Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omajda

    Re: Míša

    no blog sharpay neznam ale znam ashleyn blog a je uplne krasny je to ashleyytisdale.blog.cz
  • blonde

    jj

    už zejtra máme první oslavu že??? *14**14* ,,těším se....:) hokyy pište do diskuze pls....nějak se nám zastavili komenty....*9*
  • nespesna

    Míša

    Ahoj máte někdo sharpein blok? *7*
  • nespesna

    Troy

    Ahoj zná někdo film troy vyslovujeseto troja. *7*
  • nespesna

    Re: pro: JÁ

    Mislím na tu sharpey! *4*
  • nespesna

    Re: pro: JÁ

    Jo souhlasím! *15*
  • Re: krava

    asley je mnohem lepši než ty!Ty smrdíš jak sto let staré ponožky,opičí zadku ! smrdí ti ventylace!radči vypadni z téhle diskuze smradoško!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • blonde

    pro: JÁ

    jo přesně..nás to absolutně nevytáčí...už je to spíš až k smíchu.. *1* ,,jdi někam jinak..si fakt směšná.. *1**1**1* ..a Jinak Ashley je prostě nejlepší a nikdo nám to nevymluví...Lowííkujů Ash..:)
  • simca2

    ne

    holky nereste ho my ashley mame radi
    víme že ash JE PROSTE NEJLEPSI a jeste dnska sem dostala cd GP je ploste uplne uzasne fakt krasne a ten darek pro ashley taky uplne krasny *14* *14*
  • simca2

    a

    nikoho to nenastve tak se namahas uplne zbitecne *13*
  • simca2

    jj

    jj nechod sem je to dost trapny noaco ze se ti nelibi nas to nezajima tak si bez postezovat nekam jinam jestli mas rad(a) vanessu hudgens tak treba tam , ale sem nelez *13* *16*
  • medousssek

    Vzkaz pro ja

    jestli si myslíš, že když sem napíšeš že je naše sluníčko Ash kráva a zpívá jako slon, že nás tím nějak naštveš? seš naomylu, všichni z tebe máme akorát sranduu... ani navíc neumíš psáát.... tyhlety lidi co ostatní pomlouvaj a kritizují opravdu miluju:-d-jsou tááááááááááááááááá ááááááák trapní.. musíš bbýt š´tastná že patříš mezi NĚ *13*
  • medousssek

    NEWA

    ahojky, je to blbé že je Ash na 5.místě, ale v tomto případě mi to newadí protože michaelova smrt je hrozná věc a on si to zaslouží, takže ztoho nezoufejte!
  • vaness15

    krava

    Ashleyna ke krava a spieva ako slon *1* *1* *1*
  • Re: V Německu se mají

    GP u nás vyšlo ve stejnej den jako v Německu, já už ho mám dost dlouho doma ;)...
  • blonde

    cooo???

    Hey cožžee?? vidíte to co jáá??Ashley na 5.místě??..*9**9*..a Michael Jackson na 2.místě?...tak to ne!...no to se mi teda ale vbc nelíbí...co s tim holky?? *7* *9*
    to se na něj kouká tolik lidí,?..ach jo ta jeho smrt to je pech..ale chudák...možná si to zaslouží to 2.místo. byl skvělej... *3*
  • blonde

    medousssek

    prej kolem 2-3..pokud vim... *3*
  • medousssek

    Prááázdniny

    my máme prázdniny už ted takže super.. a chtrěla jsem se zeptat, v kolik teda bude toho 30. ta oslava?
  • blonde

    medousssek a všichni...

    Mě začnou prázdky až v úterý *9* ,,teprve v pondělí máme výzo....nakonec o den dřív..aspoŇ něco... *14* ,,Jinak Ashley je nejlepší a už se mocinkytěším na tu oslavů,,už upravuju fotky..myslím, že to bude skvělýý.... *14* *14* *14* ..tak se všeichni mějte ahojíí.. *4*
  • medousssek

    Práázdniny

    Ahoooojky, koonečně jsou prááázsdniny, už jsem se nemohla dostat. teď už budu jenom vegetit a taky na PC už moc nebudu spíš až k večeru ale vždycky sem alespoň něco přidáám aby se naše Ash neposunula ještě dolůů:-D No nic, zatím se mějte mooocky pěkně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit