Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terysek...

    jj

    jj taky sem je tam syšela a sou úžasný ash je nej :D muck *14*
  • anulka123

    Videa!!

    To nejsou písničky, ale to je video a tam poští ty písničky..enom pár vteřin..
  • blonde

    music..:D

    JOJo hned si je jdůů taký poslechnout:D,,,už ted se na ne mocko tesim:D,, *14* *14* *14*
  • simca2

    jak

    na te stranca ashleytisdale.org kde najit ty pisnicky protoze je nemuzu vubec najit *7* *7*
  • Re: prceek...

    Neee! *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • anulka123

    Nej.nej.nej:-*

    Ahojky holky..Ashley je fakt nej..dívali jste se ne www.ashelytisdale.orgna ty videa yahoo??tam můžete slyšet Ashley písničky..sice enom pár sekund, ale já jsem z nich nemohla..takowá krása..muck:-*
  • blonde

    Nelly

    to neřeš.*3*..Ona nedělá modeling zase až tak profesionálně...nebo jo?:D spíš je to zpěvačka a herečka...ale oužastnáá..jako vždycky...:D *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • love

    ashleynka je nejlepsi herecka a zpevacka mocinky se mi lib hsm 1,2,3 proste nejlepsi filmiky...je uzastna
  • nelly_

    prceek...

    na modelku malá.. nemyslíte? =D *15*
  • simca2

    ahoj

    ahoj na te strance ashleytisdale.org kde najit tu pisnicku *7* *7*
  • SKVĚLÁ

    ASHLEY TISDALE JE NEJLEPSI ZPEVACKA A HERECKA *5*
  • Re: nej..nej...nej

    Ne kecas je neprekonatnelne nejlepsiiiiiiiiiiii *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • blonde

    nej..nej...nej

    ahojiky holkýý__jak se máte?...Ashley je plostě njelepšíí!..4ever!! *15* *15* *15*
  • Re: Neregistrovaný uživatel Cleo Sertori

    Aha! Mě se hrozne libi High school musical 1,2,3 A H 2 o staci pridat vodu proto jse jmenuju Cleo Sertori je to ma nej postava z H 2 o staci pridat vodu ale normalne se jmenu Pheobe tonkin A ve skole si hrajeme na high school musical a ja hraju Sharpay (Ashley Tisdale) *3* *3* *3* *3*
  • anulka123

    Neregistrovaný uživatel Cleo Sertori

    aha já nemám notebok..jsem normálně na komplu..
  • Re: Neregistrovaný uživatel Cleo Sertori

    Co mas za pocitac ? Ja Notebok
  • anulka123

    Neregistrovaný uživatel Cleo Sertori

    Aha tak to je divný..mně to žádnej vir zatím neudělalo!!
  • anulka123

    Neregistrovaný uživatel Cleo Sertori

    Aha tak to je divný..mně to žádnej vit zatím neudělalo!!
  • Re: Ashleynka je nej.nej.nej!!

    Sorry ale bez uražky ta stranka mi nahlasila vir! *10* *10* *10*
  • terysek...

    jj

    jj anulko123 máš pravdu taky sem se byla kouknout na ashleytisdale.org a poslechla sem si tam tu písničku a je upa skvělá škoda že je jen necelejch 30 sekund ale snad brzy bude celá písnička jo a ashley je nej ash je prostě best *14* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit