Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anulka123

    simco2

    Jéééj ten je upaaa klásnej:-*
  • simca2

    jj

    na blogu ashleyytisdale.blog.cz je je new song od ashley z guilty pleasure je cely a uplne krasny urcite se mrknete *14* *14* *14*
  • terysek...

    jo

    jo a to video je asi v šesté ředě od shora tak ať se vám líbí *14* *3* *4*
  • terysek...

    plosím

    plosím koukněte se do videoklipů na the wacky song with the HSM 2 cast!!! Funny!!! a ohodnoťte myslím že je to moc hezké *14*
  • terysek...

    blode a anulko123

    no já mám dvě nový adresy tak to se asi pak ještě dohodnem žejo anulko? *14*
    jo a to je dobře že už ti de pc *4*
  • blonde

    terýsku a anulko

    to ej dobře že jste obě už tadýý__:),,a na jakou adresu to vlastne chcete poslat?? *7*
  • anulka123

    Ahojky blonde a terýsku

    Ahojky..jupíí ž mi de kompl..tak to můžeme rozjet..moc se omlouvám, že sem ti nebyla..ale vážně to dřív nešlo..jinak ten dopis terýsku napíšu a až bude tak ti ho na icq pošlu ok??bude to co nejdřív..
  • terysek...

    jj

    blonde jj dobře to je škoda že ji nepude viď? *9* jo a dám sem adresu jestli budete chtit na mejl tomu komu to tady patří a můžeme jim pát např. že se nezapočítávaj ty diskuse apod. *3* *14*
  • kacenka1jb

    ZbírKa

    hojeC lIdICkY :-)
    CHTeLA Sem Se ZEpTAt EJstlI NEceTe ZbIrKU HSM??mam Tam thO FAt MEGA MOc(ASi Tk 20plakatu jednotlivych clenu i dohromady..,vystrizky,clanky,...)kd o by mel zajem pisnete urco poslu fotky ju :-)na cene se domluvime mail: motkovak@seznam.cz :-)budu cekat
  • blonde

    terýsku

    Jo to by bylo možná lepší__jo a mám ti vyřídit že anulka tu teď ty dva tydny nebude..že jí nejde ten komp... *9*
  • terysek...

    jj

    jj ty fotky sou úžasný *14* *14* jo a anulko123 teďka mi napsal z přátel že zná adresu na Ashley a ta neni na autogram takže by to ylo lepší co myslíte? *3*
  • blonde

    new fotky

    nový fotečky--naprosto famozni...Ashley je ploste nej na celym svete..milujůů těě... *14* *14* *14* *14*
  • anulka123

    Ashleynka je bééést:-*

    Ashley je nej..na celým světě..upa čím dál tím víc lowííkuju..muck:-*žerůů:-*nejv ííts..nej.nej.nej.nej.nej.nej.
  • martinkooooooo

    LOVE

    Ashley je najkrajsia *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • anulka123

    blonde, terýsku a ostatní

    Hele holky mně se rozbil počítač..taky terýsku nemám vůbec připravenej ten dopis..já ani vůbec newim kdy mi pude..ale asi tak za 2 tejdny..takže newim jak to bude..fakt ne!!!
  • omajda

    Re: omajda

    holky ja vam muzu adresy dve ale ne na autogram *3*
  • Re: terýsku

    nechapu proc se hadaji asi sou to magori. *15* *15* *15* *15*
  • terysek...

    jj

    jj blonde to máš pravdu *14*
  • blonde

    terýsku

    jo to máš pravdů taky sem se koukala na diskuze ostatních..a u Efrona se taky pořádně hádaj.no fakt hrůza..ještě že mi jsme normální__ *14* *5* *3*
  • terysek...

    ach jo

    teď sem se koukala na diskuse Miley a Vanessy a všichni se tam hádej jeden tvrdí že je nej druhej že je to kráva no hrůza *9* řekla bych že u nás je ta diskuse taková nejlepší když nám tu někdo A sh uráží hned ho pošlem pryč. *14*
    a co by ne? dyť je tohle fanklub ne aby se tu dohadovalo kdo je nej nemyslíte? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit