Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • delfin

    ashley

    souhlasim s tebou!
  • anule95

    Re: ashley

    S Vanessou,s Ashley nikdy nechodil a nic s ní nemá. *13*
  • anule95

    Re: Re: kikka

    Proč tady řešíte Zaca a Vanessu když je to stránka Ashley. *7*
  • anulka123

    Panebože!!

    Ježííš pokud se zajímám o Ashleynemusím se starat o její kamarádky!!A obvzlášť ne o Vanesuu..Když mám ráda jen Ashley tak přecenemusím znát každou její kámošku a nebo celé její dětství, životopis atd..O kamarádkách taky nikdy nevíš všechno i když je znáš..Nemusíš o Ashley vědět v kolikati se seznámila s Vanessou..pač to není podstatný..a nemusímse zajímat o kažý boty co nosila..to je potom uhozenýý..to už se po ní chceš opičit..nechápeš!!běž se radši starat jestli Ashley něco neprovedla..to bys už jinak nebyla její fanynka ne??
  • pavlusqa

    Re: Ashley nej.nej!

    To já zas nemám ráda Ashley ani nwm co na tyhle diskuzi delám *1* přijde mi to desne umachrovana blondata nana která si myslí že když má peníze tak muže všechno! Naopak Vanessu zbožnuju *14* *14* AMiley taky *14*
  • Re: kikka

    ti si blba vanessa neni zasnoubena se zacem ja sem si se zacem uz psala a on rikal ze vanessa je mrcha *16* *8*
  • Akculiinka

    anulka123---No tak pokuď si velká fanynka Ashley tak by jsi se aspoŇ trochu o její kamarádky zajímat měla..Jestli nic nevíš o Vanesse ani Miley tak v tom případě nejsi fanynka Ashley Tisdale! *13*
  • simca2

    Re: Re: Re: Re: Re: podpis?

    podivas se dystak na to turne jj a moc se me nelibi libi seme hannah montana
  • Re: kdes to zase vzala??

    ashley chodila se zacem
  • Re: new fotku !

    souhlasim s tim *5*
  • kamca12

    SENZAČNÍ ASHLEY JE

    Ashley mám mocky ráda...souhlasím s black_angel13 Vanessu taky nemám ráda, přijde mi namachrovaná. *15* Ashley je v pohodě a je hezká. *3*
  • anulka123

    Ashley nej.nej!

    Já třeba vím že Ashley je BFF s Vanessou a good kámoška s Miley ale plostě Vanessa mi příjde takowá nesympatická!!Ale Miley ani ne!Na Miley se mi líbí jenom její pínsičky a seriál Hannah Montana..Jinak ju taky moc nemusím..Ale tak když mám ráda Ashley nemusím se přece zajímat o každou její kamarádku..Hlavně přece o ní!
  • new fotku !

    hele nechci do toho nějak zasahovat ale ten kdo založil stránku o Ashley by ji mohl změnit hlavní fotku.Teď vypadá přece jenom už trochu jinak. Tady na tý hlavní vypada jak malý dítě.tak by ji správce tohodle profilu mohl změnit, pokuď to jde. Díky a zatim papko *3*
  • black_angel13

    nesuhlasim

    ja milujem ashley ale vanessu nie tak neviem proste mi je vansessa strasne nesympaticka nemozem si pomoct a miley celkom ujde ma good pesnicky!
  • Je to pravda

    Jo je to fakt, když máte rádi Ashley tak musíte mít rádi i Vanessu a Miley protože pokuď máte opravdu rádi Ashley taks e o ní musíte zajímat a jestli se o ní zajímáte tak musíte vědět že jsou to její dobrý kámošky takže se zajímáte potom i o ně!.. *9*
  • kikka

    kikka

    jo a ashley ze zacem nechodi oni spolu chdilyale uz nechodi a zac je zasnoubeny s vanessou
  • kikka

    kikka

    hej mi kteri mame radi ashley nemuzeme nenavidet vannesu nebo miley oni za to nemuzuu ze maj tak hrozne fanousky protoze ashley a vannesa jsou nej kamosky a ashley je dobra kamaradka a miley *3*
  • Ty nádherný plavky!!

    chtěly bych ty ůžastný plavky co má Ashley, takový ty bílí s tim duhovým zavzováním měla je když byla na ty havaji nebo tam někde...Prostě jsou úplně nádherný chtěla bych je taky ale moockoo..Ashley má vždycky to nejnádhernější oblečeníí!!
  • anulka123

    Zac chodí s Vanessou!!

    Kde ste zase vzali že Ashley chodí se Zacem??Zac chodí s Vanessou..dokonce se už zasnoubili takžeee by mohla být třeba už svatba..jinak Ashley chodí s Jaredem...a taky se zasnoubili..
  • kdes to zase vzala??

    Zac Efron chodí s Vanessou..kde jsi to vzala že by chodil s Ashley?..ta má přece Jareda *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit