Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anulka123

    dost!!

    Ale dost krutě ji klesla..to je divný..
  • blonde

    ale

    To je fakt noo..pořád jí ta návštěvnost klesá *9* to je pech *9*
  • misisek

    Re: Re: presnej odkaz...

    Guilty Pleasure - ještě nevyšlo. Ale vsadím, že je na youtube najdeš It´alrignt, It´s ok
  • misisek

    Re: ale

    JJ *10* *10* *10* Co s tim uděláme??? *9*
  • simca2

    ale

    ashley zase klesa *10* *10* *10* *8*
  • Re: presnej odkaz...

    jak se jmenuje? *7* *7* *7* *7* *7*
  • blonde

    terýsku

    Joo, taky to celkem jde*4* ,,ale šíleně se o tenhle víkend nudím__*9* ,,
  • terysek...

    blonde

    já se mám docela dobře až na to že sme šli prčice a já mám uplně puchejře na nohou *9* ale jinak dobrý no *14* a co ty? *3*
  • blonde

    terýsku

    jojo, už vím kde to je:),,,a jak se jinák máš?...:),,
    JInaák Ashley je skvělá a ůžastnáá:::) *4*
  • anulka123

    Ashleynka:-*

    Juuujky už sem zase přidala 10 videíí..tak doufám, že se zveřejní..ne jak ty fotky..jinak Ashleynka muck:-*nej.nej.nej.
  • terysek...

    jj

    anulko123 spiš v neděli na tom icq ju?
    blonde už víš kde to je? *14*
  • luciiineek

    blog

    achoooojj lidi pls hlasujte v anketach na mem blogu www.luciiineek.blog.cz diky moc
  • anulka123

    Jééééj:-*

    Heyyy holky na www.ashleyhq.org jsou písničky..oni jsou jako videklipy, ale můžete se slyšet skoro celý..to najdete n tom blogu nebojte..ty píničky jaou nějak v půlce tý stránky..musíte jet myší pořád dolůů...a tamto najdete..tady tyto písničky:
    What If

    Tell Me Lies

    Masquerade

    Acting Out

    Overrated

    Me Without You

    Hair

    Jsou fakt skvělý!!
  • blonde

    blondee94__

    pěkný ty new fotky...:)
  • anulka123

    Terýsku

    Terýsku hele to číslo na mobil mi pls napiš teď plotože já nebudu celej víkend na icq, tak abych ti mohla třeba hnedka v pondělí napsat na mobil, že už je ten dopis hotovej..ale jestli to tady nechceš psát..tak nemusíš..mohli bysme se domluvit v neděli na icq ju??
  • Miss Tisdale

    Nevím,ale kdybys te jěště někdo tady neznal stránku miss tisdale photo gallery i když myslím že znáte tak se určitě podívejte je tam spousta fotek Ashley co snad existujou
  • Re: __DISKUZE__

    Nejses jedina taky sem cumnela! *9* *9*
  • blonde

    presnej odkaz...

    neposlali byste mi někdo přesnej odkaz kde jsou presne ty ukazky z toho ashleyino new alba?..nemuzu ¨to tam vbc nikde najit.*9*tak predem diky.. *3*
  • blonde

    __DISKUZE__

    holkýý všimly jste se, že se Ashley nezapočítávaj diskuze??...pořád je tady napsaný číslo "1163" ale přitom diskuze přibývaj....To nechápu co s tim zase je...!! *9**8* !!
  • terysek...

    jj

    jj ty video sou super a hsm1,2,3 jsou taky nejlepší je to nejlepší filmík :D muck jo a ash je nejlepší muck:D *14* *3* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit