Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musíme to vytáhnout alespoň o jedno místo

    Ashley musí být alespoň na tom 3. místě!...Musíme předhonit Vanessu tak sem choďte častěji..Díky..:-p *3*
  • ashley.tisdale

    Blog

    Prosím moc podívejte se na muj new blog www.ashleyandciara.blog.cz a pridejte komentářřřřřřř *1* *1*
  • misisek

    Cool music GP

    A teďka jsem našla nějakou hudbu:

    It´s alright, It´s ok:
    http://mazabava.blog.cz/0904/i t-s-alright-it-s-ok-zkouska

    I´m back:
    http://mazabava.blog.cz/0904 /im-back

    Se alespoň pls koukněte, dalo mi to práci
  • misisek

    Re: Jjsupr..

    Děkuju, je to tam super. Všem doporučuju!
  • misisek

    Re: Jjsupr..

    Super kouknu se :D
  • misisek

    Re: ..

    Máš 100% pravdu! Fanoušci Miley a Van ať jsou pryč a neshazujou tu naší favourite zpěvačku Ash :) *13*
  • anulka123

    Jjsupr..

    Jj ty blogy sou suprr..já už ty fotky měla aspoň tak týden..jsem si je stahla na www.ashleyhq.org..tam jsou skoro každej den new fota..
  • misisek

    Re: Re: Super fotky GUILTY PLEASURE!!!

    Pravda
  • misisek

    Re: Super fotky GUILTY PLEASURE!!!

    Jsou kráááááááásný!!! Kuju mocky
  • misisek

    Re: Hnědýma..

    Máš pravdu... Ale blondýnka byla taková roztomilejší, s hnědýma je taková...hezčí no... *4*
  • misisek

    Re: Ashley je nej...

    Ne, to nemáš pravdu... Guilty Pleasure bude mnohem lepší. *14* Ne? *3*
  • misisek

    Super fotky GUILTY PLEASURE!!!

    Jestli se tak někdo těší na Ashleynino new album a všued hledá fotky, mám pro vás super odkazy:

    1.) http://official-ashley-tisdale.blog.cz/0904/guilty-pleasure-new
    2.) http://official-ashley-tisdale.blog.cz/0904/photoshoots-0-1-guitly-pleasure

    Snad jsem vám trochu pomohla *14*
  • misisek

    Re: KRÁVY

    V toom případě vypadni *13* a nech nás na pokoji!!! *14* K*ávo! *3*
  • misisek

    Re: Ashley vs. Vanessa DEBILOVINA

    Jenže Ashley je prostě nej! U Vanessy Ashley klidně pomlouvejte, ale tady je Ashley zona a my si chceme užívat s hudbou Ashley a s pomlouváním tu nic neděláte!!! *8*
  • misisek

    Re: Re: Re: ..Ešli..:-*muck

    Mě ořijde že Ashley je mnohem lepší, ale mám ráda obě... Rozhodně by si Ash zasloužila lepší místo! Je to braný podle počtu kliků, a jelikož Van nikdo nezná, tak na to spoustu lidí klikne, aby se dozvěděla, jak se její sprostý fanynky vztekaj :D Takže se uklidni, jO? *1*
  • misisek

    Re: Podle čeho se to určuje??

    To máš zatracenou pravdu! Ash je nej! A ten žebříček se určuje podle návštěvnosti profilu. To číslo vedle je, kolikrát už ho někdo četl! *9*
  • pejsem2000

    Re: nejviice

    mě se líbí všechni 3 miley vanessa aj ashley ale nejvíc ashley je nejlepší star s těch 3 *3* *3* *4* *4* *4* *4*
  • Podle čeho se to určuje??

    Jo to taky nechápu,,nevim proč sem chodí ty co Ashley nesnáší..Náhodou je nejlepší!...A mě se Ashley líbí víc s blonďatejma vlasama,je v nich víc roztomilejší!*in love*,,hele ale pořád jste mi NIKDO nevysvetlily podle čeho se určuje ten žebříček hodnocení těch top osobností?....Musíme Ashley dostat na lepší místo. 4 místo si ona nezasloužíí....
  • Re: Ashley bude aspoň 2..

    TY tak akorát ZUŘÍŠ !!!!!!!! Že má Vanessa víc videj a víc fanoušků to má důvod je víc OBLÍBENÁ *1* Vanessa je prostě moje zlatíčko,ale nebudu nadávat Ashley jen proto,že má fanoušky který vanessu pomlouvaj *13* Já mám rozum a vím,že za to nemůže Ashley mám taky moc ráda obě dvě každá mi přijde jinak krásná a nebudu tu nadávat mám na to svůj názor,ale nelez k Vanesse a nenadávej jí tam když se ti nelíbí že sem lezou van fans a nadávaj Ashley *10*
  • katunka99

    ..

    Já vám do toho nechci mluvit,ani nikomu nadávat,ale proč se tu hadáte jestli Ashley lepší než Vanessa,nebo než Miley..Ale víte co?Těm co se líbí Vanessa,ať jdou na profil Vanessy,komu se líbí Miley,ať jde na profil Miley a komu se líbí Ashley,ať je tady..Tak proč se tak hádáte..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit