Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medousssek

    Přesně tak

    Přesně tak, jedinej kdo se fotil nahej je ta jejich povedená a bezchybyčková Vanesska... Ashley by toto nikdy neudělala
  • anulka123

    Ashley je BEST!!

    Ashleynka je prostě BEST!!Jak jste tady někdo psal že se Ashley fotila nahá tak to teda není vůbec žádná pravda..nahá se fotila Vanessa..a s tím Jaredem to bylo taky jinak..Ashley jezdila hodně na cesty a tak a on toho zneužil a podváděl ji..To je teďka napsaný aji v novým popcornu..jinak Ashley žerůů:-*
  • blonde

    sirbogdan

    co to meleš?...Ashley se nikdy nahá nefotila...Nahá se fotila Vanessa takže nwm co tady děláš!!...lol...
  • medousssek

    Ahooooj

    Ahojky, jak se mááte? Taky si myslím a taky to mu oi věřím, že ash by Jareda nepodvedla.... Já si dokonce myslím, že on ji taky nepodvedl, že se prostě rozešli, protože jim to spolu neklapalo, ale ať je to jakkoliv, ná to může být celkem jedno a stejně se pravdu nikdy celou nedozvíme:-) *14*
  • sirbogdan

    mmmmm

    skoda ze se nechala vyfotit naha to je největši blbost co udělala
  • blonde

    rebarboro114

    jojo přesně taky sem slyšela, že Jared podvedl Ashley....chudák Ash...ale aspoň ho naštvala tím , že má teĎ novýho a je o hodně hezčí než Jared...:) *14*
  • youtube

    na youtube v angličtině,ale i tak je to skkvělýý...já četla že jerd pdvedl ashley když byla an cestách
  • jessinka666

    Já si to taky myslím!!

    Já si taky myslím že by Ashley nikdy nepodvedla Jareda je to prostě divný mno že se rozešli.A co se dá dělat .Ashley má teď novyho kluka.Tak at jim to spolu vydrží!! *14* *14* *14*
  • simca2

    kde

    kde jsto videla ten film ? *7*
  • picture this

    včera sem viděla picture this *14* ashley to tam nehorázně slušíí
  • blonde

    simco a ostatní

    určitě se tam mrknu__ *14* ,,hey další fotky,,to je supéérr... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • novunka

    holka na youtube.com najdete tam :ashley tisdale crank it up
    to je uplne bozi pisnicka a potom tam jsou dalsi jeji pisnicky kterew jsou taky krasne *14* *4*
  • blonde

    holky

    hele holky jak říkáte že na vanessy diskuzi pomlouvaj Ashley ohledně toho, že podedla Jareda tak to není pravda.Jared podvedl Ashley..psalo se o tom v časáku četla jsem to...Takže to akorát jenom celé obrátili proti Ashley...ale co...my víme jak to bylo takže at si nemyslej že nás to naštve či co....U mě je Ashley pořád jednička!! *14* ,,tak se mějte všechny a už se moc těšímm na tu "párty"__ *14* *14* *14* ,už upravuju fotky... *14* *14* *14*
  • medousssek

    už opravdu jdu

    už je docela pozdě, takže ted už fakt jdu ahojte zítra
  • medousssek

    no..

    no... já newím. musíš semka hodně chodit, hodně přidávat. já newím já na toto nejsem odborník :-D :-D
  • jessinka666

    Mno ti body

    Aby se to zvíšilo ?
  • medousssek

    CO??

    Co jak se přidáááávááá???
  • jessinka666

    Já to nechápu

    Jak se to teda přidavá ?
    *10*
  • medousssek

    SUPER

    Si myslím, že by se Ashley fakt mohla dostat před nessu. já sem teď každej den chodím aspoń 40 krát
  • jessinka666

    Jo

    Jo já sem si říkala jakto že tam nejsu
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit