Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No

    Dobře taky nejsem do Ashley blázen já sem zas do Vanessy ,ale nemyslím si o Ash něco špatného.Dřív jsem ji měla prostě radši,ale stejnak se mi nelíbí že tu nadávate je to diskuze o Ashley atak tak proč sem taháte Vanessu nebo ashley nadáváte......stejnak se vám nepodaří odradit Ashleyny fanoušky k tomu,aby ji neměli rádi a budou ji mít stejnak rádi
  • Re: hmmm už je maminkou

    ti si blba ashley nema dite takhle by si zkazila karieru ti si ale blba
  • hmmm už je maminkou

    to je mega já bych neřekla že je maminkou dvoučátek ale mocunky jíí to přeji *4*
  • Re: Ashley nej...

    a kolik je tobě,????????????????????????????? ???????????????????????,,,, *14* *4* *14* *14* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *5* *15* *15* *1* *1* *3* *3* *9* *5* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *4* *4* *5*
  • terkakralicek

    Re: jjaa

    no zase nekdo kdo ma rad jen vany
  • Re: Re: Re: Re: Re: ash

    ja bych taky omdlela jeji hnusnotou fuuujjjjj *9*
  • Re: Ashley nej...

    mas pravdu miley je mala holka ,ja ji nesnasim a ti?viš jak ji rikam miley? *1* *1*
  • Re: FUUUJ !!!

    me ti kravo nahodou ashley je nej na svete ja vim co rikam ja ji znam takze ji neurazej jinak ji to povim ashley je moc suprova holka
  • Re: Re: Re: Re: Re: ash

    tak mi něco napiš můj skipe je bikarek piš
  • martinkooooooo

    CooL

    Ashley je super spevacka *3* *3* *3*
  • castelymy

    Re: Re: Re: Re: ash

    mam skype tynqushqa :) ale viac chodim na icq
  • simca2

    simca2

    ash je proste nej nej nej nej nej zpevacka herecka na svete *14* *14* *1* *3* *5* *14* *14*
  • simca2

    Re: Re: Re: Re: ash

    kdybych ji videla tak bych omdlela jeji hnusotou *10* *10* *16*
  • anulka123

    ...Ešli...je nej..

    Já nechápu co tady Ashley pomlouváte..Ste namyšlený nány..Jak můžeze Ashley pomlouvat když ji neznáte..Já taky Van nemám v láasce a nepomlouvám ji..Jako Vanessa by asi nebyla nadšená že jí pomlouváte nej.kámošku..Anezáleží na tom jestli je Ashley 4. na žebříčku Stars..počkejte až vydá to album..tak bude Vanessa zase na 4 místě..Nányyy namyšlený!!
  • vaness15

    jjaa

    hehehe maš uplnu pravdu s tym čo si napisal/a ...a ja ešte doplnim je to ta naajhnusnejšiaaaa spevačkaa a herečkaa no je mi znej a grc no fuuuj do pekla s nou...su ovela lepšiee star ako je Miley alebo Vany ......a stym vy nič nenarobite ved ešte aj v rebričku klesla ...
  • Re: Re: Ashley

    to jo to máš teda pravdu ty kokoti by se ani neodvážili jít až sem do české republiky nebo jsou to srabové jedny debilníí ochhhhhh já je tak nesnáším napište mi ti co taky nesnášíte hsm na můj skipe bikarek diky muzete i tady odepsat buducekat tak papapapaapp *1* haha *1* hihiuihihihihihi *3* *14* *7* *5* *3* *3* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Re: Re: Re: ash

    hele já nemám email ale,mám skipe a ty? odepiš jestli ho máš tak mi ho napis jekej máš skipe cau odepis *5*
  • Re: zzz

    ti si zase obrovska pica
  • Re: Re: Re: Re: Re: podpis?

    ale i v madarsku
  • Re: Re: Re: Re: podpis?

    to bylo ale v americe?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit