Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Miss.Natie ( Baby N )

    JO UZ MNE SEROU JAK POMLOUVAJ
  • ivetka936

    Re: Re: Ešli..Jak to že ji uvidíš??

    No budou, ale nebude to Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale a další, ale krasobruslaři, kteří se za ně budou vydávat.
  • ashley11

    Re: HSM on ice

    je mi to líto, že tam nebudou ash a ostatní... ae stejně to bude hezký *14* největší fanynka Ashley *4*
  • janetqa

    vy ste volové

    ASHLEY & HSM = SRAČKA ! *1* *1* *1* *1* *15* *1* *1* *15*
  • ashley11

    HSM on ice

    *9* ...Vůbec poprvé tak do ČR, do Prahy, přijíždí neodolatelný Troy, sympatická Gabriella, kráska Sharpey se svým bratrem Ryanem, Taylor, Chad a další známé postavy z „hudební školy“ v podání světových krasobruslařů a krasobruslařek!...

    *9* , to je na oficiálních stránkách TESLA Areny
  • sweet_terule

    AS

    Těšiiiiiim se na new album!:) Ty fotky jsou fantastickýýýýý.. :) Jestli bude tak skvělý i album... :)
  • Re: Re: RE:

    No si taky myslim *3*
  • Re: RE:

    než se začneš za někoho vydávat, tak se nauč psát a hlavně se nauč anglicky. ale on ti to stejně někdo zbaští, tady sou totiž stupidní lidi který uvěřej tomu když to sem někdo napíše.
  • Re: Re: Ashley

    posli mi pls odlaz na aniissek@seznam.cz
  • RE:

    hi!!!I´m Ashley and What are you doing???i´m GREAT!!! wthat is about me tald???please write..
  • nana1120

    Re: Re: Re: Re: Ashley Tisdale

    mno super stranka ne??????? TY KKS ja mam asi najradsej ashley tisdale *14*
  • Re: Re: Miss.Natie ( Baby N )

    moje řeč sestro *15* neni mrcha mrchy sou ty kteří jí pomlouval sou krávy blbí :)
  • sweet_terule

    Re: :-)

    mě se spíš zdá, že se zac motá kolem ní *1*
  • Re: Ashley

    Nezlob se na mě,ale neříkáš pravdu.HSM tady budou.Četla jsem na netu,že to budou oni osobně.
  • Ashley uvidím

    Vážne ji uvidím věřte mi.Nechci tady machrovat.Mluvím pravdu.HSM budou v Praze.Věřte mi. *9*
  • ashley11

    Re: její máma

    maminka Ashley? Lisa Tisdale *4*
  • ashley11

    Ashley

    ahoj tady největší fanynka Ash Aney, chtěla sem vyvézt z omylu ty, kteří si myslí že na představení HSM on ice uvidí známe HSM stars. Kdepak oni tu nebudou, a jejich role obsadí jen krasobruslaři *9* je mi to taky moc líto. Jinak, jak možná víte si s ashley píšu na icq, ale nevím jestli je to pravé icq. Nedávno jsem se dozvědela že američani icq nemají, mají spíš yahoo atd. ale to nevadí, s Ash si píšu i dopisy a je to moc sqělá holka mám ji mc ráda cc. Největší fanynka ashley tisdale *14* *14* *14*
  • Re: ....

    jo mas pravdu
  • Re: zzz

    ha ha ha co ti udelala ze ji pomlouvas??!!! bjes do prdele *16* *16* *16* *16*
  • Re: Miss.Natie ( Baby N )

    asne neni mrcha ty kravo treba si ty mrcha!!!!! a uz mne serete jak ji pomlouvate *13* *13* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit