Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terysek...

    jo

    jo holky souhlasim s váma a co se týče toho vola co nám tu uráží Ash nikdo se ho na jeho názor neptal tak ať vypadne *13* jo a ve čtvrtek se dohodnem ju? Ashley je nej *3* *14* *14* muck a 4EVER Ashley *14* *3* *14*
  • anulka123

    Maui

    Jj Maui je upaa slaďoučkej..bych ho umačkala..jak je roztomilej:D
  • blonde

    pejsánek

    Ten yorkšírek co ho tam taháá je k spapáníí!!ale i ashleyn pes Maui je roztomilej jak plysacek!!
  • blonde

    Ashley muciiik-:-*

    anulko123--Máš plavdu upe všetsko co si napísala tak s tebou souhlasím!!..Plostě je to ta nejlepší z nejlepších!! a tak to bude už napořáád!!
  • anulka123

    Pár novinek o Ashley z BRAVA

    1.Ashley si při natáčení závěrečné taneční scény zavrtala podpatek do trávy, takže vše odtančila s jednou noho na boso:D
    2. Yorkšír Poosch, kterého tahá Sharpay ve filmu, je mazel režiséra Kennyho Ortegy.
    3.Ashley na place přezdívali: Two-Take Tiz:znamená to, že jí stačí dvě klapky -a má natočeno. Herecky je naprostý profík..
  • anulka123

    mocíík žerůů

    Ashley je fakt nejlepší stars na světe..vím že se opakuju ale plostě to nejde!!Nenapsat že je plostě BEST..vážně..v Muzikálu mě hned zaujala..uměla to dobře zahrát!!To se hned pozná..potěě moc žerůů Ashley a bude to tak forever!!muááchh:-* mocíík..nej.nej..ve všem..ve zpěvu..v herectví..modě..fotkách..má moc klásný..plostě je to můj největší vzor..
  • blonde

    áánoooo

    JOJo ASh je njelepšíí a nikdo nám to nerozmluvíí!!..prostě na ni nikdo nemáá!!nejlepsi stár co znám!!nejvííc blondééé:D *14* *14* *14* *14* *14*
  • anizani

    NNNNNNNEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJ

    Ashley je NEJNEJLEPŠÍ na světě *3* *1* *14* *14* *5* *9*
  • blonde

    AShley je nejjj...

    Anulko123 a simco2--JO přesně nás nezajímají vaše názory!!..AShley je pro nás nejlepší a vždycky bude a taky byla!! Takže sem radši ani nelezte nás váš názor vbc nezajímáá!!LOL *14*
  • simca2

    nej

    ashley je proste nej *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14*
  • anulka123

    Ash nej!!

    Ashley je prostě nej!!A njěkaý kecy tadyže je to krráva atd..mě prostě nezajímaj!!Ti lidi jenom Ashley závidí!!Jak je oblíbebá, kolik má úspěchů atd..Prostě ubozíí lidi fakt že jo!!ASHLEYNKA JE NEJ.MUCK:-*
  • anulka123

    Ježiišíí!!

    Jj přesně jestli se ti Ashley nelíbí tak sem nelez!Nás stejně nezajímá tvůj názor!Na Ashley:-*Pro nás je nej:-*s je nej...4ever!!Jdi se vycpat!!
  • blonde

    OMG

    vypadni!! když se ti nelíbí, tak co sem lezeš!! tyhle lidi fakt milujů. *5*
  • sakra do haje

    ashleyna je pica skurvena devka hahaha pizdaaaaaaaa *16*
  • blonde

    taky se těším...

    anulko123--Jojo přesněě taky se nehorázně mocko těším *14*
    To bude stejnak ranec sranda jestli fakt přijedéé..lol *14*
  • anulka123

    Haluzzz

    Hey já se tak těším jesi Ashley se podívá na ten dopis a uvidí tolik přezdívek kdo jí lowíkujou!!!Ta z toho nebude moct!!A určo přijede:D:-*a to by bylo supeerr:-*
  • Re: holky

    neboj simsco 2 já jsem budu chodit často ... . *14*
  • Re: ANKETA

    ahoj holky . já mám taky ráda Aahley mám se zaregistrovat aby jsme si o ní mohli povídat ? já to asi udělám..... kámošky řikaj že je blbá *13* *13* ale to je vyloučený já jim ještě ukážu kdo je blbej přece oni ! *1* *1* *1* *1*
  • anulka123

    Nej.nej.nej!

    Holky blonde, terýsku, simčo 2 a ostatní hele čtvrtek teda platí ju??Rozjedeme naši akci:D
  • blonde

    fotkyyy

    simco2--Ty nový fotky jsou upe úžastnýý,,Ashley to sluší no plostě jako vždy!__ale váážně moc pěkný fotky ty 2...zatim se mějtéé holkýý a taky ohodno´tte photooss__=D *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit