Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Ešli..Jak to že ji uvidíš??

    Copak se nedíváš na Tv?V televizi říkali,že budou v Praze v krasobruslařský aréně.Máma mi slíbila,že mi koupí lístky. *14* No na druhou stranu to v TV moc nedávali takže se ti nedivím,že jsi to neviděla,ale klidně se podívej na net.Tak to určo bude.A nekecám.Budou tady 2 a 3 května.Věřte mi je to pravda.PROSÍM.Vím,že to zní jako kdybych lhala,ale je to pravda.Ověřte si to.Je to na netu. *4*
  • Re: :-)

    ashley is fine *1*
  • Re:

    Ashley je nej a mam ji strasne rada mislim si ze by se hodila k Zacovi *14*
  • ivetka936

    Re: Re: Re: Re: Ashleynka : *

    Tak ty asi nevíš, že v Americe se ICQ nepoužívá, takže tvoje "machrování" nemá smysl. A navíc pochybuji, že umíš anglicky
  • Re: Miss.Natie ( Baby N )

    nikdo se nezasnoubil vy amatérky, a Zac Vannesa a Ash sou jenom kámoši tak newim na co si tady hrajete ani newíte co melete *15* *15* *13* *13* Ash chodí s Jaredem Murillo
  • Re: Ashley

    ty si na někoho hraj ty vole! prej haw *15* píše se how kdyby něco, to je síla *15* *15* *15*
  • její máma

    Jak se jmenuje její máma???
  • miss.natie

    Miss.Natie ( Baby N )

    Pravda ! Ash je mrcha pořád se montuje mezi něj a Vanesu ( mimochodem dělá to marně ) Zac s Nessou se v lednu zasnoubily *1* *1* *1* *1* *14*
  • headstrong

    Re: :-)

    ježiši no a co že se kolem něj motá!!!!!stejně s má bejt wona a ne vanessa!!§ *13* *13* *13*
  • *15* Jak se někomu může tahle ošklivka líbit? Ale třeba je povahově super, kdo ví. *3*
  • AShleY

    Je skvělá herečka a zpěvačka miluju její styl oblíkání a tak a nechová s ejako nějaká namyšlená fiflenka *13* a role Sharpay jí skvěle sedla(nemyslím tím ž eje zlá ale že to uměla skvěle zahrát)NO PROSTĚ JE UŽASNÁ! *1*
  • :-)

    No mam ji rada ale zda se mi ze se furt mota kolem zaca...... *5* *5* *3* *3* *3* *3*
  • sweet_terule

    AS

    žeruuu mjííííí...ona je hvězdááá..:D:D talent!!!!! ta nás ještě překvapí!!
  • parket..a

    Re: Ashley uvidím

    přišla sis zamachrovat????
  • Re: Ashley uvidím

    Kde jí uvidíš jáááá ci taky !!!!! *14* *14* *14* Pls odpověz *1* *1* *1*
  • Re: zzz

    seš blba kdyz se ti neliby tek zmlkni a ni na nekoho koho mas rada *3*
  • Ash

    ona je úpeeeeeeeee supeeeeeerr *1* *14* *3* *15*
  • ashley

    kdy uvidíš ashlez tisdale na vlastní oči????????
    *7*
  • zzz

    no je to jedna velka Pičaaaaaaaaaa *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Re: Ashley uvidím

    Zprávu ty správo. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit