Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Eš...nej.:-*

    jo to mas pravdu 4.misto si nezaslouzi ani nahodou..tak se holky snazte at Ash vytáhnem na prvni misto..:) *3*
  • Martina

    Jkao nevim proč tady urážíte Ashley, ona je nejlepsi, má nejvic fanousku kazdej by se ji chtel podobat!! *3* *3* *3*
  • Re: nejviice

    jojo to mas pravdu..Ash je nejvetsi frajerka..upe mocko *14*
  • nejviice

    ASHLEY JE TA NEJLEPSI STAR NA CELIM SVETE... *3*
  • anulka123

    Eš...nej.:-*

    Ashley je upaa nej..Mám ji moc láda..Nezaslouží si 4.místo..ani náhodou..s tím nesouhlasímm..
  • 21.4.1993

    Re: Ešlii...nej..forever!

    tak neurazis jo??..hmm dobry vtip..
  • omajda

    piste

    piste na diskuzich aby byla ash na tretim miste PISTE PISTE!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • omajda

    tesim

    tesim se na jeji nove album urcite je uzasné jsem nejvetsi faninka ashley je nej nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeejjjj jjjj *14* *14* *1* *1* *3*
  • ashleytisdale23

    Re: Ešlii...nej..forever!

    máš pravdu
  • ashleytisdale23

    ashley je lepší než vanessa

    Ashley je lepší než vanessa, má víc filmů a je hezčí a má lepší písničky vanessa je pi*** prostě na ashley nemá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1*
  • anulka123

    Ešlii...nej..forever!

    Ježííši tak když nemáš Ashley ráda tak sem nelez a neurážej ji..Já taky nemám Vanessu v lásce a neurážím ji u ní na diskuzy..asi taky teda začnu..jak chcete..
  • Vanessa

    ASHLEY je pica hnusna vanessa je lepsiiii!!!!blondata chciplina hnusna fuuuj hnedovlasa posrana *8* *8* *16* *16*
  • Leníí

    hele podle čeho se určuje ten žebříček hodnocení? podle toho jak má hodnocený fotky?nebo jak?jak pořád říkáte že ashley je až na třetím místě tak právě nevim o čem vbc mluvíte*13*
  • Verůů

    Mě se víc líbí v blonďatých vlasech..Je v nich prostě podle mě hezčí, ale hnědý ji vytvořej pěkný křivky..Ale blond vítězí sama jsme blondie:p*14*
  • ashley11

    Re: Verůů

    ahoi, já sem Ash největší fanynka, dej mi na sebe nákey kontkt at muzem pokecat *4*
  • Re: Ona je ta NEJ

    taky se zastavam ashley at ji tu nikdo nenadava ale jak vis jak ten dotycnej vipada *1*
  • Re: Ahojky

    ME SE SPIS LIBI BLONDATE TI JI SLUSI NEJVIC
  • Ahojky

    Co si myslíte sluší Ashley víc blonďaté vlasy nebo hnědé?
    Podle mě jí víc sluší hnědé je v nich taková přirozenější.
    Napište sem svůj názor *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: podpis?

    ne nevim ale cetla jsem ze budou mit turne po evrope ale urcite nekdy prijedou do rakouska ti jsi s rakouska?libi se ti miley cirus?
  • Re: Re: Ashley vs. Vanessa DEBILOVINA

    hele tak ti taky nesji velka fanynka ashley ja se ejeji nejvetsi fanynka a ashley neni tlusta to by pak nebyla modelka spis miley je tlusta ma hubu jak neco(zemekoule)jak se nekomu muze libit tomu nechapu asley je ostokrat lepsi a hezci a zpiva nez nejaka miley cirus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit