Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anulka123

    Jj je!!

    Jj máš pravdu..v novém bravu je Ashley adresa...tak prvně ty podpisy a potom to poešlm..víte co mě napdalo..že bych mohla na ten papír opsat všechny fanoušky co jsou tady na www.osobnosti.cz jako v jejím fanklubu...že bych tam vepsala všechny přezdívky těch kdo jsou v jejím fanklubu..a tím bysme nabyli hodně podpisů..sou¨hlasíte??já to klidně udělám..kvůli Ashley to udělám!!
  • terysek...

    jj anulko a blode

    anulko a blonde v novém bravu je prej adresa na Ashley Tisdale kam si můžeš napsat na autogram ... ale stejně by to chtělo třeba email na Ashley zatim se mějte holky *14*
  • anulka123

    Terýsku, blonde

    Terýsku a Blonde hele dáme si na ty podpisy třeba tejdnen ju??Já teďka nemůžu na icq protože jsem mimo domov..hele sbírejte tejden podpisy..upaa všichni..a když nemáte newadí..a za tejden ve čtvrtek se všichni domluwíme co dál ju??Ale jestli máte i někdo další nápady tak šup sem s nima..všechny jsou vítaný..jinak zatím papa
  • terysek...

    jojo

    máš pravdu simco Ashley má v noim bravu adresu na kterou si můžeš napsat o autogram co ji to na u adresu poslat anulko a blonde? *14* *14*
  • simca2

    Re: ale

    ja ho sezenu este dnes
  • simca2

    ale

    ale kontakt je dole na uvodni strane ashley dole a nebo ne blogu ashleyytisdale.blog.cz
  • terysek...

    jo jo

    naše se taky počítej viď anulko? *14* *14* holky vy cco sem chodíte schánějte podpisy joooo my to dokážěm *3* super anulko domluvíme se na icq a ty blonde ahojky máš už ten nějakej kontakt na Ashley sme supééér *14* *14*
  • blonde

    těším se mockoooo:D

    Jjj,,dokáážeme too:), čím víc lidí bude sbírat podpisý tím lííp__ *14*
  • simca2

    nase

    pocitaji e taky nase hlasy?
  • simca2

    kdo

    kdo to odesle anulka123 to posle a do toho dopisu napiste at ma turne v cesku zetam ma hodne fanousku (ty podpisy) *14*
  • jj

    jj dobra ja taky sezenune jake podpisy *3*
  • terysek...

    jo jo

    přesně hlavně že nás to napadlo *14* Ashley je nej
  • blonde

    nej..

    ASHLEY JE NEJLEPŠÍ A PROTO TO DOKÁŽEME!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • blonde

    ...

    jj tak dobře holkýý:)
    snad vám to envá že nebudu mít žádné podpisy..Ale jdu shánět tu adresu nebo jinej kontakt..tak zatim papko...
    *4*
  • terysek...

    jj :D

    jj blonde scháněj super díky *14* Ashley je nej *3*
  • terysek...

    joo :D

    anulka: jo jo tak jo moje icq je 403466777 tam se domluvíme ale vážně ju? *14* *3*
  • misisek

    Designy

    Ahoj, já vim že se tady diskutuje o Ashley, ale našla jsem krásný designy s Ashley. Jestli někdo má blog, tak ať se koukne: http://nej-grafika.blog.cz/rubrika/ ashley-tisdale *14* *14* *14* Já taky mám, Pop Princess *14* *14* *14*
  • blonde

    Škodáá

    Jujky to je dobrý nápad ale moje kámošky Ashley nemejí moc v lásce a ve škole neznám nikoho kdo by o ní mluvil....Takže já asik podpisy mít nebudu:(...ale mohla bych zkoušet hledat její adresu nebo e-mail ...
  • anulka123

    :D

    terýsku-máš icq??že bysme se mohli víc domluvit tam..moje icq je 417116754 ok??
  • anulka123

    Tak jj ale vážně!!:D

    Tak jj ale myslím to vážně od zítřka sbírejte podpisy..a nepodvádějte..fakt jenom ať se podepíšou ti co mají rádi Ashley ju??Aspoň takhle zjistíme kolik má Ashley fanoušků..ok??a jestli mi pak cete někdo všechny ty podpisy poslat kolik jste nasbírali tak můj email je AnetaHlavkova@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit