Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anulka123

    přesně blonde

    Jj řekla jsi to úúplně přesně..myslím že to rčení NIKDO NENÍ DOKONALÝ u Ashley nepaltí..ona je úúplně super:-*jee krásná, úspěšná a má všechno co si každá holka přeje..Úplněěěěě BEST a to navždycky 4ever!!I Lowe You!!
  • blonde

    Ashley__:-*

    Hééy jako nemůůžu s těch nových fotek..a pak že neexistuje dokonalost!... *14* *14* *14* *14* ,,ona je prostě nejbáječnější osoba!!....AShley si skvělá holka!..buď taká jaká seš__:-* *14* *14*
  • blonde

    anulko

    No to je oůžastnýý *14* ,,Ashleyinka je plostě nejlepšíí plostěě to pořád říkááme néé?:D,, *14* *14* *14* *14*
  • anulka123

    Jupííííí

    Holky..víte že Ashley v neděli 31.5. 2009 získala ocenění MTV Mowie Awards za HSM 3 jako nejlepší herečka??To jeee úplněěě super..a kromě Ashley byla nominovaná Amanda Seyfried za film Mamma Mia potom nějaká Frieda Pintom potom Vanessa Hudgens za HSM 3 a Miley Cyrus za film Hanna Montana The Movie. A vyhrála to naše Ahleynka..Takže je vážně nejlepší!!!muck:-*
  • blonde

    holkýý__

    anulko-dopis je naprosto skvělej...
    a jinak ty fotky jsem ještě neviděla ale hned se na ně jdu podívat_ *14*
    JInák Ashley je nelepšejšíí__ *14*
  • anulka123

    Kláášnýý

    Holky viděli jste už fotky z akce MTV Mowie Avards na které byla Ashley??Jsou fakt kláásný..já jsem je objevila na blogu www.ashleytisdale.org. Ashley tam má narovnaný vlasy a moc moc jí to sluší..jinak Ashleynka je BEST!!muck:-*4ever!I Lowe You!!
  • terysek...

    holký

    holký ty fotky sou uplně bestový ty sou KRÁSNÝ , nádherný... nemám slov *4* *3*
  • anulka123

    jj jasný blonde

    Jj jasně blonde..já ten dopis už mám napsanej tak ti ho na icq pošlu..aby ses podívala..a řekla jakej jee...jinak ty fotečky jsou absolutně famoozníí..nejlepšíí..prostě dokonalost..jinak ASHLEY IS BeST:-*I LOWE YOU!!
  • blonde

    anulko a terýsku

    Ty fotky jsou naprosto skvělýýý,uzastný no ploste dokonalá ashley...akorát me mrzi ze si nemuzuz pustit tu new pisnicku kdyz nemam repráčky_ *9*
    ale nevadí tak jindy.....
    a anulko musis mi rict na icq jak jste to vymysleli ten dopis ju?
    Ashley je samozrejme nejlepsii__lowíkuju jí a vás všechny taky..zatim papa *14* mějte se_:-*
  • simca2

    Re: Juupííí!!

    ony jsou upa BEST!!! *14* *14*
  • anulka123

    Holky

    Holky koho mám do toho dopisu podepsat??Mám tam uvés aji vaše jména..myslím ty kerý se na tom podíleli a vymysleli tento plán a sbírali přezdívky..mně hodně pomohl terýsek a simca2 a aji blonde byla v tom s váma..tak nás 4 bych tam uvedla..ale křestníma jménama..tak mi je sem pl napište..já totiž newim jak se jmenujete křestním..já vím akorát jak se jmenuje blonde:D..plosím:-)
  • anulka123

    terysku

    Terysku tak to newim..ale taky sem jí už slyšela..a je BEST..škoda že ještě není úplně zveřejněná..jako samostatná mp3..ono to vždycky dlouho trvá..ale si počkáme..jinak Ashleynka je NEJLEPŠÍ!!Jo a terýsku už budu mít napsanej ten dopis..takže tedka v tomhle týdnu i ho pošlu a ty ho přeložíš ok??
  • terysek...

    super

    jo a né jenom že ty fotky sou úžasný ale je tam i celá písnička Guilty PLeasure.
    a ta je uplně nová. Nevíte kdy se k ní natočí videoklip a jestli se vůbec bude točit??? *4* *14* *3*
  • blonde

    jasnýý

    jasný holkýý..zkusté tooo *14*
    a anulko-na ty fotky se jdu hned mrknout!když říkáš ze jsou uzastný_ *14* *14*
  • anulka123

    Juupííí!!

    Holky na tom blogu www.ashleyytisdale.blog.cz jsou new fotky Ashley..sou upaaa nekrásnější..lowe:-*you:-*fakt se mrkněte..BEST!!
  • anulka123

    blonde

    Blonde tak to hned zkusím:-)
  • terysek...

    ju

    ju tak já to zkusim ju blonde supiééééér
    *14* *14* *14* *3* *4*
  • blonde

    holkýýý

    ahoj holky, našla jsem na jednom blogu něco úžastnýho... *4* ,,když na téhle adrese: http://www.mujzpravodaj.cz/Ashley-T isdale.aspx
    zadáte svůj e-mail budou vám tam 1krat denně chodit nejnovější informace o Ashley....Jakmile tam zadáte svůj mail a potvrdíte to, tak vám na mail přijde pošta a v ní píšou že musíte ještě tu registraci dokončit tak na to nezapoměňte...:D,,*4**4*
  • terysek...

    ahojky

    přesně tak Ashley Je taky má nejlepší celebrita mileyhaylin *14* *4*
    jo a jinak co řikáte na ten videoklip jak sem o tom psala níž v diskusi.? *3* *4* *14*
  • skvělá

    Ashley je opravdu moc dobrá moje kámoška jí má nejraději ze všech celebrit já ne mám radči Miley Cyrus o hodně ,ale Ashley patří mezi mé oblíbené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit