Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terysek...

    to teda fakt ne

    Ashly na 5 místě ta Kateřina kterou ani neznám je najednou na 4. dyt ani nebyla v top 10... tak co to má znamenat to teda fakt ne..... =( mi se tu snažíme jí dostat na 4. místo a ona zase na pátym řikám vám ona se dostane na 3. Ashly si to zaslouží.... stopro *14* forever Ashly Tisadle
  • blonde

    ach jooo=(

    anulko123-No to je fakt už moc!Ashley si to místo přece nezasloužíí=(
    Jaktože jí předhonila tahle?Vždyť tu osobnosti ani neznáám...A je na 4.místě jo?..Tak to néé teda=(
  • anulka123

    Toto není možný!!

    Toto už fakt ne!!Ashley opět na 5.místě a nějaká Kateřina Janečková na 4. To je moc toto!!Vždyť Ashley je tak suprr...Ach jo!!
  • terysek...

    Jo jo máte pravdu

    blonde: tak sem zaregistrovaná *14* ale ne jako Terýsek ale jakoTerysek... tamto nešlo blonde můžu si tě dát do přátel? *4*
  • blonde

    Ashlëy..

    Anulko123-Naprosto souhladíím to je táák suprováá písnička.Prostě Ashley je nejlepší co víc k tomu říct?
  • anulka123

    NEJ!!

    It´s Alright, It´s Ok nej.nej.4ever!!Lpeší song od Ashley jsem snad vživotě neslyšela!!muck:-*lowe you!! *14* *14*
  • anulka123

    Ajoo takhle!!

    Blonde-Aha..takže sem to nepochopila já..:D..no to je jedno..ale nikdo nám tady Ashley nebude pomlouvat..
  • blonde

    LOL__:D

    Ale pochopila jenže ta holka nám tady začali nadávat na Ashley jen z toho důvodu že jim tam ňákej nufik pomlouvá Vanessu nebo co...když se mrkněš na vanessy diskuzy tak se tam hadaj kdo je lepsi byla jsme tam prave se mrknout..
  • anulka123

    Jééé asi si to nepochopila!!

    Blonde-Jéé ty si to asi nepochopila..Tady někdo nadával na Ashley že je to pííča že Vanessa je lepší atd..a tak sem tý holce napsala že chápu že nemusí mít ráda Ashley..každej na světě nemá rád Ashley..ale že jí nemusí pomlouvat..my jim taky nepomlouváme Vanessu..že je to pííča..atd..jinak nic v tom neyblo jinýhoo jinak Ashley 4ever muck:-*nej.nej.
  • blonde

    To je jasnýý__=)

    Terýsku--To je dobře, jen se pěkně zaregistruj, aspoň nás bude víc a budeme mít větší šanci =)) *4*
  • blonde

    Jááááj..

    anulko123-Né asi, mi nemůžeme za to že vám tam někdo na Vanessu nadává!jde vidět že není tak oblíbená no a co?Kvůli tomu závidíte nám nebo co?a tak se mstíte?OMG___Jinák Ashley lowííkujůů__ale to vy asik taky že? *14* *4*
  • anulka123

    Trapko!!

    Jestli chceš pomlouvat Ashley jdi si jinam..Tady na to není nikdo zvědavej..chápu že nemusíš mít Ashley ráda..každej má rád někoho jinýhoo ale nadávat ji nemusíš..my taky neříkáme o Vanesse že je to piča..klidni se..!!!holkaa jdi se vycpat!!
  • no jasný

    blonde: jj já sem ted taky budu chodit častějc a s tou holkou co nám tu uráží Ashly máš upnou pravdu at si chcípne sama. *4*
    jo a možná se budu i zaregistrovávat. *14* *14* *4*
  • blonde

    ----

    Terýsku--To je jasný že to dokážeme, ale musíme se víc snažit.Budu sem chodit častěji.Ashleynka je proste nejlepšíí=)
  • blonde

    NELEZ NÁM SEM!

    klaruska44-To je jen otázka úhlu pohledu!!,,Ashley není žádná píča.a víš co?chcípni si sama!
  • Ashley je nejlepší

    to dáme o těch pár tisíc je van napřed ale navštěvnost přibývá tak sem choďte každej den a Ashley bude zase zpátky na čtvrtym místě. Ještě by to chtěla přidávat videa van jich má kolem 150 a ash jenom 80 přitim má tolik úžasnejch videí mi to dokážem spolu..... *4* *14* *14*
  • klaruska44

    tak...

    tedka ste me nasraly kvuly nufikovi tadyk budu pisat!!ASHLEYNA JE PICA SKURVENA DEVKA PROLHANA PICA VYMRDANA *10* *10* *10* *16* *8*
    ABY CHCIPLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • delfin

    delfin

    ahojky nevite kde se da koupit to jeji nove album?
    *14*
  • new album

    ahojky nevite kde se da koupit to jeji nove album?
  • blonde

    Ashleynkáá vyhráává..

    Ashleynka je nejlepšíí!!Nikdo na ni nemáá!!FOREVER ASHLEY *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit