Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medousssek

    Super

    Tak to by se ashley mohla dostat před Vanessu. :-) *3*
  • jessinka666

    Asi na lidech

    Asi kdo víc navštíví lídí ne ?
  • martinkooooooo

    Re: To ti věřím

    Rebricek osobnosti sa zostavuje podla videni profile danej osobnosti za 60 dni *5*
  • medousssek

    Fanclub

    Kiki nahlas se do ashleyného fanclubu
  • medousssek

    To ti věřím

    Já jim taky závidím, je to pěkně nefééér. Oni mají uplně všechno a my zase NIC.. ale tak nebudeme to už řešit. Kdyby měla Ash jet do každé Země na světě, tak jenom pořád cestuje!! hlavně mě pořád vrtá hlavou, proč se vubec Ash neposouvá na žebříčku. Kromě Diskuze má všeho víc než Vanessa. na čem teda v těch Top osobností záleží?
  • jessinka666

    Jo to jo

    Já jim uplně závidim !! *4* *9*
  • medousssek

    V Německu se mají

    V německu užb byla několikrát, CD Guilty Pleasure tam vyšlo asi o 6 dní dříve, chodí k nim pořád na nějakou show. ti němci se prostě mají, ale co my?? *9*
  • jessinka666

    Asi jo

    Asi nám nic jinýho nezbívá !!
  • medousssek

    No snad

    Musíme doufat, že jsem někdy přijede:-) nesmíme to vzdávat...
  • jessinka666

    Ale jo

    Jí si myslím aspon trochu ví české republice !! Kdo ví jestli o něčem nepřemíšlí !! *15*
  • medousssek

    Jsem zpět

    No to by mohla. ale já si myslím, že ona ani pomalu neví, že nějaká Česká republika exiistuje. V německu už byla několikrát, ale žeby přijela do česka nebo na slovensko, to ju ani nenapadne :-( *9*
  • jessinka666

    Velká

    JO to je mno !!Ale mohla bi mít tu koncert ale to asi mít nebude !! *13* *9*
  • medousssek

    Jsem zpět .

    tak to je hustý no..... ale tak jako škoda že je amerika táááák daleko *9*
  • jessinka666

    Asi dělá

    MNo já si myslím že spí ?
    Mně to taky někdy napadně aji když s ev noci probudím a snažím se myslet na to tak hned usnu !!
  • medousssek

    Jsem zpět

    Co asi teď ashley děláá......:-D:-D to je blbost co?:-D *15*
  • jessinka666

    Newim ?

    To opravdu newim !!
  • medousssek

    :-D:-DJsem zpět :-D:-D

    Víš co by mě Kiki nejvíc zajímalo? *15*
  • jessinka666

    Proč o Ashley tohle píší

    Newím proč se do Ashley na Vanessině dizkuzy do ní navážejí ? Ashley si může řídit život jak chce každá láska jednou vyprchá možná se z Jaredem moc necítila dobře dit je ještě mladá a má celí žívot před sebou !!Má čas než si najde toho pravého.Tak at nechají Ashley bít a nechají jí žít svůj krásný život .
    Ashley stejně nejlíp ví co je pro ní dobré a co ne!!Ona si rozhodne sama svůj život.

    A nedělejte z té Vanessi takovýho svatouška každej člověk napachá blbost aji kdyžnechce.!!
    *10* *8*
  • jessinka666

    Re: Už musím jít

    Neboj se Ady my Vanessu pozarazíme tam ty blbí holky v té dizkuzi na nás přece nemají !! Teda na Ashley. *13* *4*
  • medousssek

    Už musím jít

    Tak já už se loučím, dneska už sem tady byla dlouho a myslím, že jsem toho taky hodně moc přidala. zejtra zase budu pokračovat. tak se mějte všichni moc hezky, pište a přidávejte ať je Ashley čím dál tím víc lepší a lepší.. tak pááá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit