Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Ashleynka je nej.nej.nej!!

    Tak to seš skvělá! *3* *3*
  • anulka123

    Ashleynka je nej.nej.nej!!

    Heyyy já jsem na www.ashleytisdale.org si poslechla nějskou písničku Ashley novou z toho alba a jee upaa BEST..sice hrála enom 30 vteřin, ale byla krásná..moc:-*se těším až budou na internetu písnišky...moc:-*Jinak Ashley low you!!nejwííts:-*
  • anulka123

    JJ:D

    Jj už tam aji jsou:Djupííí
  • Re: Re: vsechny

    Sory ctěla jsem napsat cleo sertori a ne blonde a jinak! Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Re: vsechny

    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeee *5* *5* *5* *5* *5*
  • blonde

    videjkáá

    anulko123--fakt??..tak to je hned omrknu a samozřejmě ohodnotím desítkou:D lolky
  • anulka123

    7..

    Přidala jsem 7 videíí..tak douufám, že se aspoŇ objeví když už se neobjevují fotky a tapety..
  • anulka123

    Jj blondee

    Jj blonde já jsem se dívala na Vanessinu diskuzy a tam někdo psal jako neregistrovanej uživatel..a myslím si že to byl ten stejnej člověk co tady taky urážel Ashleyy...od nás to nikdo nebyl..to ne!!
  • blonde

    kajusko4

    Lol, hey si nám k smíchu víš to??...tohle je fakt ubohý už!...anulka123 má pravdů jenom Ashley závidíš protože je tak ůžastná!!..Takže se radši vrať tam, odkud si přišla!!a navíc mi vám tam nelezeme!!..co bysme z toho fakt měli??,OMG
  • anulka123

    kajusko4

    ty seš pizda....jenom Ashley zaávidíš!!seš uboháá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
  • anulka123

    Jdi někam!!

    Nás nezajímá tvůj názor na Ashley..a my ti na tu tvou Vanessu nelezeme..co bysme z toho měli..Ashley je nej..a nelezes sem...svůj názor na Ashleynku si strč někam!!
  • kajuska4

    ashleyna je pizda

    Hey tak tohle jste posraly kokotiiiiiiii kdyz vy budete lezt na nessu tak mi budeme lezt na ashleynu kurvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *8* aaaaaaaa *8* aaaaaaaa *8* aaaaaaa *8* aaaaaaaa *8* aaaaaaaa *8* aaaaaaaa *8* aaaaaaaa *8* aaaaaaaaaa *16* aaaaaaa *16* aaaaaa *16* aaaaaaa *16* aaaaaaaa *16* aaaaaaa *16* aaaaaaaa *16* aaaaaaaaa *16* aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa *10* aaaaaaa *10* aaaaaaaa *10* aaaaaaaa *10* aaaaaaaa *10* aaaa
  • anulka123

    Ale není jich 4032!

    Protože je to jenom po stranu 50 a já to počítala na kalkulačce a je jich enom 984 takže je to divný.. že tam nejsou všechny přezdívky..když tam je napsáno že ve fanklubu je 4032 fanouškůů..a napsáno jich tam je enom 984..divnéé
  • anulka123

    Jj souhlasím blonde!!

    Jj to je pravda..sice tam hraje krávuu, ale ve skutečnosti je to pravej opak Sharpay..milá, hodná..laskavá..atd..muck:-*Ashle ynka je nejlepšíí jo a ty přezdívky už mám..:D:-*
  • blonde

    anetiku11

    Ona za to nemůže že tam hraje krávu...Má to ve scénáři..*4*.Kdyby tobě dali nabídku hrát ve filmu za tolik milionů co má ona,zahrála by jsi klidně i gorilu_ *3* __to mi věř__*3*

    Jinak Ashley je nejlepšíí!! *14*
  • ashley tisdile

    je dobrá ale hsm hraje krávu *1* *5* *1*
  • blonde

    Bestíík:-*

    souhlasím se vším anulko123....*14**5**15*
  • anulka123

    Besttík!!

    Ashleynka je moc moc moc suprováá strars..každá se tady sice opakujeme, ale plostě ona je fakt BEST..na světě snad nikdo lepší než ona není..fakticky nejlepší!!lowíkuju moooc:-*
  • blonde

    ....

    ahoj holky,,jak se máte??.....všimly jste si že vanessy navštěvnost pořád stoupá a Ashley klesá??..přitom sem chodím jak nejvíc to jde..a vy určitě taky..plostě to nechápu..no ale to vylepšíme:),,jo a koukala jsme na new fotky jsou mocko klásnýý:)tak se mějte všichni moc hezky zatim ahoj...P.S. ashley je nejlepšíí!! *14*
  • anulka123

    Divnýý

    Víte co je divný, že některý přezdívky z fanklubu jsou tam dvakrát..ale jenom nějaký..nevíte proč??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit