Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blonde

    medousssek

    No já to nevím jistě,,ale řekla bych, že spolu chodili....Kdyby ne, tak by přece nikdy nemohlo vzniknout "Zashley" ... *7*
  • medousssek

    Víte co by mě zajímalo?

    Víte co by mě nejvíc zajímalo- jestli Ash někdy chodila se Zacem. já bych tomu i docela věřila protože mají spolu hodně shootu a taky prostě se tak k sobě krásně dřív chovali.. ale myslím si, že by se k tmu možná vyjádřili ale newím-strašně bych to chtěla vědět *3*
  • medousssek

    Ahoooj

    Ahojky holky, teď sem byla na Vanessiném profilu a něco sem jim tam napsala.... jako už by se fakt měli zpamatovat. proč furt srovnávají Ash a Nesuu, oni jsou obě dvě super. Sice Van nemám až zas tak ráda ale taky je dobrá herečka a zpěvačka... Ashley je ale nej mám jí hrozně moc ráda.... je prostě nejky.... *14*
  • Josef Dominik

    Kdo bude mít zájem,podívejte se na tyhle stránky,děkuju. http://www.dominikjosef.estranky.cz /
  • blonde

    ??...

    fotky naprosto ůžastnýý__:)
    Hele, myslíte si, že Ash se teď bude etě odbarvovat, když už v HSM hrát asik nebude?? *9* ,,přece ten novej režisér to chce celý předělat, trakže to je asik ve hvězdách__ *9*
  • blonde

    simco

    ať se hádaj__:D mi se aspoň¨dokážeme na něčem dohodnout__:) ale hlavně aŤ nelezou zase na Ashley profil...ještě aby jí tady tak zase pomlouvali..to bych jim nedarovala!..JInak Ashley je nej nej nej..plostě oužastnáá__:D,,a za měsíc jí bude 24..frajerka jednáá__*14*,,já mám taky narozky v létě..heh aspoŇ něco máme společnýho__:D,,
  • simca2

    ahoj

    ahoj holky ted sem se divala na vanessynu diskuzi a reknu vam ze se tam pekne hadaj *10*
    ahley je BEST!!!
  • asley007

    asley je nej nej zpěvačka,moc ji obdivuju! *14* *14* *14* *14* *14*
  • blonde

    jujký

    Heýýýkýý,,,ty nový fotky upe dokonalost jakoŽŽee!!__fakt kočka ta ASh_ *14* *14*
  • omajda

    ??

    holky kdy se asi tak posle ten dopis? *7* jinak ashley je nej *14* *14*
  • blonde

    Coo??

    To je blbost,,vždyť říkali že Ashley ani Vanessa a tajty co hráli hl. role tam už hrát nebudou!..*13*.kde ste to zase vzali že tam budou hrát akorát bez Zaca?...Pořád se to mění to je hrůůza *9* ,,ale kdyby tam hrála Ashley tak bych byla šťastnáá__:p:p:D
  • terysek...

    jo

    já sem četla že hsm 4 bude bez všech co hráli dřív v hsm 1,2 a 3 no nwm nechme se překvapit *14* *3* *4*
  • Re: Re: ?

    budou vsichni kromne Zaca! *16* *16*
  • omajda

    Re: ?

    takze tam bude hrat i ashley ,corbin a tak dale a vanessa tam bude hrat? nic proti ni ale doufam ze ne
  • ?

    De nektera zvas na Hannah montana ve filmu ja jo ! natacijou high school musical 4 ale bez Efrona. *5* *5* *5*
  • Re: anulko a terýsku

    jo mas pravdu sou hezký. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • anulka123

    blonde

    Jj taky jsem si všimla..jsou fakt perfektní..hezčí jsem fakt v životě neviděla.jak říkám Ashley prostě dokonalost sama..milujůů:-*
  • blonde

    anulko a terýsku

    holky--teď tu přibylo takových hezkých fotek, že z toho prostě nemůžu....Ashley je tak skvělá, že tomu snad už nemůžu ani uvětiř_ *14* *14* ,,achjunko,,kéž by se to povedlo a ona opravdu do tý Prahy přijela *7* *14* ,,to by byl splninej snad můj jeden sen__ *3* *3* *3*
  • terysek...

    holký

    anulko123 a blonde na ty fotky se juknu a jinak ty tapety s Ashley no to je kráa ona je BESTová *3* *4* *4* *3* *14*
  • pavlusqa

    BEST STAR

    Zapoj se do meho projektu a zvol si svoji best star! Na www.selenagomezweb.blog.cz Díky za zapojení:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit