Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blonde

    simco2

    je bude to blbý,,ale tak to můžem oslavit 2krat jak rika anulka...Ashley si zaslouží pořádnou oslavu:D
  • simca2

    Re: simco 2

    klidne byto mohlo byt tak ja se pokusim byt tady i toho 2. cervna ale nevim *4*
  • anulka123

    simco 2

    No mohli bysme to posunout..ale je to takowý blbý..já wím že by těto mrzelo..mohli bysme to udělat třeba 30.června a pak ještě jednou toho 2.června..přece jen je to takowý divný..to slavit dřív..
  • simca2 to jsem ja

    ahoj ja to pisu neprihlasene ale ja ksem simca2 a htela bych vas o neco pozadat prosim nemohli bysme tu oslavu Ashleynych narozenin ze budeme pridavat fotky atd.presunout o neco drív ne 2. července ,ale treba 30.cervna prosm ja totiz jedu pryc a chtela bych s vama oslavovat ashlyny narozeniny prosím *4* *4*
  • simco2 a anulko

    ahoj píšu to nepřihlášeně ale jsem to já BLONDE...simco--jo to je fakt,,myslím si, že měla dát fotku jak vypadá ted...no ale to je jedno..:D,,co naděláme...:p,,
    a anulko--já neco zkusím navrhnout,uz jednou doma jsem si doma delala na ctvrtku obrázky jedné celebrity a moc me to bavilo..tak bych zkusila neco udelat ju?...:)..mějte se všichni lidi..ahooj:) *3*
  • simca2

    popravde mne se moc ta nova fotka ashley nelibi vzdyt ona ma 24 let a nate fotce ma tak 19 *10*
  • anulka123

    pro všechny..

    Já myslím že s tím dárkem je to bezvadný nápad..ale já měla moc starostí s opisováním přezdívek a terýsek zase s překládáním dopisu.tak byste ten dárek mohli navrhnout vy jak si ho představujete..protože my toho udělali poměrně dost..a jestli chcete mít na tom dopisu podíl tak taky něco udělejte..myslím to kamarádsky:-)
  • martinkooooooo

    Re: hele holky??

    SUPER FOTKA *14* *14* *14*
  • martinkooooooo

    ASHLEY

    §§§§_ _§§§§§_§§__§§_§§___§§
  • blonde

    hele holky??

    holkýý všimly jste si že Ashley změnili fotku na profilu?....co na ní říkáte?...
  • blonde

    otázka..

    heh,,s tim dárkem to je skvělý nápad,ale kde ccete sehnat fotky kde jí bylo 16,17,18 atd... *7* ,,ale jinak super nápad__:D,,
  • simca2

    a

    a proc ji nedate nejaky vyrobeny naramek ktery nekdo vyrobí ja si myslim ze to je dobry napad??????? ale jinak ty obrazky jsou taky dobry napad!!!!!!ale jenom sem se chtela zeptat.......
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • simca2

    na

    na jakou adresu to budete posilat *7*
  • simca2

    Re: Re: party

    na tu jednu čtvrtku myslim ze bys to tam nalepila ty fotky *4*
  • simca2

    Re: party

    urcite by to mohlo byt a aby to byl nejaky efekt tak muzes tam nalepit nejake fotky od 16 let o to znamena ze nalepis jednu fotku kde ma 16 ,druhou kde ma 17 a dale az do 24 let *4* *4* co vy na to ja si myslim ze by to byl dobry napad *14* *14*
  • terysek...

    party

    jo já s tou párty naprosto souhlasím jo a s tim dárkem to by měla radost urči ale co na to vy? já nwm co jí třeba jenom něco vyrobit třeba na čtvrtku nalepit její fotky a tak a napsat jí tam třeba že je nejlepší co vy na to? *14* *14* *14* *14*
  • napat

    ahojky holky tak me napadlo nechcete dat ashley do toho dopisu nebo balicku nejaky darek k narozkam?treba retizek nebo tak? *4* *4* ja nevim treba by mela radost *14* *14*
  • anketka

    Ahojky pište mi prosím na email veselesmajlici@centrum.cz a pište všichni kdo máte více rád Ashley než Vanessu Díky . *3*
  • podívejte se prosím

    ahojky mám moc Ashley ráda i jako herečku i jako zpěvačku-.....Ale chtěla bych vás poprosit jestli byste se nekoukli na osobnost Eva Krejčířová. Pište do diskuse. Díky.Čoki
  • anulka123

    BIRTHDAY PARTY

    Joo ale s tou BIRTHDAY PARTY to není špatný nápad..budu dělat narozeninový tapety..fotky a vide:D..fakt je to skvělej nápad:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit