Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terysek...

    omajda

    jo máš pravdu sme se na tom vlastně domlouvali že ji to pošlem dopisem vypadlo mi to zhlavy *4* jo a adresu na ashley mám ale ta je na autogram ale to snad neva ne? *3*
  • omajda

    ja

    holky ja si myslim ze by bylo llepssi to poslat dopisem casto ji to fanousci posilaji a maji to nejpozdejc za mesic odepsane *4* *4*
  • terysek...

    blonde a anulko123

    blonde to nevadí ale dyžtak se na to koukni a anulko123 jak to teda pošleme?
  • blonde

    school..please...

    Hele nevíte někdo jakou ASh udělala školu?? *7*
  • blonde

    school..please.

    hele nevíte někdo jakou ashley udělala školu?... *7*
  • jo ja vim

    Já sem ji tam viděla jěště jak měla hnědý kudrnatý vlasy
  • blonde

    fanycharmed

    heh,,to ani nevim..přitom sem se na čarodějky koukala... *4*
  • Není ve filmografii

    Ještě chybí ve filmografii, že hrála epizodní roli v seriálu Čarodějky (Charmed). Byla to epizoda 3x21 - Kdopak to štěká a hrála nevinnou (byla to ta napadená dívka v telefonní budce).
  • blonde

    hm! viď!!!!!!!!!!!!!!!

    Protože každej kdo má rád Vanessu a leze nám sem tak ji tady chce jenom pomlouvat!...ale když máš ráda i Ashley tak tím líp__:D
  • Hm

    No tak promin,ale to si jako myslíš že každej musí nenavidět ashley když má rád vanessu Fakt jako už mito neleze do hlavy a nevím proč bych ji měla pomlouvat když je to moje nejoblibenější star hned po vanesse. *9*
  • blonde

    jojojo...:D

    rebarboro114-no to sem nevěděla že fandíš vanesse,ptže seš na ashley profilu tak je to divný!,,ale zakazovat ti nic nemůžu ale hlavně tady ashley nepomlouvej ptže tim by si se nepomohla!...a terýsku-omlouvam se, ale uplne mi to vypadlo ze mam hledat ashley email nebo neco...ja myslela ze to poslete pres ten dopis..nebo co jste rikali.. *3*
  • terysek...

    jj

    jj blonde anulko123 a ostatní *4* teď mi dlouho nešel internet ale teď sem budu chodit častějc *14* jo a ashley je nej a anulko123 jak se teda domluvíme?
    a blonde už máš nějakej kontakt na ashley? *4*
  • Jo chapu

    No to víš já si to zas tolik nemyslím když sem fanda vanessy,ale jinak tě uplně chapu co tím myslíš asi bych chtěla to samý na tvým místě
  • blonde

    rebarboro114

    jo to máš pravdůů..každej ash nemusí mít rád ale já jí zbožňujůů takže cůů aby byla aspoň na tom 3.místě..ona si ho přece zaslouží víc než vanessa, *14*
  • Re: ...

    jako že si to vynutíte
  • ...

    Holky nic proti,ale tím že sem budete nuceně chodit třeba 9 krat a třeba jenom určity holky tak to nebude to že Ash je nejvíc oblíbená na osobnostech nebo tak jako.mělo by to byt spiš tak samovolně ale už nic neříkám *4*
  • Pisen

    znam pisnicku od Ashley Tisdale jmenemHe Said She Said na you tube! je fakt skvela *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Cleo Sertori

    my co tu sme jako je blonde ,anulka 123,
    simca 2, lucciiinek terysek a Cleo Sertori a dalsi! *1* *1* *1*
  • blonde

    Cleo Sertori

    jo kdyby jsme sem všichni chodila 9 krat za den tak možná že by to pomohlo...ale kolik lidí sem pujde 9 krat denne?..moc ne... *9*
  • Re: dost!!

    aby ji neklesala budem sem chodit 9 za den! *7* *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit