Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ane.tt

    ...

    všechno nej *14*
  • martinkooooooo

    Ashley

    Ashley ma dneska narodeniny ta vsetko najlepsie hehe *14* *14* *14*
  • anulka123

    jj přesně

    Jj blonde souhlasím s tím aby už nikdo nesrovnával Vanessu s Ashley..obě to v HSM zahráli skvěle..i když plo nás je BEST Ashley..jinak ve 3 hodiny to tu rozjedeme..už se mocko těším..tak zítra papa:-*
  • blonde

    ahojiky..

    medousssku--já souhlasím, aby to bylo ve 3 hodiny...možná se o trošku opozdím, ale stejnak ta zířejší párty jen tak hned neskončí... *14* a pro všechny--- nesrovnávejte tady zase Ashley s Vanessou pls...obě jsou jiné ale obě dobré...takže není co řešit... *14*
    Ale pro mě je ashley nejlepšíí a zítra má narozeniny...bude jí 24 let..frajerkááá... *14* *14* *14*
  • nespesna

    Máš pravdu

    Máš pravdu nikoho byse nemělo odsuzovat každý máme jvůj názor% *3* *1*
  • medousssek

    SUPEER

    už přidávám narozeninové tapety :-) mám jich celkem 6 :-)
  • medousssek

    Je to každého věc

    Myslím, že je každého věc koho má rád a koho ne.. nnikdo by se tomu druhému do toho neměl montovat a odsuzovat ho....
  • selenavan

    Aj Vanessa..

    Aj Vanessa neni zlá herečka! *3*
  • selenavan

    Viac herečka

    na Ahley sa mi naj a naj páči jej herectvo je good v hsm je najj herečka!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • selenavan

    Teda...

    Ashley sa mi moc napáči ale je to good herečka trochu sa mi páči jej spev preto ju mám na 2. mieste a ludie že nemam ashley v fanklubu neznamená že ju nenávidím ale je good! *1*
  • medousssek

    Ahojky

    Takže souhlasíte s tím, že zítra ta párty bude ve 3?....podle mě je to nejlepší čas.... takže souhlas? pozvěte co nejvíc lidiček
  • blonde

    pro všechny!!

    hlasujte pro Ashley ať vyhraje *14*

    http://www.celebritystreetstyle .c om/polls/young_hollywoods_celebrity _street_style/
  • blonde

    nespesna

    no to je víc než dobráá..Ona je upe ÚŽASTNÁ lowííkujůů Ashley...moc jí zbožňujůů...ach jo chtěla bych se s ní potkat a pokecat s ní...*14* ,,*14* forever
  • nespesna

    skvělá

    Ashley je dobrá. *14* *14* *14* *1* *1* *1* *14*
  • blonde

    anulko123

    to si piš...:), toho 2.7 to tady pořádně rozjedeme... *1* ,mcoko se na to těším...jjojo Ashley je plostě nejlepšíí.. *14* *14* *14* *14*
  • anulka123

    Nůuda byla

    Dneska tu vážně nikdo nebyl.nůůda jak sviň..soufám že toho 2.to tu bude pořádně rozjetý..jinak Ashley BEST!!muck:-*
  • blonde

    oslava...

    ahoj holky tak jsem konečně dorazila domů a myslela že to tady bude už rozjetý ale jak čtu tak to bude až toho 2.7.?...tak to si nesmím nechat už ujít..tak zatim všichni ahoj... *14*
  • simca2

    hodně

    Hodně stesti to 2. ASHLEY mam tě rada:) *14* *14* *14* *14* *14*
  • simca2

    no

    No a co tak si to užijete toho 2. *14*
  • simca2

    Re: Nůůdaa

    skoda ze nikdo nema cas *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit