Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blonde

    birthday party

    jo klíďo tady budu, když bude čas_:D je to skvělek nápad..jak asi Ashley oslaví svý narozky?..možná zase na Malibu..no uvidíme:),,Jinak ashley je nejlepší a nejkrásnější_:D,, *14* *14* *14* *14*
  • Re: BIRTHDAY PARTY

    Já klidně.
  • simca2

    Re: BIRTHDAY PARTY

    jj je to skveli napad *14* *14* ja tu budu
  • medousssek

    BIRTHDAY PARTY

    Ahojky všichni, víte co mě napdalo? Až Ash bude mít 2.7 narozky, že bysme tady v diskuzi a tak uspořádali takovou párty... Pozvali bych sem co nejvíc lidí, přidávali bychom tady nové foto, narozeninová videa, narozeninové tapety.. možná jeto blbost, ale zas tak špatné to není, napište kdo by stím souhlasil???!!! *14* *4*
  • medousssek

    To dáme.....

    Já du te%d rychle přidat nějaký videa a fotky.... to prostě zvládnem aby byla Ash přžed Nessou *9* *3* *14*
  • manou

    prodám nebo vymění plákáty

    Ahojky mám spoustu plakátů Ashley, ale nechci je je možné že vy by jste je chtěly vyměním za plakáty hilary duff, nebo miley cyrus a nebo za peníze vše pište na můj e-mail: kakuska121212@seznam.cz Těch plakátů je 5 *3*
  • Re: Ashley je BEST!!

    ano presne tak vanessa me prijde nesimpaticka a namyslena nevim proc ale pripada me njako by se vychlubovala ze chodi se zacem a navic ma skarede pisnicky ale nemuzu ji posuzovat kdyz neznam ale to je muj nazor !!!!ashley BEST *14*
  • blonde

    medousssek, terýsku, anulko a další...

    medousssku--jasnýý,:D mohli by jsme ji předehnat..ale nějak nám to zatím nevyšlo..ale co...zkoušejme to pořáád__ *14* ,,anulko--jo mš pravdů,od té doby co sem chodím a všichni tady srovnávali ash a van tak mi vanessa začala nějak vadit...Ashley je prostě nejlepší a nikdo na ni nemá..to je prostě můj názor!...taky jí žerůů__:D,, *14* *14* *14* ,,říkáte že to new CD je super jo?..no to se dalo čekat_:D taky od Ashley pstěěě__:D,, *14* *14* ,,taky ho musím sehnat...Ashley je nej..nej...nej na světě__*in love*
  • anulka123

    Ashley je BEST!!

    Ashleynka je nejlepší zpěvačka a herečka co znám..není jak nějaká Vanessa Hudgens..já Vanessu nemám ráda..newim proč..je mi strašně nesympatická..ale Ashley mi příjde jako úsměvavá, pohodová holka..prostě žerůůůů
  • terysek...

    medoussek a holky

    jj to dáme my to dokážem. jo a taky se chystám koupit cd guity pleasture takže snad se mi to povede :D :d SUPÉÉÉR
  • medousssek

    ASH musí být před Vanessou

    Ahojky všichni, musíme dosáhnout toho aby ash byla na osobnosti před Vanessou, tak co nejvíc přidávejte fotky a pište semka komenty atd atd..... t dáme!!! *15*
  • medousssek

    Mám CD GuiltyPleasure

    Jsem uplně mega šťastná. už mám CD GP od Ashley. jeto naprosto úžasnýý. ten obal a všechnom prostě super.. doporučuju- určo si ho kupte, teda až zítra. já ho mám z německa:-) *3* *3*
  • medousssek

    Ashley je BEST a na tom nikdo nic nezmění :-)

    Jako myslím, že Ash a Vanessa si můžou dělat co chcou. stejkně je ashley BEST a vždycky bude..... Já Vanessu nikdy moc neměla ráda, ale pak sem si řekla, že na těch věcech stejně nic nezměním tak sem je přestávala srovnávat. Já si taky myslím, že spolu dřív chodili a docela bych byla ráda, kdyby to tak bylo i teď protože když jsopu spolu tak se strašně nachlámou a uplně vidíte jak je to spolu baví, ale když je Zac s vanessou tak je to promě tak trošku NUDA... můj názor.....takže jedině ZASHLEY i jako BEST friends.......milujuuuuu *14*
  • kikines

    je nej

    je nej *14*
  • miley11cyrus

    g

    je dobrá a ten její pejsek je nádherný
  • blonde

    anulko

    jo to máš pravdu,,jsou překrásnýý__ *14*
  • simca2

    Re: Re: medousssek

    nee ashley v casaku rikala ze je jedina holka kterou zac nepritahuje *10*
  • anulka123

    Best!!

    Jéééj holky ty new fotky Ashley:-*sou fakt skvělý..zase taková dokonalost..já ji plostě žerůů..:-*muck:-*
  • luida

    Re: medousssek

    zashley je drsny! A Vannessa a Ashley se nemají rády, ikdyž předvádějí jaký jsou kámošky! Zaca to dost prudí, ale je to určo jenom kvůli němu!!
  • terysek...

    jo to jo

    jo to máš pravdu londe jak by jinak vzniklo Zashley to jo no. jo a mysli si že si ty vlay nechá hnědý ale to vážně nwm. *3* jo a ten dopis se bude posílat až ho přeložim já sem teďka byla tři dny prič na výletě se kolou tak snad to přeložim. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit