Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ashley

    Juknete plss...na muj blog mam tam emaili celebrit díks http://spidercat.blog.cz/ *3*
  • simca2

    Re: Re: Re: je uzasna jsem nej fanda

    je mi 11 dík *1*
  • anulka123

    Im Back

    Ashley už vydala 2 Cd. Jmenuje se "It's Alright, It's OK". Divím se že o tom nikdo nevíte pač je to skoro všude. Na všech online blogech Ashley. Jinak písnička Im Back newim jestli patří do toho jejího druhýho alba..Ale myslím že ne..Tu písničku mám totiž už tak půl roku..Takže pochybuju..Ale možný je všechno..Jinak Ashley FOREVER!!NE.NEJ.muck muck:-* *14*
  • anulka123

    Im Back

    Ashley už vydala 2 Cd. Jmenuje se "It's Alright, It's OK". Divám se že o tom nikdo nevíte pač je to skor všude. Na všech online blogech Ashley. Jinak písnička Im Back newim jestli patří do toho jejího druhýho alba..Ale myslím že ne..Tu písničku mám totiž už tak půl roku..Takže pochybuju..Ale možný je všechno..Jinak Ashley FOREVER!!NE.NEJ.muck muck:-* *14*
  • hanka2341995

    Re: I'm Back

    No atk to já ti neporadim
  • pokachetka

    I'm Back

    nevíte něco o tm že by měla nový cd? mám totiž písničku I'm Back a nevim jako co... jestli vydala nový CD nebo se chystá
  • .

    lukaskom@volny.cz
  • lachelle

    Re: proc

    Zkuste dávat fotky,videa,informace ... at se Ashley zvedne score
  • simca2

    ashley

    ash je proste nejlepsi chtela bych ju nekdy videt na turne po evrope nevite o tom nekdo?
  • simca2

    proc

    proc je ash na 4. miste jak tomu muzem zabranit
  • anulka123

    ..Ešliinka..

    Ešlii upa nej..na světě:-*Vanessa na ňu nemá..Vanessa se proslavila skrz High School Musical ale Ashley už hrála i předtím např. v seriálu The Soulite Life Zack and Cody..Nebo v různých seriálech..Proto je už Ashley lepší než Vanessa..Je nej..na světě a nesouhlasím s tím aby byla na čtvrtým místě..ptostěě nej. nej forever!!muck:-* *14*
  • omajda

    ash je nej

    ASh je proste nejjjjjj *14* *14* *1* *3* *5*
  • simca2

    Re: Re: Re: ja

    ja vim ta¨k proc sem lezou kdyz ash nemaj radi a to me leze jen vschny urazi
  • ivetka936

    MySpace

    Máte rádi Ashley? Tak jděte na MySpace a uložte si jí mezi přátele. Zde je adresa http://www.myspace.com/ashleytisdal e
    Zrovna včera tam byla.
  • ivetka936

    Re: Re: ja

    Jak můžeš vědět, že je Van namyšlená? Vždyť jí neznáš. Pro mě je dobrá jak Van tak Ashley. Líbí se mi písničky od obou. Nechápu, proč se tu furt hádáte, vždyť někdo má rád prostě Ash, někdo Van a to neznamená, že je hned blbej nebo tak něco.
  • delejte

    prosím delejte stim neco van si nezaslouzi byt na tretim *16* *9* *16* to ash jj *14* *1* *3* *1* *14*
  • Re: ja

    nemas vubec pravdu vanessa je namislena a hrozna *9* *16* *9* a proc sem vubec lezes kdyz ash nemas rada
  • ja

    HEHEHEEEEHE VANESSA PREDBEHLA ASHLEYNU V REBRIčKU HEHE A PREčO? LEBO JE LEPšIAAAAAAAAAAA NEž ASH .VANESSA JE NAAAAAAJ A ASH NA NU NEMA A TO SAMI VIETE
  • Re: Re: je uzasna jsem nej fanda

    x-letá holka co umí pravopis *4*
  • ivetka936

    Re: Re: Ashley

    Já jsem chodila na jazykovku, kde nás učilo 5 rodilých mluvčích a ani jeden z nich nevěděl, jak se icq používá, protože v Americe je jen minimálně. Oni používají spíš yahoo, myspace a jiné, ale icq téměř ne. Neříkám, že ho tam nikdo nepoužívá, páč si píšu s pár lidma z Ameriky přes ICQ, ale je to v oblasti New Yorku. Mojí učitelé byli z Mexica, Texasu, Californie a ještě z dalších zemí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit