Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anulka123

    Nůůdaa

    Jéé to je nuda..
  • nespesna

    oslava?

    Holky jaká oslava ne boco? *7* *7* *7*
  • medousssek

    Tak já tady Ale nebudu

    pardon, ale já tady teda čekat 2 hodiny nebudu, chci jít ven když je tam tak hezky. takže tady budu až toho 2.7
  • co

    holky co kdyby ta oslava zacala kolem 5 hodiny?stejne tu nikdo neni ted
  • medousssek

    Párty!

    Tak kdy teda začne ta oslava?
  • anulka123

    Jupí!!

    Achojky..včra jsem sem přidala pát tapet..a jupíí už jsoz tady..musíme to tady dneska pořádně rozjet..Ashleynka si to zasloužíí:-*
  • blonde

    holky je mi to líto...

    ahoj holky je mi to moc líto ale dneska mi rodiče oznámili, že jedeme na návštěvu k tetě,*9* takže tu být nemůžu ptže jedeme už v´1 hod.*9*..Tak moc mě to štve....Toho 2.7. tady ale už musím prostě být...tak ahoj a fotky který sem upravila sem přidám až toho 2.7. tak všichni ahooj...*9**9**9*
    Jinakáák Ashley je nejlepšííí....*14*
  • medousssek

    super...

    takže jsem asi fakt uplně blbáá. já myslela že včera bylo 30.6.:-d a ono je až dneska.. tak to tady určo budu. já jsem někdy fakt blbec.... pardon :-Dale zase jsem šťastná že je 30. až dneska :-) *15* *15* *14* *3* *4* *7*
  • medousssek

    :-(ahoooj:-(

    Ahojky všichni, hrozně moc se omlouvám, že jsem tady včera nebyla...achjooo.,. já sem totiž na PC nemohla jít, protože tady celej den byly bouřky.. tak se hroozně moc omlouvám. slibuju že 2. tady budu, protože jsem se na tu párty moc těšila, tak mě to odposťte:-(
  • JAKA

    JAKÉ PISNICKÉ SE VAM NEJVIC LIBI Z GUILTY PLEASURE? MNE ASI CRANK IT UP,HOW DO YOU LOVE SOMEONE, MASQUERADE,ACTING OUT
    ALE JINAK JSOU VSECHNY UPLNE BEZVA!!!! *4* *14*
  • jj

    holky dnes je oslava uz se tesim moc tesim
    ASHLEY PROSTE NEJ NEJ NEJ NEJ *4* *4* *14*
  • ,huid

    proste ho uh neresme vzdyt tu uzm neni tak budme v klidu *4*
  • nespesna

    Re: pro trapáky

    jo souhlasí. *13*
  • pro trapáky

    (všichni co nemaj rádi ashley) *13* my s vámi naprosto nesouhlasíme ashley je prostě úžasná zpěvačka a herečka má skvělý písničky *4* a co je neféééééérrr,že má skvělej hlas???že má suppeer písně??,to sorry ale děte do prdele! *9*
  • nespesna

    Re: Vzkaz pro ja

    Tak když se tu někdo hádá tak přestante. *10*
  • nespesna

    Re: Re: Míša

    Ahoj a dík. *4*
  • Re: J

    Ahoj já vím jak se to dělá musíš pravým tlačítkem na myši kliknoutna nastavení pozadí plochy a pak to máš na ploše *4*
  • blonde

    simco

    určitě se to dá někde stáhnout...Já už si nepametám kde sem to stahovala já, protože už ho mám fakt dlouho, ale upravuju to v phorofiltru a ten je dobrej....*14* *14*
  • simca2

    J

    JA BYCH STARASNE RADA DELALA TY TAPETY OBRAZKY ALE NEMAM ZADNY STAKOVYCH PROGRAMU KDE SE TO MUZE DELAT DA SE TO NEJAK STAHNOUT??? *7*
  • simca2

    as

    Ashley je BEST A ZÍTRA SE NA TU OSLAVU TESÍM PROPOJTE SE VSICHNI KDO MAJ RADI ASHLEY TISDALE *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit