Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medousssek

    Ahoooj

    Ahojky lidičky víte co mě nejvíc štve? že na Teen Choice Awards 2009 je Vanessa nominovaná se svým pudlem, kterého jsem viděla jednou v životě a Ash tam s Maui není. to je trošku zvlááštní že??... no jo,,, Vanessa se prosadí všude.. nemám ju vubec ráda!!!!!!!!pište ať aspoň tady na osobnostech je ashley lepšíí:-)
  • blonde

    ááno

    bude to mzc toho 30.6 a 2.7. už se mocko těším..taky budu vyrábět tapetky a hledat fotky,,Ashley forever best! *14*
  • medousssek

    Moje icko

    moje icq je 415 252 646 :-) napiš a já ti ji pošluu.. jinak už musím jít tak zase zítra a snažte se na ashleyn profil co nejvíc psát a přidávat .§) pááá a dobrou
  • anulka123

    medousssek

    Ahojky..dala by jsi mi prosím tvoje icq??
    Nemohla by jsi mi poslat tu koláž??
  • medousssek

    Plííís

    pro terysek...: mohla by jsi mi napsat tvoje icq abych ti to mohla posklat aty bysto do toho dopisu vložila???odepiš mi do vzkazu na muj profil.. děkuju:-)
  • medousssek

    Tak už mám malinkej dáreček

    Tak už mám pro ashley maličkej dárek, kterej byste mohli vložit do toho dopisu za všechny co ho posílali:-) udělala jsem koláž z fotkami a na konec jsem napsala You are the BEST Ashley... we love you.... Czech fans.. tak mi jenom napište komu to mám prosím vás poslatt.... a podepište mě taky do toho dopisu prosím třeba jako Aduška
  • simca2

    ash

    ashley je nej!!!! *4* *14*
  • medousssek

    Pište hodně

    joa atky jsem vám chtěla říct, ať hodně píšete do Diskuze a hodně přidávejte fotky atd. ash musí být před Vanessou
  • medousssek

    Párty bude 2 krát

    takže super. páárty budou 2.. Ashley si zaslouží klidně milion oslav:-).... ale ta oficiální bude až 2.7.. taže sem pozvěte co nejvíce lidííí a už si třebva dopředu připravte fotky tapety atd.. já už du nato:-).... taky bysme si mohli tady v diskuzi zahrát různé soutěže.. no ještě je času dost.. domluvíme se později.. mějte se:-) *3* *4*
  • pokachetka

    Cd

    to nový Cd je skvělý *14*
  • terysek...

    jo jo

    jo anulko 123 máš pravdu :) měli besme se do toho zapojit všichni.:) holky já tu zas ttoho 30. budu asik až na večeru jo a toho 2 přídu a oslavíme to a anulko už to mám přeložený tak mi dyžtak jenom napiš kdy budeš na icq? ju? jo a blonde ty fotky musí bejt úasný tak nám dyžtak napiš jaký sou:) :)
  • blonde

    rabarboro114

    aháá...tak to je ale skvělýý:) *3* ,,už se těším až ty fotky uvidím *14*
  • nj

    posedlost jednu dobu sem oběma bla posedlá tak sem scháněla a scháněla a našla *14*
  • blonde

    holkkýý

    simco-to je vpoho tak to prostě uděláme 2krat, nic se nestane:D,
    rebarboro--no to je upe skvělý kde sto sehnala ty fotky?...to mi musíš poslat:)..mališká Ashleyinka *14*
  • Re: Re: ashley

    jo mohla
  • simca2

    ja jedu do hotelu

    vite ja bych svami rada tu oslavu delala ale ja jedu do hotelu kde neni vifina takze tam nemuzu jit na internet. ale promin ze delam problemi ale mohli bys te to udelat 2krat toho 30.brezna a potom 2.cervence prece ty 2 dny prosim,prosim. treba toho 30. nebudem psat do diskuzí a do novinek ze ash ma narozky az toho 2.jenom toho 30.budem vsichni online a budem si dopisovat ze treba ma 2. ash narozeniny atd.bude to takova pred narozeninova party. co myslite? a poradne to oslavite toho 2.a budete posilat tapety a obrazky ,ktere budou mit napsane Happy Birthday atd...prosim... dik *14* *14* *14*
  • Re: Pííííšu

    holky dekuju mc za to ze kvuli me tu oslavu posunete klidne to muzete udelat dvakrat nevim ale ja fakt nemuzu toho2. cervence *9*
  • Re: ashley

    ne nevidela jsem je nemohla bys me je poslat?
  • ashley

    Holky nechci se vám tu motat,ale mám složku i s ash kde je hodně malá uplný mimčo tak 2 měsíce nebo tak nějak a batole 2,3,4 roky at atd:potom i kde měla 10,15 atak ... asi ste je ale už viděli
  • medousssek

    Pííííšu

    myslím, že tu párty můžeme o pár dní přesunout....to by vubec nebyl problém, potom se akorát domluvíme, na přesném datumu OK... jinak strašně moc bych se zapojila do toho dopisu a tak skusím něco pro Ashley vytvořit a prosím mohli byste mi napsat vaše icko abych vám to potom mohla poslat a vy byste to mohli do toho dopisu vložit? byli byste moc hodnííí....aspoň Ash bude vědět že v česku má taky hroozně moc fanouškůůů.. ozvěte se mi prosím jinak skutečným jménem se jmenuju Adéla *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit