Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anulka123

    Taky myslím že ne!

    Já si mylsím že to ani v kině nebude..Jenom na DVD!Ale newim...nikdo newí..
  • misisek

    Re: simca2

    Ještě ne, podle mě je to video film ne?
  • simca2

    simca2

    byl film Picture This uz v ceskych kinech? *7*
  • anulka123

    Klááásny cd!

    Heyy viděli ste už fotku Ashley druhýho CD?Je upaa klásný..:-*už se těším na písničky..určo budou suprrr..:-*
  • vanessah20

    ashleybest

    ashley si best friend that ashley? *3* *3*
  • Nesuďte je!!!!

    Ahojky všichni, proč soudit Vanessu a Ashley? proč to děláte, vždyť oni sou nejlepší kamarádky..myslíte si, že by chtěli aby ste je tady srovnávali? já sem dříve taky odsuzovala Vanessu, ale byla to chyba protože každá je jiná..... obě sou super herečky a zpěvačky, protože jinak by se do showbissnisu ani nedostali.. tak už to neřešte.... mimochodem - já mám raději Ashley....ale Van je taky super *3* *3*
  • Obě jsou dobré...

    Anulka má pravdu každej má jinej názor, ale pokuď nemáte rádi Ashley tak proč sem lezete a zbytečně jí sem píšete špatný komenty!..V tom případě mi taky můžeme chodit na Vanessy profil a psát jí tam špatný komenty mimochodem pokuď tady Ashley nepřestanete pomlouvat tak asi fagt začnu protože jste s tim fakt trapný!...Nevim proč sem lezete když ji teda tak strašně nenávidíte!..podle mě ji jenom závidíte nic víc! *3*
  • anulka123

    Ash je nejlepší!!

    Heyy já souhlasím s holkaama..Jestli se někomu Ashley nelíbí tak ať jde na diskuzy Vanessy a polouvá jí tam..já chápu samozřejmě že každej nemusí mít rád Ashley..a každej Vanesu..ale tak s mírou ne??Tohle už je moc...nic o Ashley nevíte a ani o Vanesse..doopravdy je neznáte jenom z fotek, časákuů a internetu...tak dětě do p..už toho je dost..
  • elle.ashley

    Ashley=Vanessa

    Za prví:kdyby Ash neuměla zpívat,tak asi neni zpěvačka ne? a za druhý:je to každýho názor pokud se někomu líbí víc Vanessin výkon co se týče herectví a zpívání. Podle mě jsou obě dvě stejně dobré, a svoje role hrají na jedničku.A pokud si někdo myslí že je Ash "neschopná" a neumí zpívat tak ať nechdí na její profil,protože tyhle progfily jsou dělaný pro fanoušky osobností.
  • misisek

    Re: Re: ....................

    Ne ne, nemáš pravdu! Vanessa je oprosti Ashley mizerná herečka, hlas mají obě dobré
  • 21.4.1993

    Re: ....................

    ashley neumi vubec zpivat bozee..jak se muze nekomu libit.vanessa je podle mne lepsi zpevacka.i herecka
  • misisek

    Re: fujjjjjjjjj

    Je to pravda ty hádává kr*vo!!!
  • misisek

    Re: ???

    To asi těžko, ty umíšzpívat jen "Bůůůů"! A ani se nepodepíšeš!!!
  • ???

    ach můj bože!!!teď kryž zpívá ta kravka ashley tak bych mohla hrát i zpívat i já!!! *1* *1* *1* nechápu jak se někomu může líbit někdo z HSM 1,2,3!!! *7* *7* *7* já tomu vážně nerozumím!!!a ještě k tomu ty jejich píšničky...! děs a hrůza!!!!!!!!!!!!!!! *8*
  • misisek

    Re: fujjjjjjjjj

    Ty sama jsi p*** Godzilla plesnivá!!! Ash je 100xlepší než Vanessa a Ash si pomlouvejte ve Vanessy clubu, jo? *16*
  • omajda

    Re: fujjjjjjjjj

    vis co neopakuj co tinapsala a jeste neco s tou kravou a blbkou si vlez nekam nejlepe do prdele a vypadni na ty vanessiny diskuze a tady neotravuj *16* *16* *10*
  • kajuska4

    fujjjjjjjjj

    jezis je to moje vec jestli neco skaredyho pisu a nejsu godzila ty jsi sama godzila i stou blbou ashleynou!!! *10* *10* *10*
  • Vypadni

    Tak proc sem lezes kdyz se ti nelibi?..Radsi mlc!..sama si godzila!
  • kajuska4

    fujjjjjjjjj

    nenavidim takovou p*** godzila jedna plesniv*!!! *8* *16* *5* *10* *10*
  • anulka123

    Jj to musíme...

    Jj to musíme..Ashle ymá teďka upaa klásnýý fotos..fakt moc pěkný..takowej klásnej shooot sem snad u nikoho v životě neviděla..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit