Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kacenka1jb

    anketa

    ahojky delam anketu a zajímalo by me jak se vam libi ashley...
    kdyz mela blondate vlasy nebo hnede??
    a nepiste oboje!!napiste puze jednu barvu =)
  • anulka123

    ....

    Jako It´s Alright, It´s Ok a I´m Back mám ale ostatní ne!!Nikde to ještě zatím není!!
  • anulka123

    Písničky...

    Hele holky nemáte někdo nějaký písničky z Ashley novýho CD??jÁ PLÁVĚ JEŠTĚ NE!!1.Acting Out
    2. It's Alright, It's OK
    3. Masquerade
    4. Overrated
    5. Hot Mess
    6. How Do You Love Someone
    7. Tell Me Lies
    8. What If
    9. Erase & Rewind
    10. Hair
    11. Delete You
    12. Me Without You
    13. Crank It Up
    14. Switch
    15. I'm Back *
    16. Watcha Waiting For *
  • anulka123

    Jj souhlasím!!

    Jj souhlasím zkusit bysme měli všechno..nevzdáme to tak dlouho dokud Ashley nepřijeede:D...moc si to přeju aby přijela..ale to vy určo taky..jinak se mějte pěknně-blonde, terýsku, simčo 2 a ashley.sharpay *4*
  • blonde

    čupr..

    Jasnýý všechno musíme zkusit__*4* ´,,aby jsme jednou neřikali "že jsme možná měli šanci" a proto pro to uděláme všechno!!jojo vy jste taky supéér všechny!! *14* *14*
  • terysek...

    jooo

    joo blonde zkuz najít ten email možná by to bylo lepší no ale i na tu adres by to snad Ashley přečetla no uvidíme jestli najdem nějakej jinej kontak tdu hledát zatim čauky ste super *14*
  • blonde

    Ahůůůjkyyy

    ahoj holkýý,,dlouho sem tůů enbylááa koukám že ste vymysleli spoooustu skvělých nápadůů...v tom novým bravu je teda ta adresa.ale nevim jestli to pošleme tam, protože na tu adresu se píše o autogramy.Aby si to potom vůbec přečetly=(
    No ale rozhodně se nesmíme vzdát!!__Já zatím zkusím na Ashley teda najít e-mail nebo něco kam by jsme jí to mohli poslat...tak se zatim mějte-anulko,terýsku, simco2 a všichni ostatní fanoušci Ash *14*
  • terysek...

    no jasný

    no jasný holky ste super ashley.sarpay jo podpoř nás aspoň nás bude víc ju? schánějte podpisi teda jak psala anulka do toho čtvrtka ju? já anulko souhlasim a jestli chceš tak ti s tim opisovánim ve čvrtek večer pomůžu by ti asi upadla ruka *14* . a já si myslim že stačí opsat tady z osobnosti.cz ty přezdívky a zbírat podpisi *3* a napsat Ash aby se koukla na osobnosti.cz kolik tam má fanoušků a nechala nám tu třeba vzkaz ju ? *14*
  • ashley.sharpay

    Re: Fannklub!!

    To je dobrej nápad!!! Kdyby přijela to by bylo něco!!! *3* Klidně vás v tom podpořim,jesli chcete... *3*
  • anulka123

    Fannklub!!

    Ashley má ve fanklubu přihlášeno 3917
    fanoušků...tak to stojí za to aby přijela ne??:D
  • anulka123

    Tak takhle!!

    Hele holky plostě tak to udělámetakhle..abysme se už nějak domluvili..do čtvrtka budeme sbírat podpisy kdo má rád Ash..já opíšu všechny přezdívky co jsou v Ashley fanklubu..a napíšu že je to z www.osobnosti.cz a jesi nám nevěří ať se tam klidně koukne!!Takže ve čtvrtek buďte tady na diskuzy a domluvíme jak se zkontaktujem souhlasíte??blonde, terýsku, simčo2??a ostatní??
  • anulka123

    jj!!

    A ty pospisy nemusíme dávat dohromady..já je jenom opíšuu..můžete sbírat podpisyy i jak chcete pak si můžeme dát na sebe kontakty a domluvíme se..ju??
  • anulka123

    simco2

    Simco2-no tak mi ji napíšeme všechny přezdívky co jsou tady na www.osobnosti.cz a napíšeme ji aji že se může podívat tady na tu stránku www.osobnosti.cz aby nám věřila..!!Ashley není takowá, že by nevěřila!!To ne!!
  • simca2

    ja

    ja sezenu asi 4 podpisy jen me neni jasne jak ty podpisy chcete dat dohromydy a este kdyz to budete posilat ash tak ona vam nemusi verit ze si bude myslet ze sis to vymysleli
  • simca2

    jj

    napiste ze je to teprv pulka *14*
  • simca2

    Re: Jj je!!

    nechcete to napsat na adresu co je dole na uvodni strance ashley *7*
  • simca2

    Re: Jj je!!

    ja znam adresu ashley ale posila se tam dopis
  • terysek...

    jooo

    jooooo třeba přijede už brzy anulko já se tak těšim a třeba navštíví osobnosti.cz a uvidí kolik tady má fanoušků jooo *14* *14* *3*
  • anulka123

    Jj přesně!!

    Jj přesně..napíšu všechny přezdívky terýsku a napíšu že je to z www.osobnosti.cz že má hodně fanů..a že by mohla přijed..moc se těším..snad přijede!!:-*
  • terysek...

    jooo

    joooo anulko napiš to pls a taky by tam chtělo připsat zě ty přezdívky jsou z osobnosti.cz ju třeba by se Ashley na osobnosti.cz poddívala *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit