Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blonde

    Ashley je suprováá

    anulko-Týo takovééjch novinek_LOL,,Hey Ashley je fáákt nejlepšíí stáár!!..na to 3.místo ji dostaneme...
  • anulka123

    Ashley byla nominovaná!!

    Ashley Tisdale byla nominována i se svým klipem He said, she said v soutěži Video Music Awards 2008. Žebríček všech nominovaných si můžete přečíst tady:Jordin Sparks "No Air"
    Mariah Carey "Touch My Body"
    Britney Spears "Piece of Me"
    Leona Lewis "Bleeding Love"
    Ashley Tisdale "He Said She Said"
    Rihanna "Don't Stop the Music"
    Alicia Keys "No One"
    Madonna "4 Minutes"
  • anulka123

    Konec!!

    Ashley momentálně také nahráva její první debutové CD pro Warner Bros. Records. Její nová verze “Kiss the girl” bude na speciálním DVD “The little Mermaid”.

    Ashleyiny herecké kredity také obsahují film “Donnie Darko”, kde hrála s Jake Gallenhaalem, Maggie Gyllenhallovou a Jamesem Duvalem. Zahrála si v pár dílech “Nathan’s Choice”, “Mayor of Oyster Bay” a “the Howie Mandel Pilot”. Také natočila novou reklamu na T-mobile společně s Catrine-Zetou Johnes. K animovaným filmům, Ashley propůjčila svůj hlas ve filmu “Kim Possible a “Phineas and Ferb”.

    Když Ashley netočí filmy, její záliby jsou zpívání (ve 12 letech zpívala v Bílém Domě), nakupování, a chození ven s přáteli a její sestou Jennifer, který je také herečka jako Ash. Ashley momentálně sídlí v Los Angeles.
  • anulka123

    A ještě další pokračování!!

    Ashleyiny herecké kredity také obsahují film “Donnie Darko”, kde hrála s Jake Gallenhaalem, Maggie Gyllenhallovou a Jamesem Duvalem. Zahrála si v pár dílech “Nathan’s Choice”, “Mayor of Oyster Bay” a “the Howie Mandel Pilot”. Také natočila novou reklamu na T-mobile společně s Catrine-Zetou Johnes. K animovaným filmům, Ashley propůjčila svůj hlas ve filmu “Kim Possible a “Phineas and Ferb”.

    Když Ashley netočí filmy, její záliby jsou zpívání (ve 12 letech zpívala v Bílém Domě), nakupování, a chození ven s přáteli a její sestou Jennifer, který je také herečka jako Ash. Ashley momentálně sídlí v Los Angeles. Momentálně také Ashley můžeme vidět vedle Zaca Efron v originálním Disneyovském filmu “High School Musical”, který režíruje Kenny Ortega. První díl měl premiéru v lednu roku 2006 a byl to nejlépe hodnocený film v Disneyovské historii. Ashley v prvním filmu zpívala dvě písničky (Bop to the top a What I’ve been looking for), oboje se dostali do Billboard hot 100 chart a oba byly také nazpívány s Lucasem Grabeelem.
  • anulka123

    Pokračování!!

    Momentálně také Ashley můžeme vidět vedle Zaca Efron v originálním Disneyovském filmu “High School Musical”, který režíruje Kenny Ortega. První díl měl premiéru v lednu roku 2006 a byl to nejlépe hodnocený film v Disneyovské historii. Ashley v prvním filmu zpívala dvě písničky (Bop to the top a What I’ve been looking for), oboje se dostali do Billboard hot 100 chart a oba byly také nazpívány s Lucasem Grabeelem.

    Ashley momentálně také nahráva její první debutové CD pro Warner Bros. Records. Její nová verze “Kiss the girl” bude na speciálním DVD “The little Mermaid”.
  • anulka123

    Další údaje!!

    Ashley momentálně jmenovaná jednou z 25 nejhezčích teenagerů pod 25 let, Ashley je nejvíce známá z role Maddie, pracovnice v hotelu a hlídačka dvou dvojčat, která žijí v Tipton Hotelu, tato televizní série běží na Disney channel, a jmenuje se “The Suite Life of Zack and Cody”. Momentálně jmenovaná jednou z 25 nejhezčích teenagerů pod 25 let, Ashley je nejvíce známá z role Maddie, pracovnice v hotelu a hlídačka dvou dvojčat, která žijí v Tipton Hotelu, tato televizní série běží na Disney channel, a jmenuje se “The Suite Life of Zack and Cody”.
  • anulka123

    Jj..

    Blonde-Taky si myslím že budou skvělý jako It´s Alright, It´s Ok. Ashley jak jinak než skvělý písničky mít nemůže!!
  • anulka123

    Stránky o Ashley!!

    Njelepší stránka Ashley je www.ashleytisdale.org nebo www.ashleyhq.org. Tam jsou taky nejnovější fotky atd..Prostě dva skvělý nejčerstvější blogy!!
  • anulka123

    News o Ashley!!

    Zac Efron prý vyznal lásku Ashley. Což jak víte není určitě pravda. Protože Ashley je šťastná se svým novým přítelem. Na svém novém CD má mít jednu písničku, kterou nazpívala s Hilary Duff!Ke svému nowému CD nafotila obrovskou hromadu fotek!!A jsou moc krásné!!Jinak nic nowého o Ashley tento týden není.
  • blonde

    supéér

    Tyo takovejch písniček no jupííí,,To bude poslouchání zase..a určitě budou všechny dokonalý jako ta It´s alright It´s OK
  • blonde

    ashley je nej, nej

    Já sem taký spíš pro Scotta, sice Jared se taky často usmíval.Přesto Scott je podle mě hezčí a je mi i sympatičtějšíí..A hodí se k Ashley víc....Ashley může mít jakýhokoliv chlapáá:D
  • anulka123

    Jupíí!!

    Jéé viděli jste ten seznam písniček v novém CD Guilty Plaesure??Jestli ne tak tady je: 1. Acting Out
    2. It's Alright, It's OK
    3. Masquerade
    4. Overrated
    5. Hot Mess
    6. How Do You Love Someone
    7. Tell Me Lies
    8. What If
    9. Erase & Rewind
    10. Hair
    11. Delete You
    12. Me Without You
    13. Crank It Up
    14. Switch
    15. I'm Back
    16. Watcha Waiting For
    Zvěřejněné písničky jsou zatím jenom I´m Back a It´s Alright, It´s Ok.
  • anulka123

    Pro koho hlasujete??

    Ahojky..Hele Scott Speer nebo Jared??Kterej je vám víc sympatičtější??Mně teda ten Scott. Je takowej úsměvavej jako Ashley..a víc se k sobě hodí!!
  • blonde

    je nejlepsi

    Ashley je ta nejlepší celebritá pro mě!...A komu se nelíbí tak aŤ ji nechá být!!...anulko máš pravdu vždycky bal nejlepsi a taky BUDE!
  • anulka123

    Ashley forever!!

    Ashley bude vždycky nejlepší!!A jak říkáš ty blonde nic mě neodradí k tomu abych jí přestala mít ráda!!Byla nej.je nej. a bude nej. forever!!muck:-*
  • blonde

    Kámoščka__:D

    To máš úplnou pravdu, co na tom že Ashley je na 5.místě pro mě je to ta nejlepší stár a vždycky bude.Ňákej žebříček mě od toho neodradí.Vlastně nic mě neodradí od toho abych fandila Ashley...Protože Ashley je suprovááá...Týo takvou kamosku bych si práála..Proc bydli až v Americe?? *7*
  • anulka123

    Ashley je nej!!

    Ashley je prostěěě nej. a nějakej žebříček nic neznamená!! i když je na 5. místě pro nás je vždycky na 1. místě!!Nechápu jak může být na 4.místě nějaká Kateřina Janečková jenom za to že hraje v Ošklivce Katce..Ale to je fuk!!Ona stejně za chvíli bude zase 5 bo 6..může být i poslední..já o ní skoro nevěděla!!že ani existuje!!Ashley prostěěě nej!!4ever!!
  • ashley je nej

    Ona je tak skvela.miluju hsm a jako sharpay je nejlepsi *14* *14*
  • blonde

    dokonalost

    ASHLEY JE NEJLEPŠÍÍÍÍ,,NIKDO SE JÍ NEVYROVNÁ PROTOŽE JE CO???
    DOKONALÁÁÁ!!
  • blonde

    Nechápu tooo

    Terysku-Kéž by, jenže se jí ta návštěvnost vůbec nezvětšuje.Hele holky, tak návštěvnost se započítá jen když se podívám na její profil jenom přihlášená nebo i když nejsem přihlášená? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit