Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ajulina

    Re: Sorry...

    jo zrovna koukam co sem ti provedla..... *15* *15* *15* *15*
  • anulka123

    To dokážeme!!

    Choďte sem každej den..aby se Ashley zvedo skore..Jako 5.místo si nezaslouží dala bych jí 1..jenže tam je Miley a tu dohonit je nemožný..
  • Sorry...

    Ajulinka--Jé promin, ted sem se vsimla ze ten komentik nebyl pro me..tak srry :D,, *3*
  • Nepochopila si to :D

    Ajulinko-ty si to pochopila špatně.:D,ja sem chtěla aby jste mi na sebe dala nákej kontakt na nase icko..:D,protoze tu nejsem zaregistrovana tak sem asik nemuzu davat fotky...Ale upravuju celkem hezky fotky tak jsme je sem mohli dat..To je jasný ze v americe maj jiny icka ty ho tam ani nemaj ty tam maj MySpace...JInák to se mas ze si byla v Americe..Taky by se mi libilo mit v Americe tetu nooo:D
  • ajulina

    1.

    jo a jetli chcete adresy na celebrity....tak jdete na tenhle web...........www.popstar.com *8* *8*
  • ajulina

    Re: emaili,icq,vily

    ehm...mame ti verit ze ty icq sou tech celebrit???myslim ze lidi nejsou tak blby aby verili ze je to jejich icq.....mozna ty Olgy,Ladky a Gabiny to je jejich icq ae tech celebrit v zahranicich??oni maj upa jinaci icq nez mi....ver mi...byla sem u tety v americe a maj upa jinaci icq nez mi.... *9* *9* *9*
  • emaili,icq,vily

    AHOJ juknete plssss...na muj blog mam tam emaili icq vily ruznych celebrit díky mocky všem kdo se tam juknul a pridejte mi pls komentar dík

    http://spidercat.blog.cz/
  • To je moooc!!

    Hey co to je?..Ashley je až na 5. místě??*5*...To snad neee!!*8**8*,,Musíme jí dostat zpátky na 4.místo nebo ještě líp na 3.....To enní možná Hilary Duff jí předhonila!....To néééé*13* ,,Holky začnu upravovat tapety a dáte je sem ju?...Dejte mi na sebe nákej kontakt treba icko....Musíme to dát všetsko do pořádku... *3*
  • 19ashley

    AsHLeYnKa 4eWeR!!!

    heeeeej!!proč ye Ashley až pátá??? *9* *9* *7* *10* *10* *10* vždyt vžycky byla druhá nebo třetí!!!!!tak s tim musíme něco udělaat nééééé???přidávejte k Ashley fotky, tapety, komentáře, videoklipy atd...PLS!!!!!!!!at je znova druhá!!!!!!!!! *4* *4* *4* nebo aspoň třetííí!!! *14* *4*
  • anulka123

    Ashley na 5 místě to ne!!

    Heyy tak Ashley na 5 místě..to je moc..toto..njn..heyy ale fakt byla n 3 a najednou je na 5..to je blbý..
  • Re: Proč to nejde??

    ne to das normalne treba obrazky a potom nahore v pravo je pridat obrazek tak potom nato kliknes
  • anulka123

    To taky newim..

    Já si myslím že se to počítá podle toho kolik má kdo fotek, kolik lidí chodí na diskuzy, kolik má kdo videíí, odkazů atd..a Vanessa má právě 114 videí a Ashley jenom 68..tak musíme přidávat hodně videj..já si myslím že se do toho započítává i toto..kolik má kdo víc..a návštěvnost profilu..
  • To vazne netusim...

    Ashley se rozesla s Jaredem?..no to snad ne?..kde si na to prisla?..ja o tom nic nevim....Ale vzdyt byli zasnoubeni ne?...
    A k tem fotkam ti asik neporadim nu:(
    Ale jako simla jsem se ze Ashley má o proti Vanesse strasne malou navstevnost..To me stve:(,...musíme Ash vytáhnout...Ale to nejde Vanessu nepredhonime...Ta navstevnost se zapocitava jen kdyz sem pujdu jednou denne nebo sem muzu jit vickrat a zapocita se to? *3*
  • anulka123

    Proč to nejde??

    Nevíte někdo proč nějdou přidat videoklipy,tapety ani obrázky??Já chcu přidat a mně se tam ukazuje že profil upravuje zrovna nějaká kim..a že musím čekat na její schválení..jenže jak má pak Ashley být na 3 místě..když to vůbec nejde..
  • anulka123

    Je to prvada??

    Je pravda že se Ashley rozešla s Jaredem?
  • dianna114

    Re: Ashley=Vanessa

    Říká ti něco pojem diskuse? Ta není jen pro fanoušky,ale je pro všechny,kdo chtějí říct názor!!!!!!!!!!!!!
  • Něco vim....

    To o ty plastice vím..a dokonce i to,že ten nos si předělávala 2krat..Ale jak píšeš že v kolektivu HSM je nejoblíbenější,tak to zní celkem dost namyšleně..A to bych o Ashley neřekla ne?...No ale je fakt že je strašně roztomilá,sladká a má jí fakt každej rád:)...Prostě pro Ashley je maximum! *14*
  • anulka123

    Co možná o Ashley nevíte!!

    Musela podstoupit plastickou operaci kvůli zdravotním problémům s pravou nosní dirkou.
    Mezi její kamarádky patří hvězdy jako sestry Simpsnovy, Miley Cyrus, Vanessa Hudgens, Heyden Panetierre, Brenda Song, Fergie a mnohem další hvězd!
    Z celého štábu High school musical je Ashley totálně nejoblíbenější! Kvůli tomu její role měla takový vzestup!
    Získala cenu America Movie Awards jako nejlepší herečka!
    Jeden slavný časopis jí označil za nejlépe oblékanou celebritu roku 2007.
    Přírodní barva vlasů je hnědá, barví si vlasy což jí strašně sluší!
    Její starší sestra Jennifer začala s herectvím později, ovšem v Americe je taky velmi slavná. Do ČR se ovšem žádný její projekt nedostal.
  • anulka123

    Tak nikdy nevíš!!

    Tak nikdy nevíš jak to bude..Jako já sem viděla akorát upotávky na youtube a taky mě to zaujalo..ale oni už to točili dávno..pač to má Ashley jeeště blond vlasy..a to si vemte kdy to bylo..já si mylslímže to natáčeli před HSM3...ale fakt newim..každopádně se na něj moc těším a taky na ten new They Came from Upstairs..uroč budouu skvělý..:-*
  • Už aby to bylo...

    Tyjo na ten filmík se už ale mocko těším,,už to chci taky vidět!..Viděla jsme na youtubku videjka a mocko mě to zaujalo!...Ale to ej přece blbost že by to ještě nebylo v kinech ale na DVD už jo..to nedává logiku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit