Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anulka123

    Ashley je nej...

    Ashley je prostě nej..Už se moc těší na její NEW CD..Myslím že bude stejně dobrý jako HEADSTRONG..Potě Ashley 4ever muck:-*
  • anulka123

    Hnědýma..

    Mně se líbí Ashley víc s těma hnědýma vlasama..Ale s blonďatýma jíí to taky moc slušelo:-* *14*
  • Re: Re: Re: Ashley nej.nej!

    tady to na co sem odpovedela neplati tak promin ja vlastn taky pomlouvam van ale ne na jejich diskuzich
  • Re: Re: Ashley nej.nej!

    ashley ma aj hnede vlasy pokud nevis a jeste k tomu ona si nic takoveho nemyslí me van prijde zase jako carodejnice ktera se hnusne lici to cos ted napsala o ash rikej nekde jinde ale ne tady takze radci vypadni a sem nelez *16* *16*
  • Re: Re: Ashley nej.nej!

    ashley ma aj hnede vlasy pokud nevis a jeste k tomu ona si nic takoveho nemyslí vzdyt ty ju vubec neznas ja bych taky mohla rict ze van je moc namachrovana a ze si myslí kdyz ma peníze buh ví co a nerikam to protoze vim ze oni nic neznam takze radci vypadni a sem nelez *16* *16*
  • ivetka936

    Re: Re: kikka

    Jo, jasně.
  • simca2

    ashley

    libi sevam ashley s hnedyma nebo s blondatyma vlasama? me vic s hnedyma
  • simca2

    Re: Ashley bude aspoň 2..

    a jak se to stahuje?
  • Ashley je nej..nej..nej......

    Kdybych měla program na ty videa tak bych nějaký udělala ale nemám:(
    A podle čeho se určuje těch top osobností?
  • anulka123

    Ashley bude aspoň 2..

    Holky přidávejte k Ashley hodně videj pač Vanessa jich má nějak 114 a Ashley jenom 66..tak šup..
  • No to vážně nemá cenu!

    No asi tak já si o tobě taky myslím svoje a a seru těžce na tebe!jsi mi chuj!..Hlavnější je mi abysme dostali Ashley na první místo v žebříčku!...ani nevim proč jsem s tebou zahazovala čas....Bylo to zbytečný stejně to nikdy nepochopíš!Jinák Ashley je nejlepšíí!!I love Ashley!!*14* ..holky choďte sem častěji ať ji posuneme v tabulce..díky.. *3*
  • anulka123

    Tohle nemá cenu..

    Tohle nemá cenu..Si jako myslíš že mi řekneš kdo seš že se vylekám bo co??Mě nezajímá holka kdo seš..já už sem si o tobě sůvj obrázek udělala..není podtstatný že musím znát Ashley kámošky..já je znám..fandím Ashley a nee jím tak mi nejsou až tak důležitý..to je fuk..běž se vycpat!!i s tím tvým jménem..
  • elle.ashley

    Ste jak malí.....

    Heleďte...tohle je diskuse, kde se máte bavit o Ashley....ne že se tu máte hádat o to, kdo toho o ní víc ví...to si nechte třeba na ICQ....to že někd fandí Ash,a nezná její kamarádky, neni zas tak strašný, fandí přece Ashley ne Vanesse, Miley nebo Samanthě....popřemejšlejte otom...:)
  • Chcípni ty mrdko!!

    Hey myslíš si že já couvám jo?..tak to si pěkně naomilu, nejradši bych ti rozflákala tu tvojí malou držku!...Si myslíš jak si teď velká frajerka nebo co??....Ty seš totální hovno pro mě!..Ani nevíš kdo jsem takže radši zklapni!Ty by jsi měla mít respekt holčičko kdyby jsi mě znala!Urovnej si to v hlavě sama...
  • anulka123

    Ty se asi psycho!

    Nee já newim kdo to tady začla..Že nejsem fanyka že neznám Ashley kámošky..si sklapla co? pač mám pravdu..to je fuk nebudu se tady s tebou hádat..protože to nikam nevede..každá si stejně myslí svoje..ale pěkně sem tě setřela..a ty to víš..tak teď radši couváš.. To si psala ty!anulka123---No tak pokuď si velká fanynka Ashley tak by jsi se aspoŇ trochu o její kamarádky zajímat měla..Jestli nic nevíš o Vanesse ani Miley tak v tom případě nejsi fanynka Ashley Tisdale! a tohle sem psala já:Já třeba vím že Ashley je BFF s Vanessou a good kámoška s Miley ale plostě Vanessa mi příjde takowá nesympatická!!Ale Miley ani ne!Na Miley se mi líbí jenom její pínsičky a seriál Hannah Montana..Jinak ju taky moc nemusím..Ale tak když mám ráda Ashley nemusím se přece zajímat o každou její kamarádku..Hlavně přece o ní!..Tak si to v tý hlavě urovenej..ju?
  • Ňáká divná ne?

    Hey holka tak ty nevíš co říkáš!..jednou meleš tohle pak zas něco jinýho..hele s tebou se o tomhle vbc nedá bavit!Ty si mysli svoje ale pak přijdeš na to co si mlela za howna tady! Moje rada:navštiv psychologa!
  • simca2

    nej

    ashley je proste nejlepsi a uz se nehadejte nekdo si mysli ze je van lepsi a nekdo ze ash jj ati kteri tady pomlouvaji ash at sem nelezou *16* *16*
  • anulka123

    Seš naivní..

    A za druhýý já neříkala že o Miley a o Vanesse newim..to sis nacpala do hlavy ty..!!
  • anulka123

    Heyyy ty máš dost!

    Já neříkám že to newim..že spolu chodí na nákupy..ale ty si to mylela tak že musím o Vanesse a o Miley vědět když sou to Ashley kámošky..já sem asi blbá ne že newim že sou to její kámošky..jenže ty seš uplně blbá..si myslíš jako že když víš že Ashley kámoší s Vanessou tak musíš všechno vědět o Vanesse bo co?Ty se ěž zaharabat..a nemachruj že toho víš o Ashley víc..ti tak žeru..naivní náno..
  • Ubožačko

    anulka123-No tak ty seš teda pěkně trapná!.Já neříkám že musíš Vanessu a miley zbožňovat ale aspoň něco málo o nich vědět!..Když se teda tak náramně zajímáš o Ashley jak tvrdíš tak by jsi asi věděla že spolu často chodí s Vanessou a Miley na nákupy atd..Takže tady na mě zase nemachruj! Vim toho o Ashley daleko víc než ty!...jdi se zahrabat holka!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit