Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blonde

    Famozníí

    Co říkáte na její nejnovější fotky?myslím ty co jsou jako poslední na tomhle profilu..No není k sežrání?...Oůů já vypadát jako onáá....Myslíte si že se teď bude ještě odbarvovat na blond, když už HSM skončilo?....*14* *7*
  • blonde

    Dokázali jsme to!

    Supéér,,Ashley o5 na 4. místě...Tak a teď ji musíme dostat i na 3 místo...:D, Ashleynká je nejlepšíí....!!..Forever *14*
  • fuuuuuuuuj

    Ashleyna je kráááááááááááááááá
  • Taky souhlasím..

    Jojo,,jsem s váma, mě by se to taky určitě nelíbilo...Chudák Van když o tom tak přemýšlím... *7*
  • Re: Souhlasím!!

    To sem ráda že si to myslíš mě by se taky nelíbilo kdyby mi nadávali na kamarádku
  • anulka123

    Souhlasím!!

    Prvně sem Vanessu neměla RÁDA..byla mi nesympatická..ale prostě je kamarádka Ashley a my bysme to měli respektovat..když třeba taky kaamarádíte s nějakou kámoškou kterou nemá někdo rád..to je příklad..prostě Vanessu moc ráda nemám..ale je to prostě kamarádka Ashely..a my jí nemůžeme zakazovat NIC..Ashley and Vanessa=BFF
  • tereza1212

    Re: Kouknete

    Mas prekrasnej blog!!!!!!
  • tereza1212

    Ashley Tisdale!!!!!!!

    Ashleynka je nej a vy co tady furt pisete,ze jste sestrenice Ashley a nebo,ze mate jeji icq tak pekne kecate!!!!Ashley je faaaaakt uzasna a jeji nej kamoska je Vanessa tak tady o Vanesse nerikejte,ze je blba!!!!Protoze jestli je podle vas Ashley uzasna,tak proc by kamaradila s blbou Vanessou????
    Vite proc???Protoze Vanessa a Ashley jsou super obe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • Re: 1

    To fakt netušim,viděla jsem jako první HSM2 až pak sem začali shánět 1 díl...nevěděla jsem to totiž *14*
  • lucasam

    Kouknete

    Jestly chcete vedet a videt veci o Ashley tak kuknete na muj blog www.lucik.hill.sblog.cz
  • 1

    Nepamatujete si někdo kdy dávali poprvé hsm 1 v televizi ?? u nás *7*
  • Chci to videt..

    Jééé ten film "pictures" nebo jak se to jmenuje cely, bych chtela videt.videla jsme videa na youtubku a zda se mi to mocinky fajn filmik.ale zatim sem ho nevidela jako na koupeni...
  • anulka123

    Jj přesně!!

    V seriálech hrála taky..Tak jí můžeme znát už z nich..A ne jenom jako mrchu..a teď natočila taky pár skvělých filmů..prostě Ashley je nejlepší..muck:-*nejwíc..
  • ashley.sharpay

    Nechápu ty lidi!!

    Mě se Ashley líbí moc a mám jí moc ráda!!! A nechápu jak se může někomu nelíbit až tak,že jí pomlouvá,jenom kvůli tomu,že v HSM hrála mrchu Sharpay,kvůli takový kravině... A co třeba The Suite Life Of Zack And Cody tam se proslavila nejvíc ( když začínala se svojí kariérou!!! )... A pak třeba Picture This taky dobrá komedie!!! Prostě ty lidi nechápu!!!
  • anulka123

    Nej.nej.nej!!

    Ashley je fakt nej..a ty kecy o tom že má Aids nejsou pravdivý..Takowým kecům nevěřím!!Ashley má uplněě best písničky..muck:-*4ever!!Podle mě je lepší než Vanessa..
  • Re: Re: To dokážeme!!

    Ashley je prostě nejlepší na světě nikdo na nu nemá..!a musíme ji dat na 1 místo pže 5 si nezaslouží *16* Miluju t ě láásko *14* *14*
  • Fakt si dobráá...

    Přesně, Já taky Ashley lowííkuju...A že má AIDS tak to slyšim poprví a taky vim už teď že je to pěkná kravina!...Mocko jí to s Jaredem přeju!...A co se týče Ashley písniček tak nejhezčí je on ní"Too many walls" a "Shadow of the night"..ty bych mohla poslouchat od rána do večera..ale občes si taky někdy poslechnu i tvrdší music:D,, *3*
  • ashley.sharpay

    Re: zzz

    PŘESNĚ BĚŽ NĚKAM TY NÁDHERO!!! *5* *16*
  • chandlar

    Re: Ash je nej

    *1* *1* *1* miluju ashley a souhlasím s tebou že zpívá líp a hraje líp než vanessa , plotože je úžasna a vanessa je ploti ní úplná nula

    a že ma AIDS tomu taky nevěřím
  • chandlar

    popííííík

    *1* vííte ja sem spise na tvrdší muziku než tyhle popový sračky A*L*E jsou dvě extra vyjímky a to Ashley Tisdale a Miley Cyrus , plotože tyhle holky fakt váálej!!!!

    ...a co se týče ashley , tak high school muzical fakt nemusíím ale když by se mi na nem neco líbílo pak jen kvůli ashley je nejlepší!!!!! *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit