Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blonde

    ÁááááNOOO

    jo připojte se všichni lidi *14*
    ať nás je víc a víc___jinák holký já sem chodím tak často jak to jen jde:D no budu se snažit etě víc ptže Ashley na to 3.místo dáme=) *3* *3* *3*
    Ashley je nejlepší__a má spouuuustu fanouškůů a proto to dokážeme=) *4*
  • kajenka123

    Re: holky

    mužu taky?? *1*
  • simca2

    JA

    KOLIK MATE PODPISU ? JA ASI 8 A ESTE SE ZEPTAM KAMOSEK *14* *14*
  • simca2

    NE

    FOTKY ANI NIC NEPOMOZOU POMOZE KDYZ BUDETE SEM CHODIT HODNE CASTO TO SE HODNOTI NAVSTEVNOST ZA 60 DNÍ *4* *14* *3* *13*
  • simca2

    musime

    holky to proste musime dat prosim pripoj te se VSICHNI *14* *1*
  • NEJ

    ASHLEY TISDALE JE NEJNEJNEJLEPŠÍ *3* *4* *16* *5*
  • terysek...

    jj

    jj ásem taky chodim častějc než jednou denně *14* Ashley je nej jo a s těma simco2 tak sem nějaký dej ať je Ash na 1 .místě *14* jo a blonde to zvládnem a ty fotky sem sem taky dávala tak před měsícem a nic no ale budu to zkoušet znova přes editaci ju? *14*
  • blonde

    ashley je nejlepšíí

    NO to je jasnýý,,já sem chodim daleko častěji než jen jednou denně=D ,,To dokážeme=)
    Hele holkýý nevíte proč Ashley nejdou přidávat fotky??..už jsou to aspoň 2 týdny co jsem přidávala fotky a pořád se ještě neobjevili.to je divný ne??
    *7*
  • simca2

    holky

    HOLKY NAVSTEVUJTE ASHLEY KAZDEJ DEN PROTOZE TO SE HODNOTI PODLE NAVSTEVNOSTI ZA 60 DNI POTOM JI BUDE STOUPAT SKORE A BUDE NA TRETIM MOZNA I NA 1 MISTE!!!!!!!!!!!! *3* *14* *4* *3*
  • simca2

    holky

    holky zeptej te se aj svych kamaradek jestli neco nesezenou
  • simca2

    no

    no vis ja nemuzu protoze nemam modul na to stahovani videji ale fotky muzu pridavat
  • blonde

    LOLky

    Jo jasný že to zvládneme..jsme na dobrýý cestě__ *3*
  • simca2

    ja

    jas se strasne tesim *14* *14*ashley je nej *14* *4*
  • terysek...

    to zvládnem

    holky to zvládnem ve čtvrtek se domluvíme ju? jinak budu přidávat videa a fotky jo a anulko nový písničky nemám jo a simco2 tak sem taky něco přidej ju ať je Ashley na 3.místě ju? *4* jo a blonde a ostatní holky to je jasný že to nevzdáme až Ash přijede budem si řikat že sme dobrý že sme to zvládli no tak dotoho *14* *3*
  • blonde

    škodáá

    ach jho,, ashley pořád na 4.míístě__*13*
  • anulka123

    v hnědých

    Mně se Ashley víc líbí v hnědých..ale sluší jí to ve všech..ale nej hnědáá:-*
  • blonde

    ANKETA

    ahojiky,,Ashley se mi líbí víc v blonďatých vláskách....je roztomilejšíí__ale to ona je všudéé co?:Dlol *14* *14*
  • anulka123

    simco2

    Simco2 tak mi ty jména pošli ju?můžeš normálně přes vzkaz..
  • simca2

    honem

    pridavej te fotky videa prosim prosim prosim aby ash byla na tretim *14* *4* *3* a piste na diskuzich
  • simca2

    sehnala

    anulko123 ja sem sehnala podpisy ale jenom ctyri vic nesezenu skusim se zeptat aj kamaradek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit