Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluji

    je nejlepší hight school musical 3 miluji ji *14* *14* *14*
  • Re: Miluju jí!!

    Ty jsi spíš nula proti Vanesse *8*
  • je nejj

    Plastická děláš si pr*** nebo co to spíš ta Paris Hilton( taková čupka jedna)je nejnejnej!!!! a jestli tobě připadá že spívá hrozně tak se pleteš spívá nejnej nej *14* *14* *14* *4* já jí MILUJU!!! *14* *4*
  • Re: :-/

    halo ashley vie spievat a nie je plasticka.ja jej pesniky pocuvam ´kazdy den tak ked ju nemas rada tak sem laskavo nepis co si myslis!!!jesne ti to je???? *8* ashley ma ta strasne moc rada!!! *14*
  • parket..a

    :-/

    Není pěkná, je taková plastická a navíc neumí zpívat...až se zbaví hlasu pětileté holky tak prosim! *9* *13*
  • janetqa

    Re: Ešina

    jj já jí ten její ciferník taq závidim xDD ty seš dobrá ! *15* *1* *1*
  • Ešina

    Eš je super-micinka! A kdo o ní pííše něco okyvého, tak jí leda závidí *16* *16* *16*
    Já jí miluju!!! Chtěl bych to napsat i sem, ale moc mi to nejde *9*

    http://www.prostemulluju.cz

    Poradíte, lidičkové? *4* *4* *4* *4*
  • TRAPAAAS

    je to hnusná zplastikovaná káča a jediný co mně při pohledu na ní napadá je :1. blééééé 2. fůůůůůůj 3 . LoL , RoFl & to si děláte prdel !! xDD *1* *1* *1* *1*
  • aldineczka

    Re: Re: podpořte Ashley

    jde to tak to zkus znowa ale mě to jde,nwm mno *4*
  • dianna114

    Re: podpořte Ashley

    Už neotravuj s tou hitparádou,vůbec to www.hitparady-lukbobo.blog.cz nejde.
  • Re: Můžete napsat

    No tak to je pěkné, ale konkrétně u Ashley je napsané že s témto MySpace účtem nemá nic společného a že ho osobně nevlastní *1*
  • kikilich

    Ashley? une neeeeej!!!

    Ashley je upa nej a nevem proč tu píšou takoví debilové vždyť nemusím mít Ash rádi ale nemusí nadávat atd. *9* tak ať nečumí na její profil prostě to necháppu!!! *9*
  • podpořte Ashley

    Podpořte Ashley Tisdale v hitparádě na www.hitparady-lukbobo.blog.cz
  • Re: Re: Re: Re:Jaká Ashley?

    hele ashley je celkem dbrá ale trochu trapná ne???
  • Re: Re: Re:Jaká Ashley?

    ta by neměla být ani v desítce,tak jsem to myslel,i to třetí místo je pro ni moc,ta si tu být nezaslouží! *10*
  • lukysek

    Re: Re:Jaká Ashley?

    a jako kolikata si mysliz ze by mohla byt ja mozna na 2 misto co ty teda?? *4* *4*
  • Re:Jaká Ashley?

    Má být fakt třetí,jako opravdu?Rozhodně nesouhlasím! *10*
  • ashleygirls

    hsm3

    ahojky lidinky nebyl by rady někdo kdo by mi mohl poslar hsm3 na icq? *4*
  • ivetka936

    Můžete napsat

    hvězdám z HSM. Na myspace jsem náhodou objevila jejich oficiální stránky, kam chodí a odepisují svým fanouškům. Tady jsou 2 stránky Zaca. www.myspace.com/zac_yo_efron
    www.m yspace.com/efronzac
    Tady je pak Van
    www.myspace.com/vanessahudgens
    A tady Ashley
    www.myspace.com/ashleytisda le

    Je to opravdu jejich. Na hlavní stránce, když jsem tam vešla, byl Corbin a jeho nová oficiální stránka a od něj se pak odvíjelo to ostatní. Mají samozřejmě i soukromé stránky, ale tam v(n)ás nepustí. Ale myslím, že i tohle stačí, abyste napsali těm, které máme rádi.
  • Re: ashley

    Já se prý na ni podobám taky a řeklo mi to už hodně lidí. Ashley má úplně úžasný vlasy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit