Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anulka123

    Jjj

    Ahooojky..tak už mám opsanejch 1000 přezdívek z Ashley fanklubu..zítra píšuu dalších 1000...a pak dalších..a dalších:D..potěěě nezvzdáme..to..jo díky terýsku že si mi pomohla..jinak mějte se..papa PS:ASHLEYNKA JE BESTy!!
  • terysek...

    jj

    marsa12 taky ten film schánim jo a co se týče že sou kolikátý podle počtu fanoušků no tak prostě řekněte kámoškám co maj rádi Ash ať se zaregistrujou ju? no mi to přece zvládem sme dobrý *14* *14* *3* jo a blonde bude se dít to že se tu budou předávat ty podpisy a tak bude to tu hlavně kuli tomu aby Ash přijela,budem se tu domlouvat jak na to ju? jo a anulko123 to je jasný že to tu dneska vypukne *1* a ten kontakt na toho zpávce vám dám dneska večer ju? domluvíme se Ashley Tisdale je nej *3* *14* *14*
  • anulka123

    Terýsek, blonde, simčo 2 atd..

    Holky já dneska budu opisovat všechny přezdívky z Ashley fanklubu..nechtěly byste mi někdo helpmnout??Že byste taky nějaký přepsali normálně ve Wordu a pak byste mi to poslali na icq..ale jak chcete..je to na vás..ono těch fanoušků je skoro 4000..tak to saama nezvládnu..moje icq je 417116754
  • marsa12

    vsechny

    zjistila jsem ze to kolikaty sou na miste na hlavni strane je kuli poctu fanousku! takze nevim jestli s tim neco udelame
  • marsa12

    vsechny

    ahoj holky chci se vas zeptat jestli nemate nektera z vas stahly film Picture This moc vam dekuji za odpoved.
  • dianessa

    Re: .......

    ash je proste nejlepsi at si kdo rika co chce zadna miley cyrus a vanessa hudgens a ja nwm lucie bila na ashleyku nasi nema!!! *14* *14* *14*
  • blonde

    plo všechny...

    jo snad tady budů ale nevím jestli to stihnůů...ale pokusim se..a co se tady vlastně bude dít???:D *3*
  • blonde

    anulko123

    jo máš pravdůů nikdo ji eumíme popsát protože na ní slova nestačí Ashley je plostě nejlepší... *14* *14* *14*
  • anulka123

    Dneska to vypukne!!

    Holky buďte tady dneska k večeru ju??Rozjedeme to:D..jinak Ashley je fakt nejlepší..mám ji ráda čím dál tím víc..nedokážu si představit, že by nebyla..je fakt nejlepší..navždycky..forever!!ne dokážu ani popsat jak je skvělá..ani jedna z nás to nemusíme dokazovat nějakýma písmenkama..protože každá o Ashley wíme svý:-*jakáá je suprr:-*muck:-*lowe you!!žerůů
  • ninousek16

    kika4

    V té filmobrafii jim chybí sedmé nebe zahrála si tam taky malou roličku. *1* *1*
  • ashley.sharpay

    .......

    To by chtělo zkontaktovat ty hlavní správce nebo co to vlastně je!!! Těch je tu docela hodně,ale kdo je ten pravej to nevim!!! *9* ....A ještě něco Ash je fakt suuuuuper holka mám jí ráda!!!! *14*
  • anulka123

    terýsku,blonde

    Aha blonde no terýsek říkala, že má prý na ně kontakt..ale jako je to fakt strašný..jako ci si myslí, že my jsem budem přidávat fotky a nic:Dto jako ne toto:D
  • blonde

    jojo..

    anulko123-NO já sem už psala ňákejm těm autorizátotům ať změní hlavní fotku ale vůbec nenapsali zpátky a to už je tak měsíc.... *8*
  • terysek...

    jo holky něco s tim uděláme

    něco s tim uděláme já sem se nedávno zaregistrovávala a na emailu mám mejl od osoby co to tu zařídila a je tam i kam napsat vzkaz tak já až budu doma poněvač teť trčim ve school tak se na to podivám a napíšu vám ju ? blonde a anulko? prostě s tim něco uděláme *14* jo a na závěr Ashley je nej *3* *14* *4*
  • anulka123

    Musíme s tím něco udělat!

    Tak bysme měli napsat vzkaz někomu kdo to tady založill a kdo se tady o to stará..já právě vůbec newim kdo to je??Pač ta osoba by mohla změnit aji hlavní fotku Ashley...už je strará..
  • blonde

    ......

    anulko123--No mě se to právě neobjeví nikdy a to mě štve:(
    Achjůů...
  • anulka123

    Jj přesně!!

    Jj blonde to je nějaký divný..jako já si vždycky stáhnu hodně tapet, abych je sem mohla dát a nic..jako..to je fakt blbý..pak tam nemá Ashley žádný nový obrázky a tapety..jako..FAKT!!ale zajímavý je, že někdy se to objeví a někdy ne!!
  • blonde

    Fotky

    No holký já pridavam porad fotky..a nikdy se neobjevi a to me stve jeste vic!..nevim co s tim vbc jeee...:(
  • anulka123

    Štve mě to!!

    Heyy trošku mě štve, že přidám fotky a nkdy se neobjeví..jenom nějaký..je to nějaký divný..štve mě to!!
  • anulka123

    Čtvrtek!!

    Jj jasně čtvrtek platí!!Určitě:-*moocíkk těším:-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit