdo jak k albu nastavit odkaz kde se dá to cd koupit, že bych to ostatnim doporučila ;) (jako je to u Headstrong)... ahojky a dík za odpověď, kterou mi můžete napsat i na mail renca-love@seznam.cz nebo na můj blog www.renca-love.blog.cz ... Díky...
  • Je nej

    Ash ma narozky a je uplne nej. Mam ji ze vsech zpevacek nejradsi
  • barynka

    narozky

    Všechno nejlepší k narozkám Ashley!!!! *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit