Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • castelymy

    ash

    ash je naj, ma super album super spieva nechapem preco je na 4 mieste musime nieco robit aby sme vykopli miley :-! z 1 miesta...ash 4ever!
  • happykate

    je nej

    Ashley je upa nej nej nej na světě *1* *1*
  • simca2

    Re: Re: Re: ..Ešli..:-*muck

    tak to si teda fakt nemyslim ash ma hezci pisnicky nez van jj a ten hlas maji obe dve stejny jj a nezavidim van ze chodi se zacem protoze me van vubec ale vubec nezajima *1* *1* *1*
  • simca2

    Re: Re: Re: ..Ešli..:-*muck

    ash je upa nej *14* *1* *3*
  • Re: Ashley vs. Vanessa DEBILOVINA

    A kdo tady říká že to bylo myšlený přímo na tebe *7* Akorát někdy tu někdo polouvá a nadává Vanesse festovně a ty by jsi asi Ashley taky chránila.
  • mishulinka007

    Ashley

    Je to upe skvěla herečka mam ji moc ráda:-)a ma mega hadry...:-D
  • Re: Re: ..Ešli..:-*muck

    Cože?Van je namyšlená? *16* Co si to řekla ty krávo jedna?Van je už lepčí herečka než Ashley,já mam ráda obě,ale Van je podle mě lepší,má i hezčí hlas a hezčí tancuje! *1* Van neni namyšlená,to sis jenom vymyslela,protože tě zrovna niuc nenapadlo a jestli jí závidíš že je zasnoubená se Zacem a podle toho usuzuješ že je namyšelná,tak si vyliž píšu,tyjedna čůzo! *1* Jinak zdravim fanynky Ashely,mě se taky líbí-mam ráda obě,ale van se mi líbí o něco víc! *14*
  • headstrong

    ...

    přidáwejte k Ashley fotky,tapety nebo něco at je zase třetí nebo eště líp druhá nebo prwní!!!!!!=) *3*
  • frog-i-s

    Re: nej

    Hej? Můžu se zeptat kde je nějaký žebříČek? Když si říkala že je 4.?
    Jinak ASH JE PROSTĚ NEEEEEJ! *3* *14*
  • v.a.

    Re: podpis?

    jojo mám její podpis ale nechlubím se *14* *3*
  • anulka123

    Ashley vs. Vanessa DEBILOVINA

    Já Vanessu nepomlouvám..Jen říkám svůj názor..To snad můžu..Říct že se mi to její CD nelíbí..Víc nic..Já mám prostě ráda Ashley a Vanessu ne..Nepomlouvám ji, nic proti ní nemám!..ani ji neznám..nechápu lidi co pomlouvájí člověka koho neznají..Ashley FOREVER!!muck:-*..jj a ještě něco ti co tady píšou že sou nej.fanynky Ashley tak ste na omylu..nikdo není nej. fanynka..ste prostě obyčejný fanynky a víc nic..kdyby ste byly nej.museli byste mít každej plakát Ashley..každý oblečení co kdy nosila..každou fotkuu co nafotila..obleení z eckoredu kerý navrhla s Vanessou..vsadím se že ani jedna z vás nic takowýho nemá..nejste prostě nej. fanynky..já třeba mám pár oblečení z eckoredu..jestli teda vůbec víte kdeten obchod tady najdete..a nemusíte to objednávat přes internet...jinak Ashley FOREVER!!MUCK
  • simca2

    nej

    ash je nej nechapu proc je na 4 miste udelejme s tim neco pridavej te fotky *4*
  • kacenka1jb

    podpis?

    ej lidi mate nedo podpis od ashley? *3*
  • Ashley vs. Vanessa DEBILOVINA

    A to jenom kvůli tomu,že se obě proslavily ve stejným filmu a hrály spolu jinak kdyby se neznaly a nehrály by obě v hsm tak vás ani nenapadne je tu porovnávat. *16* ¨Jak můžete tvrdit že je jedna lepší než tá druhá možná že jedna zpívá líp,hraje líp je hezčí to je otázka vkusu,ale jak můžete říct že je vanessa namyšlená a AShley takový svatoušek vy sněma nekecáte,neznáte je osobně,nechodíte sněma na nákupy a nevím co všechno tak to nemůžete tady soudit já taky Ashley nemám tolik ráda ae mlčím protože jí neznám a ty dvě sou kámošky a nevím jestli by Ashley byla ráda že tu nadávate její Kamošce kdyby vanessa byla kráva a ashley takový miláček tak by asi nebyly kámošky *13*
  • KRÁVY

    Toje tady jak vidím učel pomluvit Vanessu u Ashley a Ashley u Vanessy ste fakt krávy taky Ashley nemám v lásce a nenadávam ji tu *10* *10*
  • simca2

    Re: ..Ešli..:-*muck

    to neni fer van je namyslena krava ash je nej *4* *4* *4* *4* *4*
  • anulka123

    ..Ešli..:-*muck

    Ach jo..Zase Vanessa na 3. místě..To je tak nespravdelivý..Mně se to její album vůbec nelíbí..Zato Ashley ta má upaa skvělý..A to druhý album je ještě lepší než to první..Zatím sme sice slyšela jen 2 písničky z toho jejího novýho CD ale sou potěě skvělý..Vanessa nemá na Ash..Ashley nej.nej..:-*
  • ashley11

    Ashley

    Ahoi tady nej fanynka Ashley *4* , Ashley 2. CD už vyšlo? páni to si musím hned koupit, viděla sem zatím jen obrázek alba a je úúúžasnej hned sem si koupila černý triko a nažehlila sem si ten obrázek na něj waaw neska mělo triko premiééru *14* mno uspěch ako mega. Musím Ash napsat dopis až si poslechnu její CD. A ty tmavý vlasy jí fakt mc slušej, stě Ashleynka, dokonalá je byla a bude navždy, její největší fanynka, Any *4* *4* *4*
  • pokachetka

    Im Back

    a nemáte někdo to CD? že byste mi ho dyštak poslali na icq?
    246 902 750
  • JE NEJ

    ashley je nej tesim se na jeji 2 album proste je nej *1* *1* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit